Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Nissan pokazał światu Nissan Patrol NISMO z 2021 roku, rozpoczynając kolejny rozdział w historii marki Nissan o wysokich osiągach. Nowa, inspirowana wyścigami wersja legendarnego modelu Patrol, która ma swoją globalną premierę w ramach wirtualnego wydarzenia organizowanego na Expo 2020 w Dubaju, łączy w sobie uderzający wygląd zewnętrzny z wyrafinowaniem luksusowego samochodu i ekscytującymi osiągami samochodu sportowego.

 

SUV będzie dostępny wyłącznie dla klientów w regionie i rozpocznie całoroczne obchody 70. rocznicy powstania Nissan Patrol w 1951 roku. Jest także kontynuacją transformacji NEXT w regionie, po niedawnym regionalnym wprowadzenie na rynek zupełnie nowego Nissana X-Terra.

 

Najnowsza manifestacja odważnego i sportowego Nissana Patrol NISMO podkreśla dziedzictwo Nissana jako marki sportów motorowych oraz wieloletnią miłość regionu do samochodów o wysokich osiągach. Został dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów pragnących wyróżniać się z tłumu - tych, którzy poszukują luksusu premium kultowego Nissana Patrol, a jednocześnie pragną radości płynącej ze zwiększonej mocy i doskonałego prowadzenia.

 

Choć jego wygląd zewnętrzny został dopracowany, aby umożliwić zoptymalizowaną aerodynamikę i zawieszenie, a także osiągnąć zerową siłę nośną, oferuje również ulepszone właściwości jezdne i stylowe, inspirowane wyścigami, ergonomiczne ulepszenia, a także najnowsze funkcje Nissan Intelligent Mobility (NIM).Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car
Concept Cars | 14.07.21

Pininfarina TEOREMA Virtual Concept Car

Pierwszy całkowicie opracowany przy użyciu technologii VR futurystyczny samochód koncepcyjny.

Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+
Wiadomości | 08.04.20

Mazda zdobywa sześć nagród IIHS Safety Pick+

Mazda Motor Corporation ogłosiła, że sześć modeli w specyfikacji na rynek USA, przebadanych przez Amerykański Ubezpieczeniowy Instytut Bezpieczeństwa Drogowego, zostało wyróżnionych najwyższą możliwą notą w rankingu bezpieczeństwa Top Safety Pick+.

CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach
Wiadomości | 15.05.20

CUPRA inicjuje kibicowanie FC Barcelona w meczach przy zamkniętych trybunach

CUPRA podjęła inicjatywę we współpracy z FC Barcelona, która zapewni ciepłą atmosferę kibiców na boisku Camp Nou po powrocie zawodów piłkarskich. Pod hasłem ?Wygrajmy ten mecz razem? oficjalny partner Barçy w branży motoryzacyjnej i mobilności wzywa fanów z całego świata do przesyłania zdjęć dopingujących ich drużynę z domu. Obrazy te, które można przesłać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej CUPRA, będą wyświetlane na ekranach LED rozmieszczonych wokół boiska podczas meczów z zamkniętymi drzwiami na Camp Nou.