Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Nissan pokazał światu Nissan Patrol NISMO z 2021 roku, rozpoczynając kolejny rozdział w historii marki Nissan o wysokich osiągach. Nowa, inspirowana wyścigami wersja legendarnego modelu Patrol, która ma swoją globalną premierę w ramach wirtualnego wydarzenia organizowanego na Expo 2020 w Dubaju, łączy w sobie uderzający wygląd zewnętrzny z wyrafinowaniem luksusowego samochodu i ekscytującymi osiągami samochodu sportowego.

 

SUV będzie dostępny wyłącznie dla klientów w regionie i rozpocznie całoroczne obchody 70. rocznicy powstania Nissan Patrol w 1951 roku. Jest także kontynuacją transformacji NEXT w regionie, po niedawnym regionalnym wprowadzenie na rynek zupełnie nowego Nissana X-Terra.

 

Najnowsza manifestacja odważnego i sportowego Nissana Patrol NISMO podkreśla dziedzictwo Nissana jako marki sportów motorowych oraz wieloletnią miłość regionu do samochodów o wysokich osiągach. Został dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów pragnących wyróżniać się z tłumu - tych, którzy poszukują luksusu premium kultowego Nissana Patrol, a jednocześnie pragną radości płynącej ze zwiększonej mocy i doskonałego prowadzenia.

 

Choć jego wygląd zewnętrzny został dopracowany, aby umożliwić zoptymalizowaną aerodynamikę i zawieszenie, a także osiągnąć zerową siłę nośną, oferuje również ulepszone właściwości jezdne i stylowe, inspirowane wyścigami, ergonomiczne ulepszenia, a także najnowsze funkcje Nissan Intelligent Mobility (NIM).Zaawansowane systemy hamulcowe brake-by-wire
Wiadomości | 16.10.23

Zaawansowane systemy hamulcowe brake-by-wire

Jako nieodłączny element mobilności, systemy hamulcowe i ich dalszy rozwój stanowią istotny priorytet dla Continental. Rozwiązania noszą nazwę Future Brake Systems.

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica
Premiery | 12.04.22

Automobili Lamborghini prezentuje Huracán Tecnica

Arcydzieło Lamborghini nowej generacji zaprojektowane, aby zapewnić to, co najlepsze zarówno na drodze, jak i na torze.

Hyundai Kona Electric ustanowił rekord zasięgu pokonując 1026 km
Elektryczne | 14.08.20

Hyundai Kona Electric ustanowił rekord zasięgu pokonując 1026 km

Trzy wersje modelu Kona Electric były testowane na torze wyścigowym Lausitzring. Wszystkie samochody w specyfikacjach fabrycznych pokonały ponad 1000 km.