Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Nissan pokazał światu Nissan Patrol NISMO z 2021 roku, rozpoczynając kolejny rozdział w historii marki Nissan o wysokich osiągach. Nowa, inspirowana wyścigami wersja legendarnego modelu Patrol, która ma swoją globalną premierę w ramach wirtualnego wydarzenia organizowanego na Expo 2020 w Dubaju, łączy w sobie uderzający wygląd zewnętrzny z wyrafinowaniem luksusowego samochodu i ekscytującymi osiągami samochodu sportowego.

 

SUV będzie dostępny wyłącznie dla klientów w regionie i rozpocznie całoroczne obchody 70. rocznicy powstania Nissan Patrol w 1951 roku. Jest także kontynuacją transformacji NEXT w regionie, po niedawnym regionalnym wprowadzenie na rynek zupełnie nowego Nissana X-Terra.

 

Najnowsza manifestacja odważnego i sportowego Nissana Patrol NISMO podkreśla dziedzictwo Nissana jako marki sportów motorowych oraz wieloletnią miłość regionu do samochodów o wysokich osiągach. Został dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów pragnących wyróżniać się z tłumu - tych, którzy poszukują luksusu premium kultowego Nissana Patrol, a jednocześnie pragną radości płynącej ze zwiększonej mocy i doskonałego prowadzenia.

 

Choć jego wygląd zewnętrzny został dopracowany, aby umożliwić zoptymalizowaną aerodynamikę i zawieszenie, a także osiągnąć zerową siłę nośną, oferuje również ulepszone właściwości jezdne i stylowe, inspirowane wyścigami, ergonomiczne ulepszenia, a także najnowsze funkcje Nissan Intelligent Mobility (NIM).W16 Mistral, najbardziej ekstremalny roadster w historii Bugatti
Super Cars | 10.11.22

W16 Mistral, najbardziej ekstremalny roadster w historii Bugatti

Opanowanie niesamowitych prędkości i niezrównanych sił w ponadczasowo eleganckim designie od zawsze było rdzeniem DNA Bugatti.

Citroen Ami teraz jako furgonetka
Elektryczne | 06.05.21

Citroen Ami teraz jako furgonetka

Innowacyjne, inteligentne rozwiązanie dostawcze, łączące wszystkie zalety Ami z całkowitą użyteczną objętością ponad 400 litrów i ładownością 140 kg.

Hyundai, rekordowe wyniki oraz nowe modele
Wiadomości | 01.02.23

Hyundai, rekordowe wyniki oraz nowe modele

Koreański producent samochodów świętuje rekordowe wyniki sprzedaży w 2022 roku oraz zapowiada wprowadzenie nowych modeli w 2023 roku.