Premiery | 06.05.20

Premiera Huracán EVO RWD Spyder z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej

Automobili Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, która wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality - AR) do wirtualnej premiery nowego modelu Huracán EVO RWD Spyder. Premiera 7 maja 2020.

W czasach globalnego zagrożenia i dystansu społecznego Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, aby pokazać premierę swojego nowego modelu w zupełnie nowy sposób. Korzystając z funkcji AR Quick Look firmy Apple, firma przedstawia swój najnowszy supersportowy samochód V10 bezpośrednio klientom i fanom na całym świecie: wystarczy iPhon lub iPad.

Patrząc na stronę internetową Lamborghini używając iPhona lub iPada, po prostu dotknij „Zobacz w AR”. Wirtualne wrażenia umożliwiają widzowi obracanie i powiększanie pojazdu, w tym w skali 1: 1, z bliska przyglądając się detalom zewnętrznym i wewnętrznym oraz robiąc zdjęcia nowego samochodu o wysokim poziomie fotorealizmu. Ta funkcja będzie wkrótce dostępna dla całej serii Lamborghini.

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini, powiedział: „W czasach poważnych wyzwań biznesowych Lamborghini po raz kolejny wprowadza innowacje i odkrywa nowe metody komunikacji. Nowe technologie szybko przyspieszyły w czasie globalnej katastrofy, a Lamborghini jest pionierem nowych, ekscytujących możliwości. Od jutra Lamborghini może być w domu każdego dzięki technologii AR firmy Apple, która jest dostępna na setkach milionów urządzeń z AR na całym świecie. ”

„Apple dba głęboko o mieszkańców Włoch i naszych przyjaciół w Lamborghini. Inspiruje nas ich zobowiązanie do bezpiecznego powrotu do pracy w tym krytycznym czasie ”- powiedział Phil Schiller, wiceprezes Apple ds. Marketingu globalnego. „Apple i Lamborghini łączy wielka pasja do projektowania i innowacji. Jesteśmy podekscytowani wspieraniem wprowadzenia na rynek nowego Lamborghini z technologią rozszerzonej rzeczywistości Apple, aby jego fani na całym świecie mogli go doświadczyć z bezpiecznego miejsca.”

Pamiętaj wejdź za pomocą iPhone lub iPada na stronę https://www.lamborghini.com/fr-en/Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign
Premiery | 21.05.20

Tylko 50 sztuk Nissana GT-R 50 od Italdesign

Italdesign wprowadza na rynek pierwszego produkcyjnego Nissana GT-R 50, który jest wynikiem współpracy z japońskim producentem samochodów, która rozpoczęła się w 2018 roku od stworzenia prototypu o tej samej nazwie.

Światowa premiera elektrycznego sedana Volkswagena ID.7
Premiery | 17.04.23

Światowa premiera elektrycznego sedana Volkswagena ID.7

Pierwszy globalny elektryczny model marki dla wyższej klasy średniej z zasięgiem do 700 kilometrów, doskonałym układem napędowym i przestronnym wnętrzem.

Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace
Wiadomości | 14.02.23

Renault prezentuje pierwsze zdjęcia swojego przyszłego 5- i 7-osobowego SUV-a Espace

Całkowicie nowy Renault Espace szóstej generacji skrywa przestronne wnętrze, które jest szersze niż jego poprzednika.