Premiery | 06.05.20

Premiera Huracán EVO RWD Spyder z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej

Automobili Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, która wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality - AR) do wirtualnej premiery nowego modelu Huracán EVO RWD Spyder. Premiera 7 maja 2020.

W czasach globalnego zagrożenia i dystansu społecznego Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, aby pokazać premierę swojego nowego modelu w zupełnie nowy sposób. Korzystając z funkcji AR Quick Look firmy Apple, firma przedstawia swój najnowszy supersportowy samochód V10 bezpośrednio klientom i fanom na całym świecie: wystarczy iPhon lub iPad.

Patrząc na stronę internetową Lamborghini używając iPhona lub iPada, po prostu dotknij „Zobacz w AR”. Wirtualne wrażenia umożliwiają widzowi obracanie i powiększanie pojazdu, w tym w skali 1: 1, z bliska przyglądając się detalom zewnętrznym i wewnętrznym oraz robiąc zdjęcia nowego samochodu o wysokim poziomie fotorealizmu. Ta funkcja będzie wkrótce dostępna dla całej serii Lamborghini.

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini, powiedział: „W czasach poważnych wyzwań biznesowych Lamborghini po raz kolejny wprowadza innowacje i odkrywa nowe metody komunikacji. Nowe technologie szybko przyspieszyły w czasie globalnej katastrofy, a Lamborghini jest pionierem nowych, ekscytujących możliwości. Od jutra Lamborghini może być w domu każdego dzięki technologii AR firmy Apple, która jest dostępna na setkach milionów urządzeń z AR na całym świecie. ”

„Apple dba głęboko o mieszkańców Włoch i naszych przyjaciół w Lamborghini. Inspiruje nas ich zobowiązanie do bezpiecznego powrotu do pracy w tym krytycznym czasie ”- powiedział Phil Schiller, wiceprezes Apple ds. Marketingu globalnego. „Apple i Lamborghini łączy wielka pasja do projektowania i innowacji. Jesteśmy podekscytowani wspieraniem wprowadzenia na rynek nowego Lamborghini z technologią rozszerzonej rzeczywistości Apple, aby jego fani na całym świecie mogli go doświadczyć z bezpiecznego miejsca.”

Pamiętaj wejdź za pomocą iPhone lub iPada na stronę https://www.lamborghini.com/fr-en/Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku
Wiadomości | 13.10.20

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota umacnia swoją pozycję na rynku aut dostawczych. Wzrost sprzedaży Hiluxa o 60% rok do roku.

Polska premiera nowej Skody KODIAQ
Wiadomości | 27.10.21

Polska premiera nowej Skody KODIAQ

KODIAQ to największy SUV w portfolio ŠKODY. Od premiery w 2016 roku wyprodukowano 600 000 sztuk tego modelu, który sprzedawany jest na 60 rynkach na całym świecie. Sprawdź datę premiery.

Lucid Motors przedstawia Project Gravity
Elektryczne | 24.02.21

Lucid Motors przedstawia Project Gravity

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o jakimkolwiek SUV-ie, który pojawił się wcześniej.