Premiery | 06.05.20

Premiera Huracán EVO RWD Spyder z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej

Automobili Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, która wykorzystuje technologię rzeczywistości rozszerzonej (Augmented Reality - AR) do wirtualnej premiery nowego modelu Huracán EVO RWD Spyder. Premiera 7 maja 2020.

W czasach globalnego zagrożenia i dystansu społecznego Lamborghini jako pierwsza marka motoryzacyjna, wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, aby pokazać premierę swojego nowego modelu w zupełnie nowy sposób. Korzystając z funkcji AR Quick Look firmy Apple, firma przedstawia swój najnowszy supersportowy samochód V10 bezpośrednio klientom i fanom na całym świecie: wystarczy iPhon lub iPad.

Patrząc na stronę internetową Lamborghini używając iPhona lub iPada, po prostu dotknij „Zobacz w AR”. Wirtualne wrażenia umożliwiają widzowi obracanie i powiększanie pojazdu, w tym w skali 1: 1, z bliska przyglądając się detalom zewnętrznym i wewnętrznym oraz robiąc zdjęcia nowego samochodu o wysokim poziomie fotorealizmu. Ta funkcja będzie wkrótce dostępna dla całej serii Lamborghini.

Stefano Domenicali, prezes i dyrektor generalny Automobili Lamborghini, powiedział: „W czasach poważnych wyzwań biznesowych Lamborghini po raz kolejny wprowadza innowacje i odkrywa nowe metody komunikacji. Nowe technologie szybko przyspieszyły w czasie globalnej katastrofy, a Lamborghini jest pionierem nowych, ekscytujących możliwości. Od jutra Lamborghini może być w domu każdego dzięki technologii AR firmy Apple, która jest dostępna na setkach milionów urządzeń z AR na całym świecie. ”

„Apple dba głęboko o mieszkańców Włoch i naszych przyjaciół w Lamborghini. Inspiruje nas ich zobowiązanie do bezpiecznego powrotu do pracy w tym krytycznym czasie ”- powiedział Phil Schiller, wiceprezes Apple ds. Marketingu globalnego. „Apple i Lamborghini łączy wielka pasja do projektowania i innowacji. Jesteśmy podekscytowani wspieraniem wprowadzenia na rynek nowego Lamborghini z technologią rozszerzonej rzeczywistości Apple, aby jego fani na całym świecie mogli go doświadczyć z bezpiecznego miejsca.”

Pamiętaj wejdź za pomocą iPhone lub iPada na stronę https://www.lamborghini.com/fr-en/Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric
Elektryczne | 20.01.22

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric

Ekran OpenR w nowym Megane E-TECH Electric to bez wątpienia najbardziej uderzający przełom w technologii pokładowej Renault w ciągu ostatnich kilku lat.

Jak powstaje silnik limitowanej CUPRY Formentor VZ5?
Wiadomości | 30.08.23

Jak powstaje silnik limitowanej CUPRY Formentor VZ5?

Pięciocylindrowy silnik modelu CUPRA Formentor VZ5 jest efektem pracy inżynierów, której celem jest zapewnienie maksymalnych osiągów pojazdu. Dziennie powstaje 77 silników.

Nowy Nissan Armada premiera online
Premiery | 07.12.20

Nowy Nissan Armada premiera online

Nowy wygląd zewnętrzny oraz wnętrze, ulepszone funkcje bezpieczeństwa, potężny silnik V8 o pojemności 5,6 litra, przeznaczony dla rodzin żądnych przygód, które tego wszystkiego oczekują, zwłaszcza od SUV-ów.