Elektryczne | 31.08.21

Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński

Chiński producent samochodów osobowych, minivanów i SUV-ów, Baojun wprowadziła dziś na rynek modny pojazd elektryczny KiWi, który ma zasięg 305 kilometrów.


Poznaj Baojun KiWi, czteromiejscowy pojazd elektryczny na rynek chiński

KiWi EV dziedziczy nowy język projektowania międzygwiezdnej geometrii Baojun. Dodaje futurystycznie wyglądającą, dwukolorową, awangardową, dzieloną stylizację nadwozia, nadając jej wyrazisty i spersonalizowany wygląd, który spodoba się młodszym konsumentom.

 

Dostępnych jest sześć fajnych kolorów nadwozia – Azure, Cream, Rouge, Sable, Emerald i Mint. Każda z nich ma swój własny schemat dekoracyjny, w pełni wykorzystując koncepcję „zawieszonej kabiny”, która nadaje pojazdowi wyjątkowy wygląd. W zależności od wybranego koloru kombinacje obejmują do trzech odcieni nadwozia z kontrastującymi akcentami na dachu, grillu, lusterkach, wykończeniach i kołach.

 

KiWi EV generuje 40 kW mocy maksymalnej i 150 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Ma prędkość maksymalną 100 kilometrów na godzinę i obsługuje szybkie ładowanie prądem stałym, co pozwala na pełne naładowanie w ciągu godziny.

 

Czteromiejscowy pojazd ma 2894 mm długości, 1655 mm szerokości i 1595 mm wysokości oraz rozstaw osi 2020 mm. Jest wyposażony w niezależne zawieszenie McPhersona i niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami, zapewniające wygodną jazdę.

 

KiWi EV jest wyposażony w najnowszy system telematyki 2.0 firmy Baojun. System interakcji głosowej sztucznej inteligencji, nawigacja drogowa w czasie rzeczywistym, sterowana głosem funkcja WeChat i aplikacja mobilna sprawiają, że jazda jest wygodniejsza i przyjemniejszaNowy Nissan Navara premiera online 5 listopada. Wideo
Wiadomości | 27.10.20

Nowy Nissan Navara premiera online 5 listopada. Wideo

Zupełnie nowy Ford F-150 Raptor
Wiadomości | 02.02.21

Zupełnie nowy Ford F-150 Raptor

Jutro premiera najbardziej wydajnego pickupa Forda.

Koniec produkcji najbardziej udanego 12-cylindrowego silnika ery nowożytnej
Wiadomości | 10.05.23

Koniec produkcji najbardziej udanego 12-cylindrowego silnika ery nowożytnej

Wyprodukowanych zostanie tylko 120 sztuk każdego z czterech modeli Speed Edition 12, dostępnych w modelach Bentayga, Flying Spur, Continental GT i Continental GTC.