Wiadomości | 08.10.20

Posłuchaj całkowicie elektrycznej ścieżki dźwiękowej Audi E-Tron GT

Audi wniosło talent muzyczny i kompetencje techniczne do komponowania unikalnego brzmienia dla e-tron GT.

Pasja do jakości i progresywności: nowe Audi e-tron GT

Zamiłowanie do szczegółów, maksymalna precyzja i najwyższa jakość: nowe Audi e-tron GT odzwierciedla całą pasję, z jaką Audi projektuje i buduje samochody. Do produkcji napędzanego elektrycznie Gran Turismo w Audi Böllinger Höfe w zakładzie w Neckarsulm firma korzysta z niestandardowych nowych technologii - jednak wykończenia wykonują wysoko wykwalifikowane ręce. A ponieważ dynamiczne dzieło sztuki musi również dobrze brzmieć, Audi wniosło talent muzyczny i kompetencje techniczne do komponowania unikalnego brzmienia dla e-tron GT. Brzmi potężnie i progresywnie - dokładnie tak, jak powinno.

Audi potwierdza, że podskoczył elektryczny samochód sportowy RS E-Tron GTPierwsze Volvo z tylnym napędem od 25 lat
Elektryczne | 16.01.23

Pierwsze Volvo z tylnym napędem od 25 lat

Większy zasięg i szybsze ładowanie. Nowe elektryczne Volvo C40 i XC40 Recharge z tylnym napędem i silnikiem elektrycznym drugiej generacji.

Całkiem nowy SsangYong Rexton
Premiery | 08.11.20

Całkiem nowy SsangYong Rexton

SsangYong Rexton o świeżym designie i większym komforcie z uderzającą przednią częścią osłony chłodnicy w kształcie rombu.

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric
Elektryczne | 20.01.22

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric

Ekran OpenR w nowym Megane E-TECH Electric to bez wątpienia najbardziej uderzający przełom w technologii pokładowej Renault w ciągu ostatnich kilku lat.