Wiadomości | 08.10.20

Posłuchaj całkowicie elektrycznej ścieżki dźwiękowej Audi E-Tron GT

Audi wniosło talent muzyczny i kompetencje techniczne do komponowania unikalnego brzmienia dla e-tron GT.

Pasja do jakości i progresywności: nowe Audi e-tron GT

Zamiłowanie do szczegółów, maksymalna precyzja i najwyższa jakość: nowe Audi e-tron GT odzwierciedla całą pasję, z jaką Audi projektuje i buduje samochody. Do produkcji napędzanego elektrycznie Gran Turismo w Audi Böllinger Höfe w zakładzie w Neckarsulm firma korzysta z niestandardowych nowych technologii - jednak wykończenia wykonują wysoko wykwalifikowane ręce. A ponieważ dynamiczne dzieło sztuki musi również dobrze brzmieć, Audi wniosło talent muzyczny i kompetencje techniczne do komponowania unikalnego brzmienia dla e-tron GT. Brzmi potężnie i progresywnie - dokładnie tak, jak powinno.

Audi potwierdza, że podskoczył elektryczny samochód sportowy RS E-Tron GTUltra skuteczny system oczyszczania powietrza
Wiadomości | 05.11.20

Ultra skuteczny system oczyszczania powietrza

Wielu producentów stosuje jonizację powietrza. Ale tylko Volvo Cars dokonuje jej w taki sposób, że zatrzymuje 95% szkodliwych dla zdrowia pyłów zawieszonych PM 2.5 i PM 10.

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience
Wiadomości | 08.07.20

Samouczący się system operacyjny MBUX Mercedes-Benz User Experience

W ostatnich latach żadna inna innowacja nie wpłynęła tak radykalnie na obsługę Mercedesów jak samouczący się system operacyjny MBUX (Mercedes-Benz User Experience). W Klasie S zadebiutuje jego druga generacja.

Czy to koniec z tanim ubezpieczeniem OC?
Wiadomości | 05.03.22

Czy to koniec z tanim ubezpieczeniem OC?

Cenowa karuzela w branży motoryzacyjnej dopiero się rozkręca, ponieważ zmiany w mandatach czy cenach samochodów to nie wszystko. Modyfikacje mogą czekać kierowców również w zakresie cen OC.