Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Po raz pierwszy od czasu pokazania w 2020 r. Polestar Precept jedzie do Wielkiej Brytanii na długo oczekiwany Goodwood Festival of Speed w 2021. Precept jest głównym tematem obecności Polestar na imprezie, która obejmie również Polestar 1 electric performance hybrid GT oraz Polestar 2 electric performance fastback.

 

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju. Jeszcze w tym samym roku Polestar potwierdził, że Precept wejdzie do produkcji w przyszłości. Projekt jest już w toku, a jego rozwój odbywa się w tempie umożliwiającym wprowadzenie na rynek uderzającego pojazdu elektrycznego.

 

„Cieszymy się, że możemy pokazać Precept brytyjskiej publiczności na tym kultowym festiwalu” – mówi Thomas Ingenlath, dyrektor generalny Polestar. „Nie tylko wspaniale jest zaprezentować samochód nowej publiczności, ale nasz brytyjski zespół badawczo-rozwojowy z siedzibą w Coventry kieruje rozwojem projektu”.

 

Oprócz modelu Precept, na charakterystycznym stoisku Polestar będzie można zobaczyć limitowaną edycję „Sun” Polestar 1 i wielokrotnie nagradzanego Polestar 2. Po raz pierwszy w historii festiwalu, obok wydarzenia zostanie utworzona ekskluzywna strefa jazd testowych. teren w Molecomb, gdzie zainteresowani goście mogą przetestować Polestar 2 na zamkniętej trasie.



Nowy Range Rover Velar
Wiadomości | 23.09.20

Nowy Range Rover Velar

Nowy Range Rover Velar oferuje idealną równowagę między wyrafinowanym designem i inteligentną technologią, teraz z opcją łagodnych lub hybrydowych silników elektrycznych typu plug-in

Polestar 3 crossover wielkości Porsche Cayenne będzie produkowany w USA
Elektryczne | 16.06.21

Polestar 3 crossover wielkości Porsche Cayenne będzie produkowany w USA

Polestar, spółka zależna Volvo Car, rozpocznie produkcję w pełni elektrycznych pojazdów w USA pod koniec przyszłego roku.

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar
MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.