Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Po raz pierwszy od czasu pokazania w 2020 r. Polestar Precept jedzie do Wielkiej Brytanii na długo oczekiwany Goodwood Festival of Speed w 2021. Precept jest głównym tematem obecności Polestar na imprezie, która obejmie również Polestar 1 electric performance hybrid GT oraz Polestar 2 electric performance fastback.

 

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju. Jeszcze w tym samym roku Polestar potwierdził, że Precept wejdzie do produkcji w przyszłości. Projekt jest już w toku, a jego rozwój odbywa się w tempie umożliwiającym wprowadzenie na rynek uderzającego pojazdu elektrycznego.

 

„Cieszymy się, że możemy pokazać Precept brytyjskiej publiczności na tym kultowym festiwalu” – mówi Thomas Ingenlath, dyrektor generalny Polestar. „Nie tylko wspaniale jest zaprezentować samochód nowej publiczności, ale nasz brytyjski zespół badawczo-rozwojowy z siedzibą w Coventry kieruje rozwojem projektu”.

 

Oprócz modelu Precept, na charakterystycznym stoisku Polestar będzie można zobaczyć limitowaną edycję „Sun” Polestar 1 i wielokrotnie nagradzanego Polestar 2. Po raz pierwszy w historii festiwalu, obok wydarzenia zostanie utworzona ekskluzywna strefa jazd testowych. teren w Molecomb, gdzie zainteresowani goście mogą przetestować Polestar 2 na zamkniętej trasie.Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12
Super Cars | 22.04.21

Nowa limitowana edycja Ferrari 812 Superfast V12

Pierwsze oficjalne zdjęcia najnowszej limitowanej serii opublikowano w ramach przygotowań do światowej premiery planowanej na 5 maja.

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji
Wiadomości | 14.07.21

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji

Dwa kluczowe modele SEAT-a, wchodzą do produkcji w tym tygodniu. Oba modele zapewniają odświeżony wygląd zewnętrzny i rewolucję wewnątrz.

Mitsubishi Outlander PHEV już w polskich salonach
Wiadomości | 28.04.20

Mitsubishi Outlander PHEV już w polskich salonach

Do polskich salonów Mitsubishi Motors dotarły właśnie pierwsze dostawy debiutującego właśnie najnowszego modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020 - najpopularniejszego na świecie i w Europie samochodu SUV z elektrycznym napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka (plug-in).