Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Po raz pierwszy od czasu pokazania w 2020 r. Polestar Precept jedzie do Wielkiej Brytanii na długo oczekiwany Goodwood Festival of Speed w 2021. Precept jest głównym tematem obecności Polestar na imprezie, która obejmie również Polestar 1 electric performance hybrid GT oraz Polestar 2 electric performance fastback.

 

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju. Jeszcze w tym samym roku Polestar potwierdził, że Precept wejdzie do produkcji w przyszłości. Projekt jest już w toku, a jego rozwój odbywa się w tempie umożliwiającym wprowadzenie na rynek uderzającego pojazdu elektrycznego.

 

„Cieszymy się, że możemy pokazać Precept brytyjskiej publiczności na tym kultowym festiwalu” – mówi Thomas Ingenlath, dyrektor generalny Polestar. „Nie tylko wspaniale jest zaprezentować samochód nowej publiczności, ale nasz brytyjski zespół badawczo-rozwojowy z siedzibą w Coventry kieruje rozwojem projektu”.

 

Oprócz modelu Precept, na charakterystycznym stoisku Polestar będzie można zobaczyć limitowaną edycję „Sun” Polestar 1 i wielokrotnie nagradzanego Polestar 2. Po raz pierwszy w historii festiwalu, obok wydarzenia zostanie utworzona ekskluzywna strefa jazd testowych. teren w Molecomb, gdzie zainteresowani goście mogą przetestować Polestar 2 na zamkniętej trasie.Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku
Wiadomości | 12.01.22

Taigo, pierwszy SUV coupe marki Volkswagen, debiutuje na polskim rynku

Nowy model Volkswagena w niedużym nadwoziu łączy charakter SUV-a, topową technologię rodem z samochodów klasy premium i stylowy design. Ile kosztuje?

Mini telewizja od Porsche
Wiadomości | 16.05.20

Mini telewizja od Porsche

Porsche poszerza swoją ofertę cyfrowej komunikacji. Po raz pierwszy producent samochodów sportowych ze Stuttgartu zaprezentuje światowej publiczności dwa nowe warianty modelu 911 na własnym internetowym kanale telewizyjnym.

Hyundai Bayon nowy SUV marki
Wiadomości | 25.11.20

Hyundai Bayon nowy SUV marki

Hyundai ujawnił nazwę nowego SUV-a. Będzie bazowym modelem w gamie modeli SUV pozycjonowany w segmencie B.