Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Po raz pierwszy od czasu pokazania w 2020 r. Polestar Precept jedzie do Wielkiej Brytanii na długo oczekiwany Goodwood Festival of Speed w 2021. Precept jest głównym tematem obecności Polestar na imprezie, która obejmie również Polestar 1 electric performance hybrid GT oraz Polestar 2 electric performance fastback.

 

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju. Jeszcze w tym samym roku Polestar potwierdził, że Precept wejdzie do produkcji w przyszłości. Projekt jest już w toku, a jego rozwój odbywa się w tempie umożliwiającym wprowadzenie na rynek uderzającego pojazdu elektrycznego.

 

„Cieszymy się, że możemy pokazać Precept brytyjskiej publiczności na tym kultowym festiwalu” – mówi Thomas Ingenlath, dyrektor generalny Polestar. „Nie tylko wspaniale jest zaprezentować samochód nowej publiczności, ale nasz brytyjski zespół badawczo-rozwojowy z siedzibą w Coventry kieruje rozwojem projektu”.

 

Oprócz modelu Precept, na charakterystycznym stoisku Polestar będzie można zobaczyć limitowaną edycję „Sun” Polestar 1 i wielokrotnie nagradzanego Polestar 2. Po raz pierwszy w historii festiwalu, obok wydarzenia zostanie utworzona ekskluzywna strefa jazd testowych. teren w Molecomb, gdzie zainteresowani goście mogą przetestować Polestar 2 na zamkniętej trasie.Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini
Wiadomości | 30.06.20

Luksusowy jacht motorowy od Lamborghini

Włoska Sea Group współpracuje z Automobili Lamborghini przy projektowaniu i budowie nowego jachtu motorowego.

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini
Wiadomości | 11.01.23

Rekordowy rok 2022 Automobili Lamborghini

Firma z siedzibą w Sant'Agata Bolognese kontynuuje swoją ścieżkę wzrostu, osiągając kolejny rekord sprzedaży, dostarczając ponad 9 000 samochodów.

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.