Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.


Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM wytwarzanych w czterech układach napędowych zapewnia niesamowitą wydajność w obudowie z włókna węglowego.

 

Polestar 1 charakteryzuje się wyrazistym designem i najnowocześniejszą technologią, o mocy 619 koni mechanicznych i 738 funtów na stopę. momentu obrotowego dostępnego z hybrydowego układu napędowego. Z etosem przede wszystkim elektrycznym, GT ma dwa silniki elektryczne na tylnej osi, uzupełnione o 2,0-litrowy silnik benzynowy z doładowaniem i turbodoładowaniem oraz zintegrowany z przodu generator rozruchowy.

 

Korpus z włókna węglowego, 6-tłoczkowe hamulce Akebono i regulowane amortyzatory Öhlins sprawiają, że jazda Polestar 1 staje się wysoce dostrojonym doznaniem sensorycznym, a dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak mechaniczne wektorowanie momentu obrotowego, wiernie reprezentuje rolę Polestar jako gwiazdy przewodniej dla rozwoju technologii .

 

Dzięki pojemności akumulatora 34 kWh Polestar 1 nadal może pochwalić się najdłuższym zasięgiem w pełni elektrycznym ze wszystkich hybryd - 60 mil - co sprawia, że ??można go używać w codziennych sytuacjach jako pojazd wyłącznie elektryczny.Audi na Auto Shanghai 2021
Wiadomości | 21.04.21

Audi na Auto Shanghai 2021

Cztery światowe premiery. Audi A6 e-tron concept, całkiem nowe Audi Q5L i Audi A7L oraz studium SUV-a o nazwie Audi concept Shanghai.

Weltmeister Maven Concept z zasięgiem 800 kilometrów
Concept Cars | 12.05.20

Weltmeister Maven Concept z zasięgiem 800 kilometrów

Nowy chiński samochód elektryczny Weltmeister Maven może być najlepszym samochodem elektrycznym na świecie. Deklarowany zasięg wynosi 800 km. Dla porównania Tesla do tej pory osiągnęła wskaźnik 600 km.

CUPRA Tavascan nagrodzona na Automotive Brand Contest 2020
Concept Cars | 05.05.20

CUPRA Tavascan nagrodzona na Automotive Brand Contest 2020

CUPRA Tavascan zdobyła prestiżową nagrodę Automotive Brand Award w kategorii samochód koncepcyjny. To trzeci pojazd marki, po modelach e-Racer i Formentor, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie. Nowa CUPRA została po raz pierwszy pokazana podczas zeszłorocznych targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Zobacz wideo z naszej relacji.