Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.


Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM wytwarzanych w czterech układach napędowych zapewnia niesamowitą wydajność w obudowie z włókna węglowego.

 

Polestar 1 charakteryzuje się wyrazistym designem i najnowocześniejszą technologią, o mocy 619 koni mechanicznych i 738 funtów na stopę. momentu obrotowego dostępnego z hybrydowego układu napędowego. Z etosem przede wszystkim elektrycznym, GT ma dwa silniki elektryczne na tylnej osi, uzupełnione o 2,0-litrowy silnik benzynowy z doładowaniem i turbodoładowaniem oraz zintegrowany z przodu generator rozruchowy.

 

Korpus z włókna węglowego, 6-tłoczkowe hamulce Akebono i regulowane amortyzatory Öhlins sprawiają, że jazda Polestar 1 staje się wysoce dostrojonym doznaniem sensorycznym, a dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak mechaniczne wektorowanie momentu obrotowego, wiernie reprezentuje rolę Polestar jako gwiazdy przewodniej dla rozwoju technologii .

 

Dzięki pojemności akumulatora 34 kWh Polestar 1 nadal może pochwalić się najdłuższym zasięgiem w pełni elektrycznym ze wszystkich hybryd - 60 mil - co sprawia, że ??można go używać w codziennych sytuacjach jako pojazd wyłącznie elektryczny.Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E
MotorSport | 22.02.21

Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E

Jaguar Racing powraca do elektrycznych wyścigów ulicznych w piątym sezonie Mistrzostw Świata Formuły E. ABB FIA

CUPRA Formentor VZ5
Wiadomości | 04.02.21

CUPRA Formentor VZ5

Pierwszy pojazd opracowany specjalnie dla tej marki, teraz bije pięciocylindrowym sercem.

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny
Concept Cars | 23.06.22

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny

Cztery silniki elektryczne, akumulator chłodzony cieczą i system sterowania wytwarzają około 2000 KM w celu przyspieszenia od 0 do 100 km/h poniżej dwóch sekund.