Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.


Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM wytwarzanych w czterech układach napędowych zapewnia niesamowitą wydajność w obudowie z włókna węglowego.

 

Polestar 1 charakteryzuje się wyrazistym designem i najnowocześniejszą technologią, o mocy 619 koni mechanicznych i 738 funtów na stopę. momentu obrotowego dostępnego z hybrydowego układu napędowego. Z etosem przede wszystkim elektrycznym, GT ma dwa silniki elektryczne na tylnej osi, uzupełnione o 2,0-litrowy silnik benzynowy z doładowaniem i turbodoładowaniem oraz zintegrowany z przodu generator rozruchowy.

 

Korpus z włókna węglowego, 6-tłoczkowe hamulce Akebono i regulowane amortyzatory Öhlins sprawiają, że jazda Polestar 1 staje się wysoce dostrojonym doznaniem sensorycznym, a dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak mechaniczne wektorowanie momentu obrotowego, wiernie reprezentuje rolę Polestar jako gwiazdy przewodniej dla rozwoju technologii .

 

Dzięki pojemności akumulatora 34 kWh Polestar 1 nadal może pochwalić się najdłuższym zasięgiem w pełni elektrycznym ze wszystkich hybryd - 60 mil - co sprawia, że ??można go używać w codziennych sytuacjach jako pojazd wyłącznie elektryczny.Nowe Ferrari 296 GT3 zaprojektowane do wyścigów GT
Super Cars | 29.07.22

Nowe Ferrari 296 GT3 zaprojektowane do wyścigów GT

Najnowsza ewolucja dwumiejscowej sportowej berlinetty firmy Maranello z silnikiem umieszczonym z tyłu, która na nowo definiuje ideę zabawy za kierownicą.

Już wkrótce premiera nowego Nissana Armada 2021
Wiadomości | 04.12.20

Już wkrótce premiera nowego Nissana Armada 2021

Nieoczekiwany nowy model Nissana. Kiedy premiera?

Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje
Elektryczne | 02.02.22

Nowy silnik elektryczny firmy Koenigsegg niewiele większy od puszki na napoje

Koenigsegg kontynuuje rozwój własnej technologii i właśnie zaprezentował pierwszy własny silnik elektryczny i napęd elektryczny.