Wiadomości | 13.06.23

BMW M Festival na torze Silesia Ring

Entuzjaści modeli BMW M ponownie spotkają się na torze Silesia Ring, gdzie będą na nich czekać atrakcje zapewniające potężną dawkę adrenaliny.


BMW M Festival na torze Silesia Ring

Od ponad 50 lat marka oferuje entuzjastom motoryzacji doświadczenia, które przyśpieszają bicie serca i dają czystą radość z jazdy. Już 15 lipca 2023 roku na torze Silesia Ring społeczność fanów i właścicieli pojazdów BMW M będzie mogła po raz drugi spotkać się podczas BMW M Festival. W programie m.in. pokazy BMW XM Label Red i i7 M70.

 

Najnowsze modele BMW z rodziny M, unikatowe samochody z prywatnych kolekcji oraz okazja, by skosztować wszystkiego, co oferują auta sygnowane najmocniejszą literą na świecie - niezrównaną radość z jazdy i bezkompromisowe osiągi na najnowocześniejszym torze w Polsce – to wszystko czeka na uczestników BMW M Festival.

Podczas wydarzenia przewidziane są m.in. jazdy testowe najnowszymi modelami BMW M - BMW M2, XM oraz pierwszym w historii M3 Touring. Uczestnicy będą mieli okazji spróbować swoich sił na open track’u czy symulatorach wyścigowych, a także wziąć udział w konkursie MY ///M na najpiękniejsze BMW M obecne na festiwalu czy w jazdach szkoleniowych, w tym z nauką driftu. W strefie EXPO prezentowane będą między innymi BMW XM Label Red, najmocniejsze wydanie pierwszego w historii modelu BMW M z napędem hybrydowym, który nie ma odpowiednika w tradycyjnej gamie marki. BMW M Festival to również okazja, by zobaczyć topową wersję w pełni elektrycznego BMW serii 7 - i7 M70, które jest najmocniejszym modelem z napędem elektrycznym w całym portfolio BMW. Posiadacze biletu VIP Training będą mogli skorzystać z jazdy Taxi Drive bolidem BMW Sauber F1 oraz wybrać się na przelot widokowy śmigłowcem Bölkow Bo105.

 

Wydarzenie wymaga szczególnej oprawy i wyjątkowej lokalizacji, dlatego festiwal odbędzie się na torze Silesia Ring. Ten najnowocześniejszy w Polsce, pełnowymiarowy tor wyścigowy, wyróżnia się doskonałą infrastrukturą i zapewnia optymalne warunki do testowania pełnego potencjału modeli BMW M, gwarantując bezpieczeństwo nawet podczas ekstremalnej jazdy.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz biletów znajdują się pod adresem: bmwmfestival.pl.Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 15.07.20

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, najbardziej wyrazisty design, najbardziej zaawansowana aerodynamika i najbardziej wyszukana mieszanka materiałów plus ?najostrzejsza? dynamika jazdy.

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N
Wiadomości | 22.06.21

Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia Elantry N

Elantra N to szósty model serii N, sedan o wysokich osiągach, który dzięki ekscytującym ulepszeniom marki N ujawnia bardziej sportową stronę.

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI
Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.