Tuning | 16.03.21

Podrasowany KIA Stinger w nowej odsłonie

Sprawdzony sportowy gran tourer Kia Stinger ewoluuje dzięki ulepszeniom w zakresie bezpieczeństwa, technologii oraz osiągów. WIDEO.

Stinger zapoczątkował nową erę w historii Kia, kiedy zadebiutował w 2017 roku, ale to był dopiero początek historii. „Rozwalił imprezę” w sposób, jakiego się nie spodziewali, a nawróceni entuzjaści utknęli w starej doktrynie „niemiecki jest lepszy”. W roku modelowy 2022 Stinger nadal ewoluuje i utrzymuje swoją pozycję jako sportowego sedana Kia, przekraczając jednocześnie granice oczekiwanego stylu, osiągów i inżynierii. Został odnowiony z nowymi detalami zewnętrznymi, które oferują bardziej ekskluzywny wygląd, lepsze osiągi dzięki mocniejszemu standardowemu silnikowi i niezrównane wrażenia z jazdy dzięki kilku zaawansowanym technologicznie systemom wspomagania kierowcy w standardzie.

 

„Stinger pewnie pokazuje, że Kia potrafi zbudować sportową limuzynę, która może konkurować - i pokonać - to, co najlepsze na świecie. To ostateczny dowód naszej dumnej i rozwijającej się umiejętności inżynieryjnej ”- powiedział Sean Yoon, prezes i dyrektor generalny Kia Motors North American i Kia Motors America. „Wciąż podnosimy Stingera na nowe wyżyny, ponieważ jest on katalizatorem naszej dynamicznej linii modeli, od wielokrotnie nagradzanego Telluride do wysoko cenionego K5. Kia Stinger jest światowej klasy, a odświeżony model z 2022 roku wciąż ewoluuje w kierunku oczekiwań ”.

 

Stinger 2022 pojawi się wiosną tego roku i będzie dostępny w wersjach wyposażenia GT-Line, GT1 i GT2, ze specjalną edycją modelu Scorpion wypuszczoną w późniejszym terminie.Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE
Premiery | 01.09.21

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE

Światowa premiera pierwszej hybrydy Mercedes-AMG o wysokich osiągach, która wchodzi do produkcji seryjnej i czerpie z techniki Formuły 1. Wideo.

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany
Premiery | 03.08.21

SUV premium od MG model ONE w pełni pokazany

MG ONE to połączenie funkcjonalnej elegancji i najnowocześniejszej technologii cyfrowej. To debiut nowej architektury i języka designu marki, głównie modnego i sportowego.

Zupełnie nowe BMW M3 G80
Wiadomości | 26.06.20

Zupełnie nowe BMW M3 G80

BMW M3 wchodzi w szóstą generacje modelu w 2020 roku. Pierwsze oficjalne zdjęcia nowego BMW M3 G80 zapewniają wyjątkowy wgląd w rozwój sedana o wysokich osiągach na najtrudniejszym torze testowym na świecie - Nordschleife na torze Nuerburgring. Wideo relacja