Tuning | 16.03.21

Podrasowany KIA Stinger w nowej odsłonie

Sprawdzony sportowy gran tourer Kia Stinger ewoluuje dzięki ulepszeniom w zakresie bezpieczeństwa, technologii oraz osiągów. WIDEO.

Stinger zapoczątkował nową erę w historii Kia, kiedy zadebiutował w 2017 roku, ale to był dopiero początek historii. „Rozwalił imprezę” w sposób, jakiego się nie spodziewali, a nawróceni entuzjaści utknęli w starej doktrynie „niemiecki jest lepszy”. W roku modelowy 2022 Stinger nadal ewoluuje i utrzymuje swoją pozycję jako sportowego sedana Kia, przekraczając jednocześnie granice oczekiwanego stylu, osiągów i inżynierii. Został odnowiony z nowymi detalami zewnętrznymi, które oferują bardziej ekskluzywny wygląd, lepsze osiągi dzięki mocniejszemu standardowemu silnikowi i niezrównane wrażenia z jazdy dzięki kilku zaawansowanym technologicznie systemom wspomagania kierowcy w standardzie.

 

„Stinger pewnie pokazuje, że Kia potrafi zbudować sportową limuzynę, która może konkurować - i pokonać - to, co najlepsze na świecie. To ostateczny dowód naszej dumnej i rozwijającej się umiejętności inżynieryjnej ”- powiedział Sean Yoon, prezes i dyrektor generalny Kia Motors North American i Kia Motors America. „Wciąż podnosimy Stingera na nowe wyżyny, ponieważ jest on katalizatorem naszej dynamicznej linii modeli, od wielokrotnie nagradzanego Telluride do wysoko cenionego K5. Kia Stinger jest światowej klasy, a odświeżony model z 2022 roku wciąż ewoluuje w kierunku oczekiwań ”.

 

Stinger 2022 pojawi się wiosną tego roku i będzie dostępny w wersjach wyposażenia GT-Line, GT1 i GT2, ze specjalną edycją modelu Scorpion wypuszczoną w późniejszym terminie.Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc
Wiadomości | 30.04.20

Volkswagen wprowadza na rynek zupełnie nowy kabriolet modelu T-Roc

Pierwsze egzemplarze Volkswagena T-Roc w wersji kabriolet są w drodze do salonów sprzedaży. W samą porę na wiosnę. Pierwszy crossover kabriolet Volkswagena łączy to, co najlepsze w świecie kabrioletów i SUV-ów, łącząc przyjemność z jazdy z użytecznością i uderzającym designem oraz przekonuje atrakcyjną ceną: od 27.495 euro na rynku niemieckim.

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50
Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu
Wiadomości | 12.08.20

Crossover Suzuki Ignis Hybrid 2020 po liftingu

Kompaktowy crossover Ignis został wprowadzony na rynek w Wielkiej Brytanii na początku 2017 r. W sierpniu 2020 r. Ignis przeszedł lifting, z kilkoma uderzającymi ulepszeniami stylistycznymi, aby uzyskać bardziej wytrzymały, ultra kompaktowy wygląd SUV-a. z ulepszonym napędem hybrydowym.