Tuning | 16.03.21

Podrasowany KIA Stinger w nowej odsłonie

Sprawdzony sportowy gran tourer Kia Stinger ewoluuje dzięki ulepszeniom w zakresie bezpieczeństwa, technologii oraz osiągów. WIDEO.

Stinger zapoczątkował nową erę w historii Kia, kiedy zadebiutował w 2017 roku, ale to był dopiero początek historii. „Rozwalił imprezę” w sposób, jakiego się nie spodziewali, a nawróceni entuzjaści utknęli w starej doktrynie „niemiecki jest lepszy”. W roku modelowy 2022 Stinger nadal ewoluuje i utrzymuje swoją pozycję jako sportowego sedana Kia, przekraczając jednocześnie granice oczekiwanego stylu, osiągów i inżynierii. Został odnowiony z nowymi detalami zewnętrznymi, które oferują bardziej ekskluzywny wygląd, lepsze osiągi dzięki mocniejszemu standardowemu silnikowi i niezrównane wrażenia z jazdy dzięki kilku zaawansowanym technologicznie systemom wspomagania kierowcy w standardzie.

 

„Stinger pewnie pokazuje, że Kia potrafi zbudować sportową limuzynę, która może konkurować - i pokonać - to, co najlepsze na świecie. To ostateczny dowód naszej dumnej i rozwijającej się umiejętności inżynieryjnej ”- powiedział Sean Yoon, prezes i dyrektor generalny Kia Motors North American i Kia Motors America. „Wciąż podnosimy Stingera na nowe wyżyny, ponieważ jest on katalizatorem naszej dynamicznej linii modeli, od wielokrotnie nagradzanego Telluride do wysoko cenionego K5. Kia Stinger jest światowej klasy, a odświeżony model z 2022 roku wciąż ewoluuje w kierunku oczekiwań ”.

 

Stinger 2022 pojawi się wiosną tego roku i będzie dostępny w wersjach wyposażenia GT-Line, GT1 i GT2, ze specjalną edycją modelu Scorpion wypuszczoną w późniejszym terminie.Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12
Super Cars | 15.11.21

Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12

Najnowszy produkt z Programu Projektów Specjalnych Ferrari zbudowany jest na podstawie modelu GTC4Lusso.

Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R
MotorSport | 02.08.22

Debiut najnowszej generacji Porsche 911 GT3 R

Nowe Porsche 911 GT3 R zostanie zaprezentowane publiczności podczas tegorocznego 24-godzinnego wyścigu na torze Spa-Francorchamps.

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor
Wiadomości | 05.03.20

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor

CUPRA Formentor samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z wygodą SUV-a. Pierwszy model hiszpańskiego producenta, przeznaczony wyłącznie dla marki CUPRA, trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku.