Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.


Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

W samą porę na tradycyjne weekendowe spotkanie GTI nad jeziorem Wörthersee, które ponownie nie może się odbyć z powodu COVID-19, Volkswagen po raz pierwszy udostępnia zdjęcie nowego Polo GTI. Kompaktowy samochód sportowy oparty jest na niedawno zaprezentowanym nowym Polo i stanie się wersją premium linii produktów. Ten model GTI reprezentuje również czystą dynamikę i wyrazisty design - czynniki sukcesu koncepcji GTI. Oficjalna światowa premiera nowego Polo GTI odbędzie się pod koniec czerwca 2021 roku.

 

„Kiedyś GTI, zawsze GTI” - w ten sposób fani sportowych modeli Volkswagena z „magicznymi trzema literami” nieustannie wyrażają swoją lojalność. GTI - czysta fascynacja i ekscytacja. Historia sukcesu trwa nadal, z nowym Polo GTI w blokach startowych. Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo. Dzięki napędowi na przednie koła o wysokim momencie obrotowym, dynamicznie dostrojonemu sportowemu zawieszeniu i ekspresyjnej stylistyce naprawdę wyróżnia się z tłumu. Ponadto spełnia obietnicę wyjątkowej dynamiki jazdy w połączeniu z wyjątkową użytecznością na co dzień.

 

Legendarne GTI spotykają się nad jeziorem Wörthersee

Spotkanie GTI ma długą historię. Fani GTI spotkali się po raz pierwszy w 1982 roku w austriackiej gminie Reifnitz/Maria Wörth. Z biegiem lat impreza nie tylko przyciągnęła miłośników motoryzacji, ale również stała się prawdziwym ludowym festiwalem pod prostym, ale mocnym hasłem „GTI”. Każde wydarzenie trwa cztery dni, od środy przed Wniebowstąpieniem do następnego weekendu. Więcej informacji na temat corocznej imprezy można znaleźć pod adresem: woertherseetreffen.at.Toyota Yaris wybrana samochodem roku
Wiadomości | 01.03.21

Toyota Yaris wybrana samochodem roku

Car Of The Year 2021 W tym prestiżowym konkursie wygrał mały miejski samochód Toyoty. Wideo z premiery.

Nowe terenowe! Lamborghini Huracan Sterrato Sunset
Super Cars | 18.11.22

Nowe terenowe! Lamborghini Huracan Sterrato Sunset

Debiut pierwszego supersportowego samochodu terenowego z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Nowy Nissan Qashqai poznaliśmy wnętrze
Wiadomości | 07.12.20

Nowy Nissan Qashqai poznaliśmy wnętrze

Nowy Nissan Qashqai oferuje najwyższej klasy wzornictwo w zestawieniu z zaawansowanymi technologiami pokładowymi.