Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.


Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

W samą porę na tradycyjne weekendowe spotkanie GTI nad jeziorem Wörthersee, które ponownie nie może się odbyć z powodu COVID-19, Volkswagen po raz pierwszy udostępnia zdjęcie nowego Polo GTI. Kompaktowy samochód sportowy oparty jest na niedawno zaprezentowanym nowym Polo i stanie się wersją premium linii produktów. Ten model GTI reprezentuje również czystą dynamikę i wyrazisty design - czynniki sukcesu koncepcji GTI. Oficjalna światowa premiera nowego Polo GTI odbędzie się pod koniec czerwca 2021 roku.

 

„Kiedyś GTI, zawsze GTI” - w ten sposób fani sportowych modeli Volkswagena z „magicznymi trzema literami” nieustannie wyrażają swoją lojalność. GTI - czysta fascynacja i ekscytacja. Historia sukcesu trwa nadal, z nowym Polo GTI w blokach startowych. Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo. Dzięki napędowi na przednie koła o wysokim momencie obrotowym, dynamicznie dostrojonemu sportowemu zawieszeniu i ekspresyjnej stylistyce naprawdę wyróżnia się z tłumu. Ponadto spełnia obietnicę wyjątkowej dynamiki jazdy w połączeniu z wyjątkową użytecznością na co dzień.

 

Legendarne GTI spotykają się nad jeziorem Wörthersee

Spotkanie GTI ma długą historię. Fani GTI spotkali się po raz pierwszy w 1982 roku w austriackiej gminie Reifnitz/Maria Wörth. Z biegiem lat impreza nie tylko przyciągnęła miłośników motoryzacji, ale również stała się prawdziwym ludowym festiwalem pod prostym, ale mocnym hasłem „GTI”. Każde wydarzenie trwa cztery dni, od środy przed Wniebowstąpieniem do następnego weekendu. Więcej informacji na temat corocznej imprezy można znaleźć pod adresem: woertherseetreffen.at.Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo
Elektryczne | 25.07.20

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo

Premiera polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych już we wtorek 28 lipca o godz. 14. Jednak już teraz przedsmak tego, czego możemy spodziewać się we wtorek.

Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju
Wiadomości | 12.04.21

Nowy Lexus ES zadebiutuje na targach w Szanghaju

Zobacz wideo zapowiedź i sprawdź szczegóły premiery.