Wiadomości | 11.05.21

Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo.


Po niedawno zaprezentowanym nowym Polo nadszedł czas na Nowe Polo GTI

W samą porę na tradycyjne weekendowe spotkanie GTI nad jeziorem Wörthersee, które ponownie nie może się odbyć z powodu COVID-19, Volkswagen po raz pierwszy udostępnia zdjęcie nowego Polo GTI. Kompaktowy samochód sportowy oparty jest na niedawno zaprezentowanym nowym Polo i stanie się wersją premium linii produktów. Ten model GTI reprezentuje również czystą dynamikę i wyrazisty design - czynniki sukcesu koncepcji GTI. Oficjalna światowa premiera nowego Polo GTI odbędzie się pod koniec czerwca 2021 roku.

 

„Kiedyś GTI, zawsze GTI” - w ten sposób fani sportowych modeli Volkswagena z „magicznymi trzema literami” nieustannie wyrażają swoją lojalność. GTI - czysta fascynacja i ekscytacja. Historia sukcesu trwa nadal, z nowym Polo GTI w blokach startowych. Tradycyjnie jest to najbardziej sportowy model z serii Polo. Dzięki napędowi na przednie koła o wysokim momencie obrotowym, dynamicznie dostrojonemu sportowemu zawieszeniu i ekspresyjnej stylistyce naprawdę wyróżnia się z tłumu. Ponadto spełnia obietnicę wyjątkowej dynamiki jazdy w połączeniu z wyjątkową użytecznością na co dzień.

 

Legendarne GTI spotykają się nad jeziorem Wörthersee

Spotkanie GTI ma długą historię. Fani GTI spotkali się po raz pierwszy w 1982 roku w austriackiej gminie Reifnitz/Maria Wörth. Z biegiem lat impreza nie tylko przyciągnęła miłośników motoryzacji, ale również stała się prawdziwym ludowym festiwalem pod prostym, ale mocnym hasłem „GTI”. Każde wydarzenie trwa cztery dni, od środy przed Wniebowstąpieniem do następnego weekendu. Więcej informacji na temat corocznej imprezy można znaleźć pod adresem: woertherseetreffen.at.Limitowana edycja Bugatti Baby czyli coś dla kolekcjonerów
Wiadomości | 24.07.20

Limitowana edycja Bugatti Baby czyli coś dla kolekcjonerów

Limitowana edycja Bugatti 500 sztuk trafia teraz do produkcji seryjnej i ma większe tempo, niż można by się spodziewać.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail

Pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku.