Wiadomości | 26.10.22

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy.


Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Podążając za odrodzeniem legendy GranTurismo, nowe prototypy Maserati GranCabrio wyjeżdżają teraz na ulice Modeny, gdzie odbywają się początkowe etapy testów rozwojowych.

 

Energia samochodów sportowych Tridenta jest nie do powstrzymania, a podróż w przyszłość marki już się rozpoczęła: GranTurismo i GranCabrio to pierwsze samochody marki, w których zastosowano w 100% elektryczne rozwiązanie.


Maserati jest z natury innowacyjny i patrzy w przyszłość. Nowe modele mają na celu wprowadzenie elektrycznej gamy Folgore, dzięki której Maserati wyznaczy punkt odniesienia w każdym segmencie rynku: każdy samochód z gamy będzie w pełni elektryczny do 2030 roku.


Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy (na drodze, na torze i w różnych warunkach użytkowania), mające na celu zebranie niezbędnych danych do optymalnego dostrojenia końcowego.Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Wiadomości | 24.11.20

Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Projekcja światła o wysokiej rozdzielczości z innowacyjnymi funkcjami pomocy.

Lexus UX 300e  w pełni elektryczny nowy miejski crossover
Elektryczne | 24.06.20

Lexus UX 300e w pełni elektryczny nowy miejski crossover

Nowy miejski crossover może poszczycić się wiodącym w swojej klasie poziomem redukcji hałasu i wibracji. W pełni elektryczny układ napędowy, zaawansowana aerodynamika i zwiększona izolacja akustyczna przyczyniają się do niemal bezgłośnej podróży

Alfa Romeo 33 Stradale, powrót legendy
Premiery | 30.08.23

Alfa Romeo 33 Stradale, powrót legendy

Po ponad 50 latach Alfa Romeo powraca do świata samochodów „fuoriserie” (budowanych na zamówienie) z limitowaną serią 33 sprzedanych już egzemplarzy.