Wiadomości | 26.10.22

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy.


Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Podążając za odrodzeniem legendy GranTurismo, nowe prototypy Maserati GranCabrio wyjeżdżają teraz na ulice Modeny, gdzie odbywają się początkowe etapy testów rozwojowych.

 

Energia samochodów sportowych Tridenta jest nie do powstrzymania, a podróż w przyszłość marki już się rozpoczęła: GranTurismo i GranCabrio to pierwsze samochody marki, w których zastosowano w 100% elektryczne rozwiązanie.


Maserati jest z natury innowacyjny i patrzy w przyszłość. Nowe modele mają na celu wprowadzenie elektrycznej gamy Folgore, dzięki której Maserati wyznaczy punkt odniesienia w każdym segmencie rynku: każdy samochód z gamy będzie w pełni elektryczny do 2030 roku.


Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy (na drodze, na torze i w różnych warunkach użytkowania), mające na celu zebranie niezbędnych danych do optymalnego dostrojenia końcowego.Nowa generacja KIA Sportage zaprojektowana specjalnie dla Europy
Wiadomości | 25.08.21

Nowa generacja KIA Sportage zaprojektowana specjalnie dla Europy

Kia Europe ujawniła pierwsze oficjalne szkice zupełnie nowego Sportage na rynek europejski. Najpopularniejszy SUV marki zaprojektowany specjalnie dla europejskich klientów.

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX
Elektryczne | 15.12.21

Wkrótce Mercedes-Benz zaprezentuje najwydajniejszego Mercedesa w historii model VISION EQXX

W pełni elektryczny model jest częścią programu technologicznego, którego celem jest przełamywanie barier technologicznych.

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Stylistyka wnętrza nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Cyfrowy i analogowy luksus w harmonii.