Wiadomości | 26.10.22

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy.


Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Podążając za odrodzeniem legendy GranTurismo, nowe prototypy Maserati GranCabrio wyjeżdżają teraz na ulice Modeny, gdzie odbywają się początkowe etapy testów rozwojowych.

 

Energia samochodów sportowych Tridenta jest nie do powstrzymania, a podróż w przyszłość marki już się rozpoczęła: GranTurismo i GranCabrio to pierwsze samochody marki, w których zastosowano w 100% elektryczne rozwiązanie.


Maserati jest z natury innowacyjny i patrzy w przyszłość. Nowe modele mają na celu wprowadzenie elektrycznej gamy Folgore, dzięki której Maserati wyznaczy punkt odniesienia w każdym segmencie rynku: każdy samochód z gamy będzie w pełni elektryczny do 2030 roku.


Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy (na drodze, na torze i w różnych warunkach użytkowania), mające na celu zebranie niezbędnych danych do optymalnego dostrojenia końcowego.Światowa premiera nowego Volkswagena ID.3
Premiery | 01.03.23

Światowa premiera nowego Volkswagena ID.3

Dwa i pół roku po premierze pierwszej generacji, w pełni elektryczny bestseller marki z Wolfsburga wchodzi na rynek z pakietem ulepszeń.

Nowe Audi Q8 e-tron
Elektryczne | 09.11.22

Nowe Audi Q8 e-tron

Topowy elektryczny SUV i crossover zachwyca zoptymalizowaną koncepcją napędu, poprawioną aerodynamiką, wyższą wydajnością ładowania i większą pojemnością akumulatorów.

Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE
Tuning | 11.05.23

Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE

BRABUS udoskonala samochody Mercedes-Benz od ponad 45 lat. Dzisiaj, gdy samochody z napędem elektrycznym podbijają świat BRABUS postanowił ulepszyć segment luksusowych sedanów.