Wiadomości | 26.10.22

Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy.


Pierwsze zdjęcia nowego prototypu Maserati GranCabrio

Podążając za odrodzeniem legendy GranTurismo, nowe prototypy Maserati GranCabrio wyjeżdżają teraz na ulice Modeny, gdzie odbywają się początkowe etapy testów rozwojowych.

 

Energia samochodów sportowych Tridenta jest nie do powstrzymania, a podróż w przyszłość marki już się rozpoczęła: GranTurismo i GranCabrio to pierwsze samochody marki, w których zastosowano w 100% elektryczne rozwiązanie.


Maserati jest z natury innowacyjny i patrzy w przyszłość. Nowe modele mają na celu wprowadzenie elektrycznej gamy Folgore, dzięki której Maserati wyznaczy punkt odniesienia w każdym segmencie rynku: każdy samochód z gamy będzie w pełni elektryczny do 2030 roku.


Przed premierą nowego GranCabrio, oczekiwaną w przyszłym roku, prototypowe modele przechodzą intensywne testy (na drodze, na torze i w różnych warunkach użytkowania), mające na celu zebranie niezbędnych danych do optymalnego dostrojenia końcowego.Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3
Elektryczne | 09.06.22

Polestar potwierdza nowy model elektrycznego SUV-a Polestar 3

Premiera samochodu oznacza wejście Polestar do jednego z najwyższych marż i segmentów wzrostu w branży motoryzacyjnej, szczególnie w Stanach Zjednoczonych.

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion
Tuning | 12.07.21

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Wysoki poziom komfortu i luksusu, doskonałe osiągi i wyraźne dynamiczne właściwości jezdne z równie dynamicznym, eleganckim i bezbłędnie wyróżniającym się designem.

MINI Concept Aceman
Concept Cars | 27.07.22

MINI Concept Aceman

Pierwszy elektryczny model crossover w nowej rodzinie MINI, który prezentuje zapowiedź nowej koncepcji pojazdu w segmencie małych samochodów premium.