Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.


Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda Motor Corporation była dziś gospodarzem światowej premiery nowego pickupa Mazda BT-50. Całkowicie przeprojektowany po raz pierwszy od dziewięciu lat, zupełnie nowy BT-50 jest dostarczany przez Isuzu Motor Limited na zasadach OEM, pojazd trafi do sprzedaży pod marką Mazda na  australijski rynek w drugiej połowie 2020 roku.

 Od debiutu w 2006 roku BT-50 sprzedawany jest głównie w regionach takich jak Oceania, ASEAN, Ameryka Środkowa i Południowa, Bliski Wschód i Afryka. Jego sportowa i mocna konstrukcja, wyjątkowe właściwości jezdne zdolne do radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych oraz funkcjonalność zostały wysoko ocenione przez kierowców, którzy aktywnie prowadzą pickupy.

 

Drugi w pełni przeprojektowany model ma na celu dostarczenie klientom przyjemności. W oparciu o pickupy Isuzu szczególną uwagę poświęcono konstrukcji pojazdu, łatwości użytkowania i zapewnieniu spokoju użytkownikom.

 

Zupełnie nowa konstrukcja BT-50 wyraża wyjątkowe piękno motywu Mazda Kodo - Soul of Motion dzięki mocy, wytrzymałości i funkcjonalności użytkowej dostosowanej do pickupów. Mazda opracowała BT-50 z zamiarem uczynienia podróży i czasu spędzonego wewnątrz pojazdu wyjątkowo przyjemnym. Osiągi, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu spełniają aktywne potrzeby szerokiej gamy sytuacji, w których klienci mogą korzystać z pickupów.Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Premiery | 24.11.20

Wygląd zewnętrzny nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Wyważone proporcje i wiele ekskluzywnych detali.

Polska premiera odświeżonego modelu SUV-a Seata Ateca
Premiery | 14.09.20

Polska premiera odświeżonego modelu SUV-a Seata Ateca

Pierwszy pokaz SEAT-a Ateki 2020 w Polsce

Klasyczny i nowoczesny Opel Manta GSe ElektroMOD
Elektryczne | 19.05.21

Klasyczny i nowoczesny Opel Manta GSe ElektroMOD

Wprowadzony na rynek ponad 50 lat temu z czterocylindrowym silnikiem benzynowym, dziś znów jest w szczytowej formie, jako pierwszy elektryczny MOD w historii niemieckiej marki.