Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.


Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda Motor Corporation była dziś gospodarzem światowej premiery nowego pickupa Mazda BT-50. Całkowicie przeprojektowany po raz pierwszy od dziewięciu lat, zupełnie nowy BT-50 jest dostarczany przez Isuzu Motor Limited na zasadach OEM, pojazd trafi do sprzedaży pod marką Mazda na  australijski rynek w drugiej połowie 2020 roku.

 Od debiutu w 2006 roku BT-50 sprzedawany jest głównie w regionach takich jak Oceania, ASEAN, Ameryka Środkowa i Południowa, Bliski Wschód i Afryka. Jego sportowa i mocna konstrukcja, wyjątkowe właściwości jezdne zdolne do radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych oraz funkcjonalność zostały wysoko ocenione przez kierowców, którzy aktywnie prowadzą pickupy.

 

Drugi w pełni przeprojektowany model ma na celu dostarczenie klientom przyjemności. W oparciu o pickupy Isuzu szczególną uwagę poświęcono konstrukcji pojazdu, łatwości użytkowania i zapewnieniu spokoju użytkownikom.

 

Zupełnie nowa konstrukcja BT-50 wyraża wyjątkowe piękno motywu Mazda Kodo - Soul of Motion dzięki mocy, wytrzymałości i funkcjonalności użytkowej dostosowanej do pickupów. Mazda opracowała BT-50 z zamiarem uczynienia podróży i czasu spędzonego wewnątrz pojazdu wyjątkowo przyjemnym. Osiągi, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu spełniają aktywne potrzeby szerokiej gamy sytuacji, w których klienci mogą korzystać z pickupów.Porsche przedstawia pięć światowych premier w Kalifornii podczas LA Auto Show
Wiadomości | 17.11.21

Porsche przedstawia pięć światowych premier w Kalifornii podczas LA Auto Show

Oprócz nowego 718 Cayman GT4 RS, po raz pierwszy pojawią się 718 Cayman GT4 RS Clubsport, Taycan GTS, Taycan GTS Sport Turismo i Panamera Platinum Edition.

Suzuki wprowadza na rynek nowy model Swace
Premiery | 16.09.20

Suzuki wprowadza na rynek nowy model Swace

Suzuki Swace ? stylowe, wszechstronne kombi o atletycznym wyglądzie, oferujące wysoki komfort podróżowania i niskie zużycie paliwa dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii hybrydowej.

Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln
Tuning | 10.07.20

Pakiet monochromatyczny dla SUV-ów marki Lincoln

Pakiet monochromatyczny Lincolna, który zadebiutował w pełnowymiarowym SUV-ie Navigator, jest teraz dostępny dla Lincolna Corsaira, Nautilusa i Aviatora Ponieważ SUV-y nadal rozwijają markę, Lincoln rozszerza ofertę o linię, oferując czyste, dramatyczne kolory, które pokazują odważne i eleganckie linie SUV-ów Lincoln Pakiet Monochromatic z czterema opcjami kolorystycznymi oferuje klientom inny sposób personalizacji pojazdu Lincoln dzięki modnej palecie