Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.


Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda Motor Corporation była dziś gospodarzem światowej premiery nowego pickupa Mazda BT-50. Całkowicie przeprojektowany po raz pierwszy od dziewięciu lat, zupełnie nowy BT-50 jest dostarczany przez Isuzu Motor Limited na zasadach OEM, pojazd trafi do sprzedaży pod marką Mazda na  australijski rynek w drugiej połowie 2020 roku.

 Od debiutu w 2006 roku BT-50 sprzedawany jest głównie w regionach takich jak Oceania, ASEAN, Ameryka Środkowa i Południowa, Bliski Wschód i Afryka. Jego sportowa i mocna konstrukcja, wyjątkowe właściwości jezdne zdolne do radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych oraz funkcjonalność zostały wysoko ocenione przez kierowców, którzy aktywnie prowadzą pickupy.

 

Drugi w pełni przeprojektowany model ma na celu dostarczenie klientom przyjemności. W oparciu o pickupy Isuzu szczególną uwagę poświęcono konstrukcji pojazdu, łatwości użytkowania i zapewnieniu spokoju użytkownikom.

 

Zupełnie nowa konstrukcja BT-50 wyraża wyjątkowe piękno motywu Mazda Kodo - Soul of Motion dzięki mocy, wytrzymałości i funkcjonalności użytkowej dostosowanej do pickupów. Mazda opracowała BT-50 z zamiarem uczynienia podróży i czasu spędzonego wewnątrz pojazdu wyjątkowo przyjemnym. Osiągi, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu spełniają aktywne potrzeby szerokiej gamy sytuacji, w których klienci mogą korzystać z pickupów.Audi skysphere concept światowa premiera online
Premiery | 10.08.21

Audi skysphere concept światowa premiera online

Elektryczny roadster kabriolet, pierwszy z nowej rodziny trzech samochodów koncepcyjnych, które Audi wykorzystuje do zaprezentowania swojej wizji przyszłości.

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji
Wiadomości | 14.07.21

Nowa Ibiza i Arona są gotowe do wejścia na rynek wraz z rozpoczęciem produkcji

Dwa kluczowe modele SEAT-a, wchodzą do produkcji w tym tygodniu. Oba modele zapewniają odświeżony wygląd zewnętrzny i rewolucję wewnątrz.

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023
Wiadomości | 09.01.23

Elektryczny Ram 1500 Revolution zaprezentowany na targach CES 2023

Koncepcja elektrycznego pojazdu RAM jest zapowiedzią pierwszego pojazdu elektrycznego marki, który, na nowo zdefiniuje segment pickupów, gdy pojawi się na rynku w 2024 roku.