Premiery | 17.06.20

Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda przedstawia zupełnie nową Mazdę BT-50. Dostarczone przez Isuzu, całkowicie przeprojektowane po raz pierwszy od dziewięciu lat.


Pickup od Mazdy zupełnie nowy BT-50

Mazda Motor Corporation była dziś gospodarzem światowej premiery nowego pickupa Mazda BT-50. Całkowicie przeprojektowany po raz pierwszy od dziewięciu lat, zupełnie nowy BT-50 jest dostarczany przez Isuzu Motor Limited na zasadach OEM, pojazd trafi do sprzedaży pod marką Mazda na  australijski rynek w drugiej połowie 2020 roku.

 Od debiutu w 2006 roku BT-50 sprzedawany jest głównie w regionach takich jak Oceania, ASEAN, Ameryka Środkowa i Południowa, Bliski Wschód i Afryka. Jego sportowa i mocna konstrukcja, wyjątkowe właściwości jezdne zdolne do radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych oraz funkcjonalność zostały wysoko ocenione przez kierowców, którzy aktywnie prowadzą pickupy.

 

Drugi w pełni przeprojektowany model ma na celu dostarczenie klientom przyjemności. W oparciu o pickupy Isuzu szczególną uwagę poświęcono konstrukcji pojazdu, łatwości użytkowania i zapewnieniu spokoju użytkownikom.

 

Zupełnie nowa konstrukcja BT-50 wyraża wyjątkowe piękno motywu Mazda Kodo - Soul of Motion dzięki mocy, wytrzymałości i funkcjonalności użytkowej dostosowanej do pickupów. Mazda opracowała BT-50 z zamiarem uczynienia podróży i czasu spędzonego wewnątrz pojazdu wyjątkowo przyjemnym. Osiągi, funkcjonalność i bezpieczeństwo pojazdu spełniają aktywne potrzeby szerokiej gamy sytuacji, w których klienci mogą korzystać z pickupów.Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021
Wiadomości | 20.11.20

Maserati MC20 z tytułem China Performance Car Of The Year 2021

Wraz z nowym supersportowym samochodem MC20 marka oficjalnie rozpoczęła nową erę.

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki
Wiadomości | 21.10.21

Mercedes-AMG SL Najnowsza edycja ikony marki

Już za parę dni odbędzie się cyfrowa premiera najnowszej edycji odnowionego roadstera Mercedes-AMG SL. Zobacz pierwsze wideo wnętrza pojazdu i sprawdź datę premiery.