Wiadomości | 11.03.21

Nowy SsangYong REXTON już dostępny

Zmodernizowany Rexton ma nowy grill i odnowiony tył, ale zachowuje cechy, przestrzeń i możliwości tradycyjnego SUV-a.

SsangYong Motors UK wprowadza na rynek brytyjski zmodernizowany model SsangYong Rexton. Rexton łączy odnowiony wygląd zewnętrzny z nowym, stylowym wnętrzem, jednocześnie oferując zaawansowane technologie bezpieczeństwa i infotainment. W tym roku modelowym zmieniono również układ napędowy - z mocniejszym silnikiem i nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

 

Pod każdym względem zmodernizowany Rexton ma przyciągający wzrok design, z mocną, solidną postawą, która służy jako solidna podstawa dla jego doskonałej dynamiki jazdy i prowadzenia. Wewnątrz Rexton imponuje jeszcze bardziej nowym cyfrowym zestawem wskaźników, technologiami wspomagającymi kierowcę, funkcjami bezpieczeństwa i pakietami multimedialnymi. Zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia, nowy Rexton przekracza oczekiwania, zapewniając przestronny komfort, praktyczną możliwość poruszania się w dowolnym miejscu i najwyższe bezpieczeństwo. I jak można się spodziewać po firmie z ponad 65-letnim doświadczeniem, nowy Rexton SsangYong jest niezwykle muskularny.

 

Czekamy na informacje o dostępnośći i cenach tego modelu w Polsce.Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a
Wiadomości | 14.03.23

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a

Porsche, najcenniejsza luksusowa marka na świecie osiąga rekordowe wyniki w historii i jednocześnie chce kontynuować swoją ambitną strategię elektryfikacji.

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku
Elektryczne | 19.10.21

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku

Pierwszy gotowy model ZEEKR 001 zjechał dzisiaj z linii produkcyjnej najbardziej zaawansowanej fabryki pojazdów na świecie, zbudowana w Ningbo w Chinach.

BMW i Vision Circular
Concept Cars | 15.09.21

BMW i Vision Circular

Vision Vehicle to jeden z pięciu różnych pojazdów koncepcyjnych, za pomocą których BMW prezentuje na targach IAA Mobility 2021 sposób, w jaki wyobraża sobie indywidualną mobilność w mieście.