Wiadomości | 11.03.21

Nowy SsangYong REXTON już dostępny

Zmodernizowany Rexton ma nowy grill i odnowiony tył, ale zachowuje cechy, przestrzeń i możliwości tradycyjnego SUV-a.

SsangYong Motors UK wprowadza na rynek brytyjski zmodernizowany model SsangYong Rexton. Rexton łączy odnowiony wygląd zewnętrzny z nowym, stylowym wnętrzem, jednocześnie oferując zaawansowane technologie bezpieczeństwa i infotainment. W tym roku modelowym zmieniono również układ napędowy - z mocniejszym silnikiem i nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

 

Pod każdym względem zmodernizowany Rexton ma przyciągający wzrok design, z mocną, solidną postawą, która służy jako solidna podstawa dla jego doskonałej dynamiki jazdy i prowadzenia. Wewnątrz Rexton imponuje jeszcze bardziej nowym cyfrowym zestawem wskaźników, technologiami wspomagającymi kierowcę, funkcjami bezpieczeństwa i pakietami multimedialnymi. Zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia, nowy Rexton przekracza oczekiwania, zapewniając przestronny komfort, praktyczną możliwość poruszania się w dowolnym miejscu i najwyższe bezpieczeństwo. I jak można się spodziewać po firmie z ponad 65-letnim doświadczeniem, nowy Rexton SsangYong jest niezwykle muskularny.

 

Czekamy na informacje o dostępnośći i cenach tego modelu w Polsce.Rimac Nevera kończy program testów zderzeniowych
Elektryczne | 23.02.22

Rimac Nevera kończy program testów zderzeniowych

Intensywny program testów zderzeniowych dla globalnej homologacji dobiegł końca po czterech latach, tysiącach cyfrowych symulacji i zniszczeniu dziewięciu kompletnych pojazdów. Wideo.

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco
Wiadomości | 10.06.20

Dobre wieści z Motor City. W lipcu ujrzymy premierę nowego Forda Bronco

Ford oficjalnie zaktualizował stronę internetową, która informuje nas wszystkich, że w lipcu zobaczymy nowego Forda Bronco. Zobacz zwiastun wideo.

Audi prezentuje bolid e-tron FE07
MotorSport | 29.11.20

Audi prezentuje bolid e-tron FE07

Od zera do setki w zaledwie 2,8 sekundy, ponad 95 procent więcej wydajności całego samochodu i gotowość każdego podzespołu na nawet najbardziej nieprzewidziane wydarzenia. Tak w skrócie można opisać bolid, który wystartuje w Mistrzostwach Świata FIA Formuła E.