Wiadomości | 11.03.21

Nowy SsangYong REXTON już dostępny

Zmodernizowany Rexton ma nowy grill i odnowiony tył, ale zachowuje cechy, przestrzeń i możliwości tradycyjnego SUV-a.

SsangYong Motors UK wprowadza na rynek brytyjski zmodernizowany model SsangYong Rexton. Rexton łączy odnowiony wygląd zewnętrzny z nowym, stylowym wnętrzem, jednocześnie oferując zaawansowane technologie bezpieczeństwa i infotainment. W tym roku modelowym zmieniono również układ napędowy - z mocniejszym silnikiem i nową 8-biegową automatyczną skrzynią biegów.

 

Pod każdym względem zmodernizowany Rexton ma przyciągający wzrok design, z mocną, solidną postawą, która służy jako solidna podstawa dla jego doskonałej dynamiki jazdy i prowadzenia. Wewnątrz Rexton imponuje jeszcze bardziej nowym cyfrowym zestawem wskaźników, technologiami wspomagającymi kierowcę, funkcjami bezpieczeństwa i pakietami multimedialnymi. Zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia, nowy Rexton przekracza oczekiwania, zapewniając przestronny komfort, praktyczną możliwość poruszania się w dowolnym miejscu i najwyższe bezpieczeństwo. I jak można się spodziewać po firmie z ponad 65-letnim doświadczeniem, nowy Rexton SsangYong jest niezwykle muskularny.

 

Czekamy na informacje o dostępnośći i cenach tego modelu w Polsce.Gustownie zmodyfikowane przez specjalistów marki BMW 3.0 CSL Batmobile z 1973 roku
Tuning | 21.04.23

Gustownie zmodyfikowane przez specjalistów marki BMW 3.0 CSL Batmobile z 1973 roku

Trzeci ze 110 egzemplarzy, które otrzymały ulepszony sześciocylindrowy rzędowy silnik o pojemności 3,2 litra oraz radykalny zestaw aerodynamiczny, dzięki któremu zyskał przydomek „Batmobil”.

Przedstawiamy nowe cyfrowe serce MINI
Wiadomości | 27.07.23

Przedstawiamy nowe cyfrowe serce MINI

Cyfrowy przełom w nowej rodzinie MINI dzięki najnowocześniejszemu pakietowi technologicznemu, okrągłemu wyświetlaczowi OLED i MINI Operating System 9.

Fiat przedstawia najważniejsze cechy nowego Ducato
Premiery | 29.06.21

Fiat przedstawia najważniejsze cechy nowego Ducato

Ducato kończy 40 lat i świętuje tę rocznicę jako lider rynku, stając się najlepiej sprzedającym się lekkim samochodem dostawczym w Europie w 2020 roku.