Wiadomości | 06.12.23

Nowy model Mitsubishi w Europie

Mitsubishi Motors zapowiedziała dziś wprowadzenie do Europy całkowicie nowego, elektrycznie napędzanego modelu SUV-a klasy C i opublikowała pierwsze zdjęcie pojazdu.


Nowy model Mitsubishi w Europie

Nowy model będzie opracowany przez Ampere, spółkę zajmującą się pojazdami elektrycznymi i oprogramowaniem. Ten milowy krok jest możliwy dzięki strategicznej inwestycji Mitsubishi Motors Corporation w spółkę Ampere, sięgającej 200 milionów Euro. Ta inwestycja jest częścią strategii rozwoju pojazdów elektrycznych określonej w średnioterminowym planie zarządzania MMC ogłoszonym w marcu 2023 r.

 

Dziennikarz: Łukasz Wiera



Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos
Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu
Wiadomości | 27.04.23

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu

Zbyt atrakcyjne ceny, zafałszowane dokumenty i cofnięty licznik. Kupno używanego samochodu może być stresującym procesem, szczególnie w przypadku osób, które nie bardzo znają się na motoryzacji.

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem
Wiadomości | 29.04.20

SEAT przedstawia nowy sposób interakcji z premierowym SEAT-em Leonem

Dzięki technologii VR można wybrać się na wirtualną przejażdżkę po Barcelonie. Wideo 360 stopni pozwala przenieść się do wnętrza samochodu i sprawdzić najważniejsze nowości, deskę rozdzielczą z zaawansowanym cyfrowym kokpitem, system multimedialny i bardziej ergonomiczną przestrzeń dla podróżujących.