Super Cars | 18.11.22

Nowe terenowe! Lamborghini Huracan Sterrato Sunset

Debiut pierwszego supersportowego samochodu terenowego z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Niezłomny supersportowy samochód, który nie jest jeszcze oferowany do sprzedaży a już budzi wielkie zainteresowanie.

 

Automobili Lamborghini zaprezentuje nowego Huracana Sterrato pierwszy supersportowy samochód zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy nawet poza asfaltem na luźnych lub nieutwardzonych nawierzchniach, będący reinterpretacją samej koncepcji sportowy charakter i podkreślające zasady marki odważne, autentyczne i nieoczekiwane.

 

Trzy zwiastuny wideo pokazały Sterrato w akcji w różnych środowiskach. Dziś ten nieoczekiwany supersportowy samochód po raz pierwszy pokazuje swoją prawdziwą skórę, w oczekiwaniu na oficjalną światową premierę, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Po raz pierwszy Automobili Lamborghini będzie świętować odsłonięcie nowego samochodu w Art Basel w Miami, 30 listopada.Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą
Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny
Concept Cars | 23.09.21

Polestar Precept uznany za najlepszy samochód koncepcyjny

Polestar Precept, pojazd koncepcyjny Polestar Cars, jest zwycięzcą nagrody EyesOn Design Awards 2021 za najlepszy pojazd koncepcyjny i najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom
Super Cars | 27.04.23

Bentley Motors podnosi luksus na wyższy poziom

Nowe aktualizacje stylizacji nadwozia dla modeli Continental GT i GTC Azure oraz ulepszenia dla modeli Flying Spur S i Speed.