Super Cars | 18.11.22

Nowe terenowe! Lamborghini Huracan Sterrato Sunset

Debiut pierwszego supersportowego samochodu terenowego z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Niezłomny supersportowy samochód, który nie jest jeszcze oferowany do sprzedaży a już budzi wielkie zainteresowanie.

 

Automobili Lamborghini zaprezentuje nowego Huracana Sterrato pierwszy supersportowy samochód zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy nawet poza asfaltem na luźnych lub nieutwardzonych nawierzchniach, będący reinterpretacją samej koncepcji sportowy charakter i podkreślające zasady marki odważne, autentyczne i nieoczekiwane.

 

Trzy zwiastuny wideo pokazały Sterrato w akcji w różnych środowiskach. Dziś ten nieoczekiwany supersportowy samochód po raz pierwszy pokazuje swoją prawdziwą skórę, w oczekiwaniu na oficjalną światową premierę, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Po raz pierwszy Automobili Lamborghini będzie świętować odsłonięcie nowego samochodu w Art Basel w Miami, 30 listopada.Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder
Wiadomości | 14.05.20

Cyfrowy znaczek pocztowy Huracán EVO RWD Spyder

Automobili Lamborghini uruchomił swój pierwszy cyfrowy znaczek kolekcjonerski we współpracy z Bitstamps, dostępny w dedykowanej aplikacji i zostanie wydany w limitowanej i numerowanej edycji 20 000 sztuk.

Skąd Polacy najchętniej sprowadzają samochody?
Wiadomości | 28.09.22

Skąd Polacy najchętniej sprowadzają samochody?

Sprowadzanie aut z zagranicy cieszy się w Polsce dużą popularnością, w II kwartale 2022 r. stanowiły one ponad połowę wszystkich dostępnych ofert na rynku samochodów używanych.

Nowe BMW iX xDrive40
Elektryczne | 18.03.21

Nowe BMW iX xDrive40

Nowy technologiczny flagowiec BMW reprezentuje przede wszystkim radość z jazdy bez lokalnej emisji spalin oraz typowy dla tej marki sportowy charakter.