Super Cars | 18.11.22

Nowe terenowe! Lamborghini Huracan Sterrato Sunset

Debiut pierwszego supersportowego samochodu terenowego z silnikiem V10 i napędem na wszystkie koła. Premiera jeszcze w tym miesiącu.

Niezłomny supersportowy samochód, który nie jest jeszcze oferowany do sprzedaży a już budzi wielkie zainteresowanie.

 

Automobili Lamborghini zaprezentuje nowego Huracana Sterrato pierwszy supersportowy samochód zaprojektowany z myślą o maksymalnej przyjemności z jazdy nawet poza asfaltem na luźnych lub nieutwardzonych nawierzchniach, będący reinterpretacją samej koncepcji sportowy charakter i podkreślające zasady marki odważne, autentyczne i nieoczekiwane.

 

Trzy zwiastuny wideo pokazały Sterrato w akcji w różnych środowiskach. Dziś ten nieoczekiwany supersportowy samochód po raz pierwszy pokazuje swoją prawdziwą skórę, w oczekiwaniu na oficjalną światową premierę, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. Po raz pierwszy Automobili Lamborghini będzie świętować odsłonięcie nowego samochodu w Art Basel w Miami, 30 listopada.Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV
Wiadomości | 22.06.21

Nowa Dacia Duster całkiem wytrzymały SUV

Dacia ulepszyła i zaktualizowała swój flagowy model. Ta najnowsza wersja zawiera odświeżone elementy konstrukcyjne, najnowsze funkcje i technologię.

Porsche przedstawia najpotężniejszego Cayenne wszechczasów
Wiadomości | 29.08.23

Porsche przedstawia najpotężniejszego Cayenne wszechczasów

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid. Najmocniejszy SUV marki to kompleksowo odnowiona trzecia generacja tego topowego SUV-a jako hybryda typu plug-in również w wersji coupe i pakietem GT.

Główny inżynier Lexus Electrified przedstawia wizję elektrycznych samochodów marki
Wiadomości | 28.05.20

Główny inżynier Lexus Electrified przedstawia wizję elektrycznych samochodów marki

Takashi Watanabe, główny inżynier Lexusa, w specjalnym wywiadzie przedstawił najważniejsze aspekty koncepcji Lexus Electrified, która wyznacza ramy dla zespołów projektowych kolejnych elektrycznych samochodów marki.