MotorSport | 17.08.22

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne szczegóły zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06.

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne zdjęcia i szczegóły dotyczące zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06, który zadebiutuje w zawodach w styczniu przyszłego roku na Rolex 24 w Daytona.

 

Najnowszy w linii udanych prototypów wyścigowych Acura, ARX-06 ma specyficzne dla Acury nadwozie i aerodynamikę opartą na zupełnie nowym podwoziu ORECA LMDh, które wykorzystuje zelektryfikowaną hybrydową jednostkę napędową z równie nowym, wykonanym na zamówienie podwójnym turbodoładowaniem 2,4 litra Silnik spalinowy V6 zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany przez Honda Performance Development [HPD] ramię wyścigowe dla Acura Motorsports w Ameryce Północnej.

 

Publiczne odsłonięcie odbędzie się w piątek, 19 sierpnia, w The Quail, Motorsports Gathering w Carmel w Kalifornii.Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED
Concept Cars | 30.03.21

Światowa premiera LF-Z ELECTRIFIED

Lexus przyspiesza swoją zelektryfikowaną przyszłość dzięki debiutowi koncepcyjnemu samochodu BEV symbolizującego następną generację Lexusa.

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy
Elektryczne | 26.10.23

Elektryczny SUV Suzuki eVX prawie gotowy

Suzuki eVX, pierwszy globalny strategiczny pojazd elektryczny marki Suzuki, zaprezentowany po raz pierwszy w styczniu tego roku w Indiach. Japan Mobility Show 2023.

Nowe Porsche 911 Targa
Premiery | 18.05.20

Nowe Porsche 911 Targa

Eleganckie, ekstrawaganckie i unikalne. Porsche kompletuje swoje trio samochodów w sam raz na lato: do Coupé i Cabrioleta dołącza trzecia odmiana nadwoziowa nowej generacji 911 w postaci czteronapędowych wariantów 911 Targa 4 oraz 911 Targa 4S.