MotorSport | 17.08.22

Acura przedstawia zupełnie nowy zelektryfikowany samochód wyścigowy ARX-06

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne szczegóły zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06.

Acura Motorsports opublikowała dzisiaj pierwsze oficjalne zdjęcia i szczegóły dotyczące zupełnie nowego, zelektryfikowanego prototypowego samochodu sportowego Acura ARX-06, który zadebiutuje w zawodach w styczniu przyszłego roku na Rolex 24 w Daytona.

 

Najnowszy w linii udanych prototypów wyścigowych Acura, ARX-06 ma specyficzne dla Acury nadwozie i aerodynamikę opartą na zupełnie nowym podwoziu ORECA LMDh, które wykorzystuje zelektryfikowaną hybrydową jednostkę napędową z równie nowym, wykonanym na zamówienie podwójnym turbodoładowaniem 2,4 litra Silnik spalinowy V6 zaprojektowany, opracowany i wyprodukowany przez Honda Performance Development [HPD] ramię wyścigowe dla Acura Motorsports w Ameryce Północnej.

 

Publiczne odsłonięcie odbędzie się w piątek, 19 sierpnia, w The Quail, Motorsports Gathering w Carmel w Kalifornii.Ponad 532 Km/h nowy rekord prędkości hipersamochodu SSC Tuatara
Super Cars | 20.10.20

Ponad 532 Km/h nowy rekord prędkości hipersamochodu SSC Tuatara

Wideo. Tuatara SSC to najszybszy samochód na świecie z maksymalną prędkością 532,8 km na godzinę.

Limitowana edycja 2-drzwiowego coupe, Lamborghini Urus od Mansory
Tuning | 10.01.23

Limitowana edycja 2-drzwiowego coupe, Lamborghini Urus od Mansory

Lamborghini Urus nadal cieszy się bardzo dużym popytem na całym świecie i jest jednym z najpopularniejszych pojazdów do całkowitej modyfikacji. Poznaj MANSORY Venatus Coupe EVO C.

Genesis X Convertible
Concept Cars | 17.11.22

Genesis X Convertible

Spojrzenie na przyszłość marki. Genesis zademonstrował swoją wszechstronność projektową, prezentując w Kalifornii koncepcyjny model Genesis X Convertible.