Wiadomości | 29.06.21

Nowa generacja Opla Astry przechodzi końcowe testy

Premiera najlepiej sprzedającego się kompaktowego modelu marki jest już za kilka tygodni. Tymczasem teraz nowa Astra jest na finiszu testowego maratonu.


Nowa generacja Opla Astry przechodzi końcowe testy

Prace nad całkowicie nowym Oplem Astrą idą zgodne z planami, a premiera 11. generacji najlepiej sprzedającego się kompaktowego modelu marki jest już za kilka tygodni. Początkowo stworzony – jak wszystkie nowoczesne samochody – przy pomocy projektowania wspomaganego komputerowo, od zeszłej zimy nowy model przechodzi końcowe testy, dostrajanie i walidację w rzeczywistych warunkach. Teraz Astra wjeżdża na finiszową prostą prawdziwego testowego maratonu.

 

Inżynierowie Opla zabrali prototypy i pojazdy rozwojowe daleko na północ, aby przetestować nowy model na oblodzonych drogach i w mroźnym powietrzu szwedzkiej Laponii. Bliżej domu krążyli po torach testowych w Centrum Testowym w Dudenhofen, a ostatnio przeprowadzali jazdy sprawdzające na drogach publicznych w regionie Ren-Men. W tym samym czasie zupełnie nowa Astra przechodziła ostatnie testy w laboratorium EMC w Rüsselsheim (Kompatybilność Elektromagnetyczna) przed otrzymaniem zatwierdzenia typu do wprowadzenia na rynek.

 

Wraz z nową Astrą Opel demonstruje niemiecką precyzję w każdym szczególe i bezpośrednio celuje w najgorętszy punkt rynku kompaktowego. Czysta i odważna stylistyka, najlepsze technologie i ekscytująca gama układów napędowych – w tym hybrydowy napęd elektryczny typu plug-in – uczynią z niego punkt odniesienia w swojej klasie.Premiery zupełnie nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu
Premiery | 19.06.20

Premiery zupełnie nowego Nissana JUKE Turbo w Hongkongu

Kompaktowy crossover coupe pojawia się na nowo w nowym stylu, technologii i wrażeniach z jazdy. Zupełnie nowy Nissan JUKE Turbo przekształcił się w odważny sportowy crossover - oferuje świetną personalizację dzięki 16 niestandardowym kolorom zewnętrznym i trzem kombinacjom kolorów wnętrza.

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE
Wiadomości | 29.07.21

Mercedes pokazał pierwsze zdjęcia elektrycznego sedana EQE

Elektryczna wersja Klasy E, trafi do sprzedaży w przyszłym roku. Zadebiutuje na targach motoryzacyjnych IAA w Monachium 6 września.

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych
Super Cars | 10.03.22

Hiszpańska marka hipersamochodów Hispano Suiza wraca do Stanów Zjednoczonych

Amerykański kolekcjoner samochodów odebrał w ten weekend swój ekskluzywny samochód wykonany na zamówienie i zbudowany według jego własnych specyfikacji.