Premiery | 10.04.24

Nowa Alfa Romeo MILANO

Sportowy charakter, cecha, która wyróżnia Alfę Romeo od 1910 roku, kompaktowe wymiary i włoski styl rozpoznawalne już od pierwszego wejrzenia.

Marka Alfa Romeo prezentuje międzynarodowej prasie nowy model MILANO właśnie w Mediolanie, w historycznej siedzibie Automobile Club Milano w niekonwencjonalny sposób. Prezentacja ma podwójny cel: z jednej strony pokazuje nowy język projektowania marki Alfy Romeo; z drugiej strony potwierdza głębokie i pełne dumy partnerstwo z miastem, w którym w 1910 roku powstała marka Alfa Romeo będąca symbolem doskonałej równowagi pomiędzy innowacją i tradycją, cechami założycielskimi, które wiążą markę z jej rodzinnym miastem.

 

Wkrótce będzie można składać zamówienia na MILANO w premierowej wersji „SPECIALE”, stanowiącej wstęp do świata Alfy Romeo dla wszystkich, fanów Alfisti i nie tylko, którzy czekali na powrót marki do tego segmentu. Pragnąc odgrywać wiodącą rolę, Alfa Romeo oferuje najbardziej sportowy i ekscytujący samochód kompaktowy w całej klasie, jedyny, który może zainspirować entuzjastów Giulietty i Mito i przyciągnąć nowe pokolenie fanów Alfisti.

 

Alfa MILANO jest wyjątkowa i oferuje każdemu możliwość dostępu do wyróżniającego się i atrakcyjnego samochodu. Jej misją jest zdobycie nowego pokolenia fanów marki, oferując nowy język projektowania. Niezmienny pozostaje wrodzony sportowy charakter, cecha, która wyróżnia Alfę Romeo od 1910 roku, przy czym „sportowy charakter” oznacza wciągające wrażenia z jazdy w codziennym użytkowaniu.

 

W segmencie obfitującym w sportowe wersje wywodzące się z modeli ogólnych, MILANO jest proponowana jako modny i wyjątkowy model, łączący urzekający styl z najbardziej zaawansowaną technologią w zakresie komfortu, łączności i dynamiki jazdy. Bezkompromisowy komfort, o czym świadczy najbardziej pojemny bagażnik wśród konkurentów klasy premium (400 l). MILANO jest dostępna także w wersji hybrydowej i elektrycznej, bez rozróżnienia pod względem estetyki czy wyposażenia, ponieważ liczy się tylko fakt, że jest to w 100% Alfa Romeo.

 

MILANO jest dostępna w konfiguracji „IBRIDA”, jako pierwsza w segmencie, która oferuje także wariant napędu na wszystkie koła Q4 z automatycznym zarządzaniem napędem tylnej osi oraz w wersji „ELETTRICA” w dwóch poziomach mocy: 156 KM z zasięgiem wynoszącym do 410 km, a także bardziej sportowym VELOCE o mocy 240 KM, będącym uosobieniem sportowego DNA Alfy Romeo.

 

Nowa Alfa MILANO, która diametralnie odmieni koncepcję sportowego charakteru w największym segmencie w Europie, opiera się na wyraźnym pragnieniu stworzenia kompaktowego samochodu o długości nieco ponad 4 metry, o zupełnie nowym, nowoczesnym sportowym charakterze, który wykracza poza same osiągi i zmierza w kierunku wyraźnego sportowego pozycjonowania charakterystycznego dla Alfy Romeo.

 

Alfa Romeo MILANO oferuje strategię gamy, która sprawia, że konfigurowanie dla klienta staje się jeszcze łatwiejsze. MILANO może zostać wyposażone w cztery układy napędowe, takie jak: 136-konna IBRIDA, 136-konna IBRIDA Q4, 156-konna ELETTRICA i 240-konna ELETTRICA VELOCE. Ofertę uzupełniają trzy pakiety: Techno, zapewniający najlepsze parametry w zakresie bezpieczeństwa, technologii i funkcjonalności, takie jak autonomiczna jazda poziomu drugiego, elektrycznie sterowana pokrywa bagażnika otwierana bez użycia rąk, światła Matrix LED i nawigacja online z wirtualnym asystentem.Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT
Concept Cars | 20.04.21

Mercedes-Benz Vans wkrótce przedstawi nowy Concept EQT

Ten pojazd koncepcyjny jest prekursorem nowej Klasy T w segmencie małych samochodów dostawczych.

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha
Concept Cars | 10.05.23

A290_β, Alpine przedstawia swoją wizję elektrycznego hot hatcha

A290, przyszły kompaktowy elektryczny samochód sportowy segmentu B w nowej erze Alpine, błyszczy w spektakularnym, ultrasportowym samochodzie pokazowym A290_β (A290 beta).

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander
Premiery | 17.02.21

Światowa premiera całkowicie nowego Mitsubishi Outlander

Dziś zupełnie nowy OUTLANDER zadebiutował w Amazon Live, co czyni go pierwszym samochodem, który został wprowadzony na platformę.