Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.

Nissan potwierdza swoje zaangażowanie w produkcję samochodów w USA, oficjalnie rozpoczynając produkcję zupełnie nowego Nissana Frontier w zakładzie montażowym Canton Vehicle Assembly Plant, co podkreśla ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie firmy w zakresie samochodów ciężarowych w USA.

 

Całkowicie nowy Nissan Frontier pozostaje wierny swojej przeszłości, jednocześnie odpowiadając na potrzeby nabywców nowoczesnych samochodów ciężarowych średniej wielkości. Całkowicie nowa, wytrzymała konstrukcja zewnętrzna obejmuje potężny przód z masywną osłoną chłodnicy i rzeźbioną maską, otoczoną nowymi, precyzyjnie zazębiającymi się reflektorami.

 

Jako pickup „właściwej wielkości” na tydzień pracy w mieście lub weekend przygód w terenie, każdy Frontier – 4x2 lub 4x4 – jest wyposażony w standardowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra z bezpośrednim wtryskiem i najlepszym w swojej klasie 310 KM. Silnik współpracuje z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów, zaprojektowaną tak, aby zmaksymalizować wydajność i zapewnić mocne przyspieszenie.

 

Nowoczesne, zorientowane na użyteczność wnętrze Frontier zawiera standardowy, największy w swojej klasie 2 7-calowy zaawansowany wyświetlacz wspomagania kierowcy oraz dostępny, największy w swojej klasie 3 9-calowy kolorowy ekran dotykowy. Standardowa technologia obejmuje Apple CarPlay i Android AutoTM, z dostępnym WiFi i ładowaniem bezprzewodowym4. Nissan Safety Shield 360 jest dostępny w każdym wyposażeniu.Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3
Super Cars | 17.03.22

Pierwsze szkice projektowe Ferrari 296 GT3

Przyszłość Ferrari na scenie wyścigów GT nabiera kształtów i rozwija się wokół modelu 296 GTB, definiując ją na nowo zgodnie z wymaganiami toru i osiągów.

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
Premiery | 22.02.21

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Wszystko co musisz wiedzieć na temat zespołu Roberta Kubicy.

Pierwszy w pełni elektryczny model SsangYong pierwsze zdjęcia
Elektryczne | 23.07.20

Pierwszy w pełni elektryczny model SsangYong pierwsze zdjęcia

Koreańska marka wprowadzi na rynek swój pierwszy samochód elektryczny w przyszłym roku. W pełni elektryczny SUV, który został opracowany pod nazwą projektu E100, zapowiada nową erę.