Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.

Nissan potwierdza swoje zaangażowanie w produkcję samochodów w USA, oficjalnie rozpoczynając produkcję zupełnie nowego Nissana Frontier w zakładzie montażowym Canton Vehicle Assembly Plant, co podkreśla ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie firmy w zakresie samochodów ciężarowych w USA.

 

Całkowicie nowy Nissan Frontier pozostaje wierny swojej przeszłości, jednocześnie odpowiadając na potrzeby nabywców nowoczesnych samochodów ciężarowych średniej wielkości. Całkowicie nowa, wytrzymała konstrukcja zewnętrzna obejmuje potężny przód z masywną osłoną chłodnicy i rzeźbioną maską, otoczoną nowymi, precyzyjnie zazębiającymi się reflektorami.

 

Jako pickup „właściwej wielkości” na tydzień pracy w mieście lub weekend przygód w terenie, każdy Frontier – 4x2 lub 4x4 – jest wyposażony w standardowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra z bezpośrednim wtryskiem i najlepszym w swojej klasie 310 KM. Silnik współpracuje z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów, zaprojektowaną tak, aby zmaksymalizować wydajność i zapewnić mocne przyspieszenie.

 

Nowoczesne, zorientowane na użyteczność wnętrze Frontier zawiera standardowy, największy w swojej klasie 2 7-calowy zaawansowany wyświetlacz wspomagania kierowcy oraz dostępny, największy w swojej klasie 3 9-calowy kolorowy ekran dotykowy. Standardowa technologia obejmuje Apple CarPlay i Android AutoTM, z dostępnym WiFi i ładowaniem bezprzewodowym4. Nissan Safety Shield 360 jest dostępny w każdym wyposażeniu.Hyundai Motor zapowiada nową erę pojazdów elektrycznych
Wiadomości | 10.12.20

Hyundai Motor zapowiada nową erę pojazdów elektrycznych

Hyundai wypuści model IONIQ 5 na początku 2021 roku jako pierwszy samochód, który będzie zbudowany na niedawno zaprezentowanej platformie E-GMP.

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny
Premiery | 03.09.21

Zupełnie nowa Dacia Jogger 7-osobowy samochód rodzinny

Nowa Dacia Jogger na nowo definiuje siedmiomiejscowy samochód rodzinny, łącząc praktyczność kombi, przestronność MPV i stylistykę SUV-a.

Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia
Wiadomości | 10.03.21

Hyundai KONA N pierwsze zdjęcia

Pierwszy model N z nadwoziem typu SUV w usportowionej linii Hyundaia inspirowanej sportami motorowymi.