Wiadomości | 16.07.21

Nissan rozpoczyna produkcję zupełnie nowego Frontiera

Całkowicie nowy Frontier pojawi się w salonach dealerów w USA i Kanadzie późnym latem 2021 roku.

Nissan potwierdza swoje zaangażowanie w produkcję samochodów w USA, oficjalnie rozpoczynając produkcję zupełnie nowego Nissana Frontier w zakładzie montażowym Canton Vehicle Assembly Plant, co podkreśla ponad sześćdziesięcioletnie doświadczenie firmy w zakresie samochodów ciężarowych w USA.

 

Całkowicie nowy Nissan Frontier pozostaje wierny swojej przeszłości, jednocześnie odpowiadając na potrzeby nabywców nowoczesnych samochodów ciężarowych średniej wielkości. Całkowicie nowa, wytrzymała konstrukcja zewnętrzna obejmuje potężny przód z masywną osłoną chłodnicy i rzeźbioną maską, otoczoną nowymi, precyzyjnie zazębiającymi się reflektorami.

 

Jako pickup „właściwej wielkości” na tydzień pracy w mieście lub weekend przygód w terenie, każdy Frontier – 4x2 lub 4x4 – jest wyposażony w standardowy silnik V6 o pojemności 3,8 litra z bezpośrednim wtryskiem i najlepszym w swojej klasie 310 KM. Silnik współpracuje z 9-biegową automatyczną skrzynią biegów, zaprojektowaną tak, aby zmaksymalizować wydajność i zapewnić mocne przyspieszenie.

 

Nowoczesne, zorientowane na użyteczność wnętrze Frontier zawiera standardowy, największy w swojej klasie 2 7-calowy zaawansowany wyświetlacz wspomagania kierowcy oraz dostępny, największy w swojej klasie 3 9-calowy kolorowy ekran dotykowy. Standardowa technologia obejmuje Apple CarPlay i Android AutoTM, z dostępnym WiFi i ładowaniem bezprzewodowym4. Nissan Safety Shield 360 jest dostępny w każdym wyposażeniu.Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4
MotorSport | 28.09.22

Nissan i NISMO ujawnia Nissana Z GT4

Kontynuując historię i legendę legendarnego samochodu sportowego, Nissan Motorsports zaprezentował dzisiaj Nissana Z GT4, opartego na zupełnie nowym Nissanie Z.

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny
Elektryczne | 27.10.21

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny

Nowa bezemisyjna CUPRA mocno wyróżnia się spośród innych samochodów w tym segmencie. Born to przede wszystkim ekspresyjny, wyrazisty design rodem z Barcelony.

Jogger HYBRID 140, pierwsza hybryda Dacii
Wiadomości | 23.12.22

Jogger HYBRID 140, pierwsza hybryda Dacii

Jogger będzie wkrótce wyposażony w silnik HYBRID 140, który zawiera automatyczną skrzynię biegów i bezsprzęgłową skrzynię biegów, aby pozyskać nowych klientów.