Wiadomości | 15.02.23

Nissan przedstawia model Patrol w wersji NISMO

Odważna stylistyka, sprawdzona w wyścigach inżynieria i zaawansowana aerodynamika wyróżniają tego wysokowydajnego SUV-a klasy premium.


Nissan przedstawia model Patrol w wersji NISMO

Opierając się na swoim dziedzictwie jako marki sportów motorowych i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu regionu na samochody o wysokich osiągach, Nissan wprowadził na Bliski Wschód model swojego najmocniejszego SUV-a Patrol NISMO na rok 2023. Zaprojektowany wyłącznie dla klientów w regionie Zatoki Perskiej, Patrol NISMO 2023 łączy w sobie wyrafinowanie luksusowego SUV-a z dreszczykiem emocji samochodu sportowego i jest podziwiany przez entuzjastów motoryzacji i jazdy w całym regionie.

 

Wprowadzony na rynek po raz pierwszy w 2015 roku, Patrol NISMO wzmacnia konstrukcję modelu Patrol V8 i jest zgodny z filozofią projektową Nissana, która zakłada odważne, energiczne, ludzkie i żywe życie. Emanujący dreszczem emocji i podniecenia Patrol NISMO 2023 jest wyposażony w silnik starannie dostrojony przez mistrzów Nissana Takumi, a także boczne wloty powietrza z logo NISMO oraz czerwone akcenty we wnętrzu i na zewnątrz, świadczące o sportowym rodowodzie.

 

Charakterystyczny design Patrol NISMO emanuje sportowym charakterem dzięki aerodynamicznym wstawkom i różnorodnym naszywkom NISMO, podkreślonym charakterystyczną czerwoną linią otaczającą podstawę SUV-a. Trójwymiarowa siatka o strukturze plastra miodu podkreśla charakterystyczną osłonę chłodnicy w kształcie litery V, otoczoną reflektorami LED, które tworzą imponującą prezencję na drodze. Z tyłu ciemne chromowane wstawki i zawijane tylne światła robią niesamowite wrażenie, podczas gdy tylne światło przeciwmgielne LED - inspirowane Formułą 1 - emituje taką samą jasność jak światła hamowania samochodu w niesprzyjających warunkach.

 

Pod maską, silnik V8 Patrola NISMO jest dostrajany przez rzemieślników Nissana Takumi, grupę pięciu głównych konstruktorów silników, którzy ręcznie konstruują silniki Nissana GT-R, co daje skoncentrowaną moc 428 KM i maksymalny moment obrotowy 560 Nm. Zawieszenie i amortyzatory zestrojone przez firmę Bilstein, które są w wyrazistym żółtym kolorze, pozwalają na lepsze prowadzenie, podczas gdy boczne kanały w przednim zderzaku, spojler dachowy i lżejsze 22-calowe dwukolorowe aluminiowe koła poprawiają aerodynamikę, aby osiągnąć zerową siłę nośną.

 

Wnętrza Patrola NISMO 2023 zapewniają luksusowy komfort, podkreślając jednocześnie wyścigowe dziedzictwo NISMO.
Efektowna konsola środkowa jest wyposażona w 12,3-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy z bezprzewodową łącznością Apple CarPlay i Android Auto, a także ergonomicznie zaprojektowane pokrętło Intelligent Driving. Całości dopełnia 13-głośnikowy system nagłośnienia Bose Premium Sound System z idealnie rozmieszczonymi głośnikami, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku wszystkim pasażerom na pokładzie.Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem
Wiadomości | 08.12.21

Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem

Technologia wodorowego silnika spalinowego oznacza prawie zerowe emisje przy zachowaniu wrażeń akustycznych i sensorycznych znanych z klasycznych silników spalinowych.

Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine
Wiadomości | 23.04.20

Nadjeżdża druga generacja przełomowego Audi A3 Limousine

Eleganckie, wydajne i ewolucyjne: nowe Audi A3 Limousine. Nowe Audi A3 Limousine ma bardzo sportowy, a zarazem elegancki wygląd. W porównaniu z poprzednikiem, samochód jest teraz dłuższy szerszy i wyższy. Wpłynęło to na zwiększenie przestrzeni nad głową, gdzie równocześnie pozycja fotela kierowcy jest niższa oraz po bokach. Pojemność bagażnika 425 l. jest dokładnie taka sama jak w modelu poprzednim.

Specjalny model Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+
Super Cars | 12.01.23

Specjalny model Mercedes-AMG SL 63 4MATIC+

Z okazji zakończenia sezonu Formuły 1 2022 Mercedes-AMG prezentuje specjalny model roadstera o wysokich osiągach, limitowany do 100 sztuk w ekskluzywnym dwukolorowym lakierze.