Wiadomości | 15.02.23

Nissan przedstawia model Patrol w wersji NISMO

Odważna stylistyka, sprawdzona w wyścigach inżynieria i zaawansowana aerodynamika wyróżniają tego wysokowydajnego SUV-a klasy premium.


Nissan przedstawia model Patrol w wersji NISMO

Opierając się na swoim dziedzictwie jako marki sportów motorowych i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu regionu na samochody o wysokich osiągach, Nissan wprowadził na Bliski Wschód model swojego najmocniejszego SUV-a Patrol NISMO na rok 2023. Zaprojektowany wyłącznie dla klientów w regionie Zatoki Perskiej, Patrol NISMO 2023 łączy w sobie wyrafinowanie luksusowego SUV-a z dreszczykiem emocji samochodu sportowego i jest podziwiany przez entuzjastów motoryzacji i jazdy w całym regionie.

 

Wprowadzony na rynek po raz pierwszy w 2015 roku, Patrol NISMO wzmacnia konstrukcję modelu Patrol V8 i jest zgodny z filozofią projektową Nissana, która zakłada odważne, energiczne, ludzkie i żywe życie. Emanujący dreszczem emocji i podniecenia Patrol NISMO 2023 jest wyposażony w silnik starannie dostrojony przez mistrzów Nissana Takumi, a także boczne wloty powietrza z logo NISMO oraz czerwone akcenty we wnętrzu i na zewnątrz, świadczące o sportowym rodowodzie.

 

Charakterystyczny design Patrol NISMO emanuje sportowym charakterem dzięki aerodynamicznym wstawkom i różnorodnym naszywkom NISMO, podkreślonym charakterystyczną czerwoną linią otaczającą podstawę SUV-a. Trójwymiarowa siatka o strukturze plastra miodu podkreśla charakterystyczną osłonę chłodnicy w kształcie litery V, otoczoną reflektorami LED, które tworzą imponującą prezencję na drodze. Z tyłu ciemne chromowane wstawki i zawijane tylne światła robią niesamowite wrażenie, podczas gdy tylne światło przeciwmgielne LED - inspirowane Formułą 1 - emituje taką samą jasność jak światła hamowania samochodu w niesprzyjających warunkach.

 

Pod maską, silnik V8 Patrola NISMO jest dostrajany przez rzemieślników Nissana Takumi, grupę pięciu głównych konstruktorów silników, którzy ręcznie konstruują silniki Nissana GT-R, co daje skoncentrowaną moc 428 KM i maksymalny moment obrotowy 560 Nm. Zawieszenie i amortyzatory zestrojone przez firmę Bilstein, które są w wyrazistym żółtym kolorze, pozwalają na lepsze prowadzenie, podczas gdy boczne kanały w przednim zderzaku, spojler dachowy i lżejsze 22-calowe dwukolorowe aluminiowe koła poprawiają aerodynamikę, aby osiągnąć zerową siłę nośną.

 

Wnętrza Patrola NISMO 2023 zapewniają luksusowy komfort, podkreślając jednocześnie wyścigowe dziedzictwo NISMO.
Efektowna konsola środkowa jest wyposażona w 12,3-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy z bezprzewodową łącznością Apple CarPlay i Android Auto, a także ergonomicznie zaprojektowane pokrętło Intelligent Driving. Całości dopełnia 13-głośnikowy system nagłośnienia Bose Premium Sound System z idealnie rozmieszczonymi głośnikami, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku wszystkim pasażerom na pokładzie.Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023
Wiadomości | 11.04.23

Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023

Auto Shanghai są uznawane za wiodące targi motoryzacyjne dla całego regionu azjatyckiego i według organizatorów trzecią co do wielkości imprezą branżową na świecie.

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji
Premiery | 10.02.23

Subaru debiutuje zupełnie nowym kompaktowym SUV-em Crosstrek trzeciej generacji

Subaru of America zaprezentowało dziś na Chicago Auto Show 2023 całkowicie nowy model Crosstrek, który oferuje lepszą wydajność, ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa
MotorSport | 30.04.21

Powrót Audi do Le Mans nabiera tempa

Audi powróci do Le Mans i do sportowych wyścigów prototypów zelektryfikowanym samochodem sportowym w sezonie 2023.