Wiadomości | 11.06.21

Nissan oficjalnie ogłosił premierę nowego coupe

Model znany jako Z Proto Concept nabrał ostatecznych kształtów, które zobaczymy na premierze już za kilka dni.

Po wielu spekulacjach na temat daty wprowadzenia nowego coupe zaprezentowanego wcześniej jako Z Proto Concept, Nissan oficjalnie ogłosił datę premiery. Pojazd po raz pierwszy ujrzy światło dzienne 17 sierpnia.


Wiemy, że nowy model będzie miał projekt, który jest dość wierny Z Proto Concept zaprezentowanemu w zeszłym roku. Różnice między modelem badawczym a modelem produkcji seryjnej powinny zatem być niewielkie. Na nielicznych zakamuflowanych prototypach, które widziano, warto zauważyć, że nie powinno się spodziewać dużej prostokątnej kraty z przodu samochodu.



Ponad 532 Km/h nowy rekord prędkości hipersamochodu SSC Tuatara
Super Cars | 20.10.20

Ponad 532 Km/h nowy rekord prędkości hipersamochodu SSC Tuatara

Wideo. Tuatara SSC to najszybszy samochód na świecie z maksymalną prędkością 532,8 km na godzinę.

Rezvani Tank Hybrid Edition
Wiadomości | 11.05.23

Rezvani Tank Hybrid Edition

Rezvani oferuje klientom solidne silniki napędzane paliwem, olejem napędowym, a teraz także hybrydę, która pozwala mieć zalety paliwa i energii elektrycznej w jednym pojeździe.

BMW iDrive nowej generacji
Wiadomości | 21.03.21

BMW iDrive nowej generacji

Nowa interpretacja systemu obsługi, którego celem jest precyzyjne i adekwatne dostosowanie wszystkich funkcji obsługiwanych przez BMW iDrive do potrzeb i życzeń kierowcy.