Tuning | 16.06.20

Nissan Livina edycja limitowana Sporty Package tylko 100 sztuk

Indonezyjska filia Nissana przygotowała specjalną limitowaną do 100 sztuk edycję modelu Livina z pakietem sportowym.


Nissan Livina edycja limitowana Sporty Package tylko 100 sztuk

Od czasu, gdy Zupełnie nowy Nissan Livina zadebiutował w Indonezji w zeszłym roku, stał się jednym z najlepiej sprzedających się produktów firmy. Sportowy pakiet uzupełnia ukochane funkcje nowego Nissana Livina, takie jak przestronne wnętrze z 17 schowkami, z zaawansowanymi technologiami, takimi jak Smart Connectivity Audio i Intelligent Hill Start Assist.

Nissan Livina z pakietem sportowym zapewnia klientom ulepszoną sportową stylistykę, obejmującą czarną farbę i czerwoną linię malowania oraz wysokiej jakości pokrowce na siedzenia ze sportowymi czerwonymi akcentami. Dodatkowo, limitowana edycja Nissana Livina jest wyposażona w monitor wokół widoku (AVM), który wyświetla różne widoki z kamery, w tym widok z lotu ptaka, aby umożliwić kierowcy szybką nawigację i łatwiej zaparkować samochód. Dzięki temu kierowca jest bardziej pewny siebie i łatwiej doświadcza na wąskich ulicach lub podczas parkowania w trudnych sytuacjach.

Co więcej, to urządzenie jest również wyposażone w światła Welcome i Coming Home - najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo / widoczność, odzwierciedlające destrukcyjne podejście Nissana. Ta funkcja włącza mniejsze światła samochodu na około 30 sekund podczas blokowania i odblokowywania samochodu; co pomaga rozjaśnić otoczenie samochodu, zapewnia większą swobodę i wygodę kierowcy i pasażerom w warunkach parkowania przy minimalnym / słabym świetle.

Nissan Livina został po raz pierwszy wprowadzony do Indonezji w 2007 roku i cieszy się zaufaniem indonezyjskich rodzin od ponad 13 lat. Mocny 1,5-litrowy silnik z najnowocześniejszą technologią łączy optymalną wydajność i oszczędność paliwa zarówno w scenariuszach jazdy w mieście, jak i poza nim.

 

Nissan Livina został wyróżniony nagrodami, takimi jak GridOto Award 2019 jako Best Small MPV za obfitość funkcji, mocne osiągi i wysoki komfort, a także Visitor Choice na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Indonezji w 2019 roku.KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana
Wiadomości | 15.02.21

KIA Carnival wkrótce premiera nowego minivana

Całkowicie nowy, wielofunkcyjny model. Trzyrzędowy, siedmio- lub ośmioosobowy z silnikiem V6 o mocy 290 KM.

Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS
Wiadomości | 25.03.21

Wkrótce zobaczymy wnętrze nowego modelu EQS

Prezentacja wnętrza nadchodzącego nowego modelu Mercedes-Benz nastąpi...

Przedstawiamy DS 4
Premiery | 03.02.21

Przedstawiamy DS 4

Najnowsze dzieło DS Automobiles zostało wyposażone w hybrydową technologię plug-in E-TENSE.