Tuning | 16.06.20

Nissan Livina edycja limitowana Sporty Package tylko 100 sztuk

Indonezyjska filia Nissana przygotowała specjalną limitowaną do 100 sztuk edycję modelu Livina z pakietem sportowym.


Nissan Livina edycja limitowana Sporty Package tylko 100 sztuk

Od czasu, gdy Zupełnie nowy Nissan Livina zadebiutował w Indonezji w zeszłym roku, stał się jednym z najlepiej sprzedających się produktów firmy. Sportowy pakiet uzupełnia ukochane funkcje nowego Nissana Livina, takie jak przestronne wnętrze z 17 schowkami, z zaawansowanymi technologiami, takimi jak Smart Connectivity Audio i Intelligent Hill Start Assist.

Nissan Livina z pakietem sportowym zapewnia klientom ulepszoną sportową stylistykę, obejmującą czarną farbę i czerwoną linię malowania oraz wysokiej jakości pokrowce na siedzenia ze sportowymi czerwonymi akcentami. Dodatkowo, limitowana edycja Nissana Livina jest wyposażona w monitor wokół widoku (AVM), który wyświetla różne widoki z kamery, w tym widok z lotu ptaka, aby umożliwić kierowcy szybką nawigację i łatwiej zaparkować samochód. Dzięki temu kierowca jest bardziej pewny siebie i łatwiej doświadcza na wąskich ulicach lub podczas parkowania w trudnych sytuacjach.

Co więcej, to urządzenie jest również wyposażone w światła Welcome i Coming Home - najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo / widoczność, odzwierciedlające destrukcyjne podejście Nissana. Ta funkcja włącza mniejsze światła samochodu na około 30 sekund podczas blokowania i odblokowywania samochodu; co pomaga rozjaśnić otoczenie samochodu, zapewnia większą swobodę i wygodę kierowcy i pasażerom w warunkach parkowania przy minimalnym / słabym świetle.

Nissan Livina został po raz pierwszy wprowadzony do Indonezji w 2007 roku i cieszy się zaufaniem indonezyjskich rodzin od ponad 13 lat. Mocny 1,5-litrowy silnik z najnowocześniejszą technologią łączy optymalną wydajność i oszczędność paliwa zarówno w scenariuszach jazdy w mieście, jak i poza nim.

 

Nissan Livina został wyróżniony nagrodami, takimi jak GridOto Award 2019 jako Best Small MPV za obfitość funkcji, mocne osiągi i wysoki komfort, a także Visitor Choice na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Indonezji w 2019 roku.BRABUS XLP 900 6x6 SUPERBLACK
Tuning | 04.07.23

BRABUS XLP 900 6x6 SUPERBLACK

900 koni mechanicznych w niezrównanym pickupie opartym na Mercedesie-AMG G 63, który posiada doskonałe właściwości terenowe dzięki trzem osiom portalowym 6X6.

Alpine F1 Team
MotorSport | 02.03.21

Alpine F1 Team

Oficjalnie zapowiedział dziś nową erę, wirtualnie ogłaszając swój pierwszy w historii udział w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA.

Weltmeister Maven Concept z zasięgiem 800 kilometrów
Concept Cars | 12.05.20

Weltmeister Maven Concept z zasięgiem 800 kilometrów

Nowy chiński samochód elektryczny Weltmeister Maven może być najlepszym samochodem elektrycznym na świecie. Deklarowany zasięg wynosi 800 km. Dla porównania Tesla do tej pory osiągnęła wskaźnik 600 km.