Super Cars | 29.03.23

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie

Fenomenalny design przypominający retro rakietę na kołach! Profil ostry jak brzytwa, który przy rozpędzaniu po prostu przecina powietrze. Od 0 do 100 km/h w 1,4 sekundy!

Bijący rekordy supersamochód McMurtry Spéirling

 

Spéirling został po raz pierwszy zaprezentowany poza Wielką Brytanią. Goście z dubajskiej społeczności motoryzacyjnej zostali zaproszeni na prezentację dla VIP-ów i demonstrację na torze bijącego rekordy McMurtry Spéirlinga.

 

Na prywatnej imprezie niektórzy goście zostali zaproszeni do jazdy próbnej samochodem, aby doświadczyć słynnego na całym świecie startu z wykorzystaniem systemu docisku na żądanie i natychmiastowego momentu obrotowego z dobrym skutkiem, aby samemu poczuć czas poniżej 1,5 sekundy od 0 do 60 mil na godzinę . Była to świetna okazja, aby zademonstrować, jak przystępne i powtarzalne jest to osiągi oraz jak szybko można dostosować elementy sterujące i kokpit do różnych rozmiarów kierowców. Po pełnym adrenaliny biegu jeden z kierowców stwierdził z entuzjazmem: „To jest rakieta, nie mogę w to uwierzyć, proszę, pozwól mi jeszcze raz polecieć”.

.Pierwszy w historii zelektryfikowany Chevrolet Corvette E-Ray z napędem na wszystkie koła
Premiery | 17.01.23

Pierwszy w historii zelektryfikowany Chevrolet Corvette E-Ray z napędem na wszystkie koła

Dokładnie 70 lat po debiucie Corvette, Chevrolet powraca z zelektryfikowanym układem napędowym i potężnym 6,2-litrowym silnikiem V-8.

Bugatti Chiron w specjalnej edycji
Super Cars | 24.11.20

Bugatti Chiron w specjalnej edycji

Ekskluzywna edycja oddająca hołd legendarnym francuskim pilotom, którzy byli również słynnymi kierowcami wyścigowymi.

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20
Tuning | 10.01.23

Mansory First Edition czyli całkowicie przeprojektowane Maserati MC20

Zmian jest sporo, przede wszystkim silnik, który obecnie wyprzedził model produkcyjny o prawie 100 KM, osiągając 720 KM, 2,7 sekundy do setki oraz prędkość maksymalną 330 km/h.