Super Cars | 29.03.23

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie

Fenomenalny design przypominający retro rakietę na kołach! Profil ostry jak brzytwa, który przy rozpędzaniu po prostu przecina powietrze. Od 0 do 100 km/h w 1,4 sekundy!

Bijący rekordy supersamochód McMurtry Spéirling

 

Spéirling został po raz pierwszy zaprezentowany poza Wielką Brytanią. Goście z dubajskiej społeczności motoryzacyjnej zostali zaproszeni na prezentację dla VIP-ów i demonstrację na torze bijącego rekordy McMurtry Spéirlinga.

 

Na prywatnej imprezie niektórzy goście zostali zaproszeni do jazdy próbnej samochodem, aby doświadczyć słynnego na całym świecie startu z wykorzystaniem systemu docisku na żądanie i natychmiastowego momentu obrotowego z dobrym skutkiem, aby samemu poczuć czas poniżej 1,5 sekundy od 0 do 60 mil na godzinę . Była to świetna okazja, aby zademonstrować, jak przystępne i powtarzalne jest to osiągi oraz jak szybko można dostosować elementy sterujące i kokpit do różnych rozmiarów kierowców. Po pełnym adrenaliny biegu jeden z kierowców stwierdził z entuzjazmem: „To jest rakieta, nie mogę w to uwierzyć, proszę, pozwól mi jeszcze raz polecieć”.

.Nowy, lekki supersportowy samochód TECHART GTstreet R Flyweight, budowany na zamówienie
Tuning | 17.03.23

Nowy, lekki supersportowy samochód TECHART GTstreet R Flyweight, budowany na zamówienie

Światowa premiera: TECHART prezentuje GTstreet R Flyweight i wprowadza własną markę dla indywidualizacji zorientowanej na osiągi.

Wkrótce premiera Porsche Taycan Cross Turismo
Elektryczne | 24.02.21

Wkrótce premiera Porsche Taycan Cross Turismo

Porsche Taycan Cross Turismo kończy obecnie ostatnie jazdy testowe.

Poznaj wnętrze nowego Mercedesa-AMG SL
Wiadomości | 14.07.21

Poznaj wnętrze nowego Mercedesa-AMG SL

Dzięki genom AMG projekt wnętrza nadchodzącego modelu SL przekształca kultową tradycję pierwszego Roadstera 300 SL w nowoczesną erę.