Wiadomości | 24.06.22

Nadchodzi premiera nowego Volkswagena Amarok

Oprócz swojego unikalnego designu, całkowicie nowy Amarok posiada liczne nowości i wnosi ze sobą wiele technicznych innowacji do pickup-ów segmentu B.

Pick-up premium po raz pierwszy pojawi się publicznie. Commercial Vehicles przedstawia zupełnie nowego Volkswagena Amarok z hasłem „Nieważne co”.


Pick-up premium Volkswagen Samochody Użytkowe świętuje swoją cyfrową premierę 7 lipca. A w transmisji na żywo po raz pierwszy pojawi się światu całkowicie nie zamaskowany. Oprócz swojego unikalnego designu, całkowicie nowy Amarok posiada liczne nowości i wnosi ze sobą wiele technicznych innowacji do pickup-ów segmentu B.

 

Buntownik, wojownik, a jednocześnie podpora rodziny i każdego przedsięwzięcia, ale zawsze z jasnym celem: ponosić odpowiedzialność. Nowy pick-up premium Volkswagen Samochody Użytkowe pomaga kierowcom, gdzie tylko mogą. Naczelną zasadą najnowszej generacji Amaroka jest zatem „Nieważne co”.Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection
Super Cars | 07.07.20

Wraith Kryptos ekskluzywny samochód z limitowanych serii Rolls-Royce Collection

Samochody Rolls-Royce Collection to poetyckie wcielenia kunsztu i umiejętności, wyobrażone z rąk znakomitych projektantów marki. Są ilustracją opanowania przez Bespoke Collective ich rzemiosła i mają bardzo ograniczoną liczbę. Zawierające tylko najlepsze materiały i współczesne zastosowania.

Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's
Super Cars | 18.01.23

Jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Profilée wystawiony na aukcję przez RM Sotheby's

Tej okazji do posiadania części historii Bugatti (oczywiście jeśli masz wolne kilka milionów euro) po prostu nie można przegapić.

Mercedes-AMG Project ONE moc formuły 1
MotorSport | 05.02.21

Mercedes-AMG Project ONE moc formuły 1

Moc adrenaliny ujęta w krótkim filmie.