Wiadomości | 24.06.22

Nadchodzi premiera nowego Volkswagena Amarok

Oprócz swojego unikalnego designu, całkowicie nowy Amarok posiada liczne nowości i wnosi ze sobą wiele technicznych innowacji do pickup-ów segmentu B.

Pick-up premium po raz pierwszy pojawi się publicznie. Commercial Vehicles przedstawia zupełnie nowego Volkswagena Amarok z hasłem „Nieważne co”.


Pick-up premium Volkswagen Samochody Użytkowe świętuje swoją cyfrową premierę 7 lipca. A w transmisji na żywo po raz pierwszy pojawi się światu całkowicie nie zamaskowany. Oprócz swojego unikalnego designu, całkowicie nowy Amarok posiada liczne nowości i wnosi ze sobą wiele technicznych innowacji do pickup-ów segmentu B.

 

Buntownik, wojownik, a jednocześnie podpora rodziny i każdego przedsięwzięcia, ale zawsze z jasnym celem: ponosić odpowiedzialność. Nowy pick-up premium Volkswagen Samochody Użytkowe pomaga kierowcom, gdzie tylko mogą. Naczelną zasadą najnowszej generacji Amaroka jest zatem „Nieważne co”.Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02
Elektryczne | 29.10.20

Mercedes-Benz EQ Silver Arrow 02

Zespół Mercedes-Benz EQ Formula E Team jest gotowy do drugiego sezonu na ulicznych torach Santiago, Londynu i na wszystkich przystankach pomiędzy nimi.

100 lat marki Mercedes-Maybach
Super Cars | 14.04.21

100 lat marki Mercedes-Maybach

Prezentować najlepsze z najlepszych, takie ambicje przyświecały Karlowi Maybachowi i jego ojcu Wilhelmowi, gdy 100 lat temu debiutował zbudowany przez nich Maybach 22/70 HP W 3.

BMW M potwierdza prace nad nowym BMW M5 Touring
Wiadomości | 29.06.23

BMW M potwierdza prace nad nowym BMW M5 Touring

BMW M5 Limuzyna siódmej generacji przechodzi właśnie intensywny program testów. BMW M potwierdza rozszerzenie gamy modelowej o wariant Touring nowego modelu o wysokich osiągach.