Wiadomości | 18.10.21

Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV

Światowa premiera zupełnie nowego Outlandera PHEV odbędzie się 28 października i będzie transmitowany na żywo on line.


Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV

Mitsubishi pokazało przedpremierowo projekt zupełnie nowego SUV-a Outlandera z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV), potwierdzając, że będzie on dzielił tę samą śmiałą i charakterystyczną stylistykę, co zupełnie nowy Outlander z silnikiem benzynowym, który wprowadzony na rynek na początku tego roku w Ameryce Północnej. Sprzedaż ma rozpocząć się w Japonii w połowie grudnia, a w USA w drugiej połowie roku kalendarzowego 2022.


Opierając się na śmiałych wyrażeniach funkcjonalności, z którymi MMC projektowało swoje SUV-y przez lata, firma opracowała całkowicie nowego Outlandera i Outlandera PHEV zgodnie z nową koncepcją projektową – Bold Stride – która wyraża śmiałą, utrwalającą prezencję i solidną sylwetkę. Z przodu MMC rozwinęło projekt Dynamic Shield, który zapewnia moc, pewność i prezencję.

 

Widok z boku wyraża odważne proporcje, z grubymi poziomymi akcentami i ostro zarysowanymi liniami charakteru, rozciągającymi się od przodu do tyłu. Dodatkowo 20-calowe koła o dużej średnicy oraz muskularne przednie i tylne błotniki, które je mieszczą, tworzą obraz potężnych i niezawodnych osiągów na drodze.

 

Sześciokątny motyw na tylnej klapie z charakterystycznym logo PHEV nawiązuje do opon zapasowych montowanych z tyłu popularnych modeli SUV-ów Mitsubishi, podczas gdy charakterystyczne tylne światła o poziomej tematyce w kształcie litery T podkreślają szerokość pojazdu i wzmacniają wygląd stabilności.
Kolor korpusu można wybrać spośród 10 kolorów, w tym żywej, krystalicznej i jasnej serii Diamond Color – Red Diamond, White Diamond i nowy Black Diamond.

 

MMC rozwinęło również wnętrze, z poziomo wyrzeźbioną deską rozdzielczą, która ułatwia zrozumienie pozycji samochodu podczas jazdy i wyraża solidność oraz poczucie przestronności. Na panelu drzwi wykończenie jest rozmieszczone na dużej powierzchni i pokryte wysokiej jakości, szytą, miękką wyściółką. Monitory i wskaźniki zaprojektowano tak, aby były dobrze widoczne, podczas gdy selektory, pokrętła i przełączniki są zaprojektowane tak, aby zapewnić pewny chwyt i obsługę, co daje poczucie jakości, które przemawia do zmysłów.8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S
Wiadomości | 06.07.20

8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S

Zbliża się oficjalna prezentacja nowej generacji Mercedesa S-Class, w związku z tym niemiecka marka przekazuje więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie samochód zostanie zaprezentowany w nadchodzących miesiącach, Mercedes pokaże krok po kroku kluczowe szczegóły pojazdu. 8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S.

Całkiem nowy Jeep Compass
Premiery | 06.04.21

Całkiem nowy Jeep Compass

Jeep zaprezentował nowego Compassa, pierwszego SUV-a Jeepa wprowadzonego na rynek europejski przez Grupę Stellantis.

Zupełnie nowy Ford Mustang 7. Generacji
Premiery | 15.09.22

Zupełnie nowy Ford Mustang 7. Generacji

Ford po raz kolejny budzi emocje w sercach miłośników samochodów sportowych na całym świecie wprowadzając na rynek zupełnie nowego Forda Mustanga.