Wiadomości | 18.10.21

Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV

Światowa premiera zupełnie nowego Outlandera PHEV odbędzie się 28 października i będzie transmitowany na żywo on line.


Mitsubishi Motors ujawnia projekt zupełnie nowego modelu Outlander PHEV

Mitsubishi pokazało przedpremierowo projekt zupełnie nowego SUV-a Outlandera z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV), potwierdzając, że będzie on dzielił tę samą śmiałą i charakterystyczną stylistykę, co zupełnie nowy Outlander z silnikiem benzynowym, który wprowadzony na rynek na początku tego roku w Ameryce Północnej. Sprzedaż ma rozpocząć się w Japonii w połowie grudnia, a w USA w drugiej połowie roku kalendarzowego 2022.


Opierając się na śmiałych wyrażeniach funkcjonalności, z którymi MMC projektowało swoje SUV-y przez lata, firma opracowała całkowicie nowego Outlandera i Outlandera PHEV zgodnie z nową koncepcją projektową – Bold Stride – która wyraża śmiałą, utrwalającą prezencję i solidną sylwetkę. Z przodu MMC rozwinęło projekt Dynamic Shield, który zapewnia moc, pewność i prezencję.

 

Widok z boku wyraża odważne proporcje, z grubymi poziomymi akcentami i ostro zarysowanymi liniami charakteru, rozciągającymi się od przodu do tyłu. Dodatkowo 20-calowe koła o dużej średnicy oraz muskularne przednie i tylne błotniki, które je mieszczą, tworzą obraz potężnych i niezawodnych osiągów na drodze.

 

Sześciokątny motyw na tylnej klapie z charakterystycznym logo PHEV nawiązuje do opon zapasowych montowanych z tyłu popularnych modeli SUV-ów Mitsubishi, podczas gdy charakterystyczne tylne światła o poziomej tematyce w kształcie litery T podkreślają szerokość pojazdu i wzmacniają wygląd stabilności.
Kolor korpusu można wybrać spośród 10 kolorów, w tym żywej, krystalicznej i jasnej serii Diamond Color – Red Diamond, White Diamond i nowy Black Diamond.

 

MMC rozwinęło również wnętrze, z poziomo wyrzeźbioną deską rozdzielczą, która ułatwia zrozumienie pozycji samochodu podczas jazdy i wyraża solidność oraz poczucie przestronności. Na panelu drzwi wykończenie jest rozmieszczone na dużej powierzchni i pokryte wysokiej jakości, szytą, miękką wyściółką. Monitory i wskaźniki zaprojektowano tak, aby były dobrze widoczne, podczas gdy selektory, pokrętła i przełączniki są zaprojektowane tak, aby zapewnić pewny chwyt i obsługę, co daje poczucie jakości, które przemawia do zmysłów.1 marca odbędzie się ceremonia wręczenia nagród The Car of the Year 2021
Wiadomości | 23.02.21

1 marca odbędzie się ceremonia wręczenia nagród The Car of the Year 2021

Trofeum Samochodu Roku przyznawane od 1964 roku to najbardziej prestiżowa i pożądana nagroda w świecie motoryzacji.

Battista hyper GT przygotowany do światowego debiutu
Super Cars | 04.08.21

Battista hyper GT przygotowany do światowego debiutu

Pierwsza produkcyjna wersja Automobili Pininfarina Battista jedzie do Stanów Zjednoczonych na Monterey Car Week. Wideo.

McLaren Speedtail z Hybrydowym Hyper-GT
Wiadomości | 04.05.20

McLaren Speedtail z Hybrydowym Hyper-GT

Tajemnice Speedtaila. Elektryczny napęd rodem z toru wyścigowego i innowacyjna technologia akumulatorów w hybrydowym McLarenie Hyper-GT. Dzięki niej samochód przyspiesza od 0 do 300 km/h w niewiarygodnym czasie 13 sekund, a jego maksymalna prędkość to aż 403 km/h.