Wiadomości | 01.07.24

Misha Charoudin Interview at Ultrace 2024

Podczas wywiadu Misha poruszył wiele ciekawych tematów związanych ze swoją karierą, doświadczeniami na torze Nürburgring i przyszłością sportów motorowych.

Podczas wywiadu z Mishą Charoudinem na Ultrace 2024 Misha poruszył wiele ciekawych tematów związanych ze swoją karierą, doświadczeniami na torze Nürburgring i przyszłością sportów motorowych. Rozmowa była pełna refleksji na temat wyzwań, przed którymi stanął na swojej drodze, a także sukcesów, jakie osiągnął dzięki swojej determinacji i pasji do sportów motorowych.

 

Charoudin podzielił się także swoimi przemyśleniami na temat przyszłości sportów motorowych oraz roli nowych technologii i mediów społecznościowych w popularyzacji tej dziedziny. Podkreślił, jak ważna jest pasja i zaangażowanie, które są niezbędne, aby odnieść sukces w tak wymagającej branży.

 

Dzięki takim wywiadom jak ten podczas Ultrace 2024 fani sportów motorowych mogą lepiej zrozumieć wyzwania i triumfy, przed którymi stoją zawodowi kierowcy, a także zainspirować się ich historiami do realizacji własnych marzeń.Wprowadzenie Euro 7 od 4 do 10 razy wyższe
Wiadomości | 24.05.23

Wprowadzenie Euro 7 od 4 do 10 razy wyższe

Zgodnie z nowym badaniem propozycja Euro 7 w sprawie emisji zanieczyszczeń doprowadziłaby do bezpośredniego wzrostu kosztów, który jest od 4 do 10 razy wyższy niż te cytowane przez Komisję Europejską.

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible
Wiadomości | 21.04.20

Najpiękniejszy kabriolet na świecie wg Lexusa, LC Convertible

Zespół odpowiedzialny za projekt Lexusa LC Convertible miał jasno określoną misję: stworzyć najpiękniejszy na świecie samochód z otwartym dachem. Deklaracja brzmiała jednoznacznie, ale takie zadanie to przecież ogromne wyzwanie. Lexus zdecydował, że nowy samochód powinien zachować istotne motywy stylistyczne modelu LC coupe, zdobywcy wielu międzynarodowych nagród za przyciągającą spojrzenia, wyrafinowaną stylistykę.

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy
Wiadomości | 07.05.20

Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy

Niezwykle potężny i bardzo ekskluzywny. Hiper sportowe samochody Bugatti zawsze były na najwyższym poziomie budowy samochodów. Są to unikalne elementy najwyższej jakości i kunsztu, opracowane i wyprodukowane z niezwykłą dbałością o szczegóły. Indywidualna konfiguracja sprawia, że każdy Bugatti Divo jest wyjątkowy.