Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

EQS to samodzielny, całkowicie elektryczny członek nowej gamy Klasy S, który zostanie wprowadzony na rynek europejski w sierpniu. Wraz z biznesową limuzyną EQE i wariantami SUV-ów EQS i EQE wkrótce pojawią się kolejne modele oparte na nowej architekturze.

 

TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 15.04.2021.
Światowa premiera - Całkowicie elektryczny Mercedes EQS. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.


EQS pozwoli klientom z segmentu luksusowego na pełne wykorzystanie wszystkich zalet architektury całkowicie elektrycznej pod względem przestrzeni i wzornictwa. Dzięki zasięgowi do 770 km (zgodnie z WLTP) EQS spełnia również pod tym względem wymagania stawiane progresywnej limuzynie w segmencie Klasy S. Znacząco przyczynia się do tego nowy rekord świata w aerodynamice samochodów seryjnych o wartości cd 0,202.


Nowa generacja pojazdów elektrycznych w segmencie luksusowym i wykonawczym opiera się na niestandardowej architekturze, która jest skalowalna pod każdym względem i może być stosowana we wszystkich seriach modelowych. Rozstaw osi, a także wszystkie inne elementy systemu, zwłaszcza akumulatory, są zmienne dzięki modułowej konstrukcji. Koncepcja pojazdu jest w ten sposób zoptymalizowana, aby spełnić wszystkie wymagania zorientowanej na przyszłość rodziny modeli akumulatorowo-elektrycznych.Nowa Alfa Romeo Giulia i Stelvio Quadrifoglio MY20
Premiery | 05.05.20

Nowa Alfa Romeo Giulia i Stelvio Quadrifoglio MY20

7 Maja 2020 zadebiutują dwa modele ze stajni Alfa Romeo. Nowa Alfa Romeo Giulia oraz Stelvio Quadrifoglio. Oficjalna prezentacja odbędzie się pod hasłem " The Power of Confidence". Zapraszamy na prezentację online

Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone
Tuning | 24.05.21

Alpine A110 X zaprojektowane przez Felipe Pantone

Dzieło sztuki rozwijające moc 292 koni mechanicznych i tylko trzy z czterech wyprodukowanych egzemplarzy będą dostępne w sprzedaży.

Face lifting Suzuki Swift Hybrid
Wiadomości | 02.07.20

Face lifting Suzuki Swift Hybrid

Suzuki wprowadza na rynek odświeżoną wersję popularnego miejskiego modelu o sportowym charakterze. Na pokładzie samochodu pojawiło się nowe wyposażenie i systemy bezpieczeństwa, a pod maską pracuje nowoczesny i oszczędny silnik wspomagany układem mild hybrid.