Elektryczne | 03.04.21

Mercedes EQS pierwsze jazdy testowe przed premierą

Mercedes pokazał pierwsze wrażenia z jazdy nowym modelem EQS, którego oficjalna premiera nastąpi 15 kwietnia.

EQS to samodzielny, całkowicie elektryczny członek nowej gamy Klasy S, który zostanie wprowadzony na rynek europejski w sierpniu. Wraz z biznesową limuzyną EQE i wariantami SUV-ów EQS i EQE wkrótce pojawią się kolejne modele oparte na nowej architekturze.

 

TEN ARTYKUŁ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ 15.04.2021.
Światowa premiera - Całkowicie elektryczny Mercedes EQS. Wideo, zdjęcia i dane techniczne.


EQS pozwoli klientom z segmentu luksusowego na pełne wykorzystanie wszystkich zalet architektury całkowicie elektrycznej pod względem przestrzeni i wzornictwa. Dzięki zasięgowi do 770 km (zgodnie z WLTP) EQS spełnia również pod tym względem wymagania stawiane progresywnej limuzynie w segmencie Klasy S. Znacząco przyczynia się do tego nowy rekord świata w aerodynamice samochodów seryjnych o wartości cd 0,202.


Nowa generacja pojazdów elektrycznych w segmencie luksusowym i wykonawczym opiera się na niestandardowej architekturze, która jest skalowalna pod każdym względem i może być stosowana we wszystkich seriach modelowych. Rozstaw osi, a także wszystkie inne elementy systemu, zwłaszcza akumulatory, są zmienne dzięki modułowej konstrukcji. Koncepcja pojazdu jest w ten sposób zoptymalizowana, aby spełnić wszystkie wymagania zorientowanej na przyszłość rodziny modeli akumulatorowo-elektrycznych.Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE
Tuning | 11.05.23

Najwyższy poziom perfekcji, Mercedes-AMG EQS 53 4MATIC+ od BRABUS MASTERPIECE

BRABUS udoskonala samochody Mercedes-Benz od ponad 45 lat. Dzisiaj, gdy samochody z napędem elektrycznym podbijają świat BRABUS postanowił ulepszyć segment luksusowych sedanów.

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii
Premiery | 21.07.22

Całkowicie nowa Honda Civic Type R to najmocniejszy Type R w historii

Zaprezentowana podczas specjalnego wydarzenia w Los Angeles. To najmocniejszy model w 30-letniej historii Type R, który został zaprojektowany od podstaw.

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem
Wiadomości | 09.10.20

Uderzający nowy projekt wnętrza Acura MDX pokazany przed światowym debiutem

Nowy flagowy SUV Acura to milowy krok naprzód w zakresie projektowania wnętrz, najwyższej jakości wykonania i technologii, wirtualna premiera w środę 14 października