Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.


Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

GLC jest światowym liderem w swoim segmencie oraz najbardziej dynamicznym i odnoszącym sukcesy SUV-em Mercedes-Benz. Nowa generacja będzie nadal umacniać tę pozycję dzięki w 100% hybrydowemu napędowi, doskonałym funkcjom na drogach i w terenie, w pełni zdigitalizowanemu kokpitowi i bogatemu wyposażeniu standardowemu, w tym linii AVANTGARDE.

 

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz zmiennej przestrzeni i wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi dzięki seryjnemu napędowi na wszystkie koła 4MATIC i specjalnym programom jazdy. Hybrydy plug-in o zasięgu elektrycznym przekraczającym 100 kilometrów pozwalają również na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację.

 

Cyfrowa premiera światowa oparta jest na zupełnie nowej koncepcji filmowej. Zapewnia zabawny widok za kulisy wprowadzania produktów cyfrowych. Widz doświadcza najważniejszych wydarzeń nowego GLC jako obserwator przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i inteligentnym kierowcą Formuły 1.

 

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego GLC w środę, 1 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00. Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie
Wiadomości | 10.04.20

Wirtualny spacer z marką Volkswagen podczas targów w Genewie

Po odwołaniu tegorocznej wystawy samochodowej w Genewie (GIMS 2020), marka Volkswagen zdecydowała się udostępnić projekt własnego stoiska w internecie.

Porsche Vision Gran Turismo, wirtualny samochód wyścigowy przyszłości
MotorSport | 06.12.21

Porsche Vision Gran Turismo, wirtualny samochód wyścigowy przyszłości

Porsche i japońskie studio gier wideo Polyphony Digital Inc., spółka zależna Sony Interactive Entertainment, przedstawiają spektakularną koncepcję pojazdu.

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński
Wiadomości | 21.04.20

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński

Toyota oraz Lexus ogłosiły, że pod koniec kwietnia wprowadzą trzy modele BEV (Battery Electric Vehicle) na rynek chiński, formalnie rozpoczynając swój całkowicie elektryczny kurs od największego na świecie rynku motoryzacyjnego. Trzy nowe elektryczne crossovery, bliźniacze modele Toyota C-HR EV i Toyota IZOA EV oraz Lexus UX 300e, mają wejść na rynek chiński 26 kwietnia.