Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.


Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

GLC jest światowym liderem w swoim segmencie oraz najbardziej dynamicznym i odnoszącym sukcesy SUV-em Mercedes-Benz. Nowa generacja będzie nadal umacniać tę pozycję dzięki w 100% hybrydowemu napędowi, doskonałym funkcjom na drogach i w terenie, w pełni zdigitalizowanemu kokpitowi i bogatemu wyposażeniu standardowemu, w tym linii AVANTGARDE.

 

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz zmiennej przestrzeni i wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi dzięki seryjnemu napędowi na wszystkie koła 4MATIC i specjalnym programom jazdy. Hybrydy plug-in o zasięgu elektrycznym przekraczającym 100 kilometrów pozwalają również na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację.

 

Cyfrowa premiera światowa oparta jest na zupełnie nowej koncepcji filmowej. Zapewnia zabawny widok za kulisy wprowadzania produktów cyfrowych. Widz doświadcza najważniejszych wydarzeń nowego GLC jako obserwator przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i inteligentnym kierowcą Formuły 1.

 

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego GLC w środę, 1 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00. Genesis X Convertible
Concept Cars | 17.11.22

Genesis X Convertible

Spojrzenie na przyszłość marki. Genesis zademonstrował swoją wszechstronność projektową, prezentując w Kalifornii koncepcyjny model Genesis X Convertible.

SKODA prezentuje swój siedmiomiejscowy samochód studyjny VISION 7S
Premiery | 30.08.22

SKODA prezentuje swój siedmiomiejscowy samochód studyjny VISION 7S

Samochód koncepcyjny może pochwalić się zasięgiem ponad 600 kilometrów w cyklu WLTP, to także pierwszy model z matowym kolorem nadwozia.

Legendarne Ferrari GTO z 1962 roku sprzedane za ponad 50 milionów dolarów
Wiadomości | 14.11.23

Legendarne Ferrari GTO z 1962 roku sprzedane za ponad 50 milionów dolarów

Wystawiony publicznie do sprzedaży na aukcji po raz pierwszy od 38 lat, Ferrari 330 LM / 250 GTO z 1962 roku, jedyne GTO Tipo 1962 w barwach Scuderia Ferrari.