Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.


Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

GLC jest światowym liderem w swoim segmencie oraz najbardziej dynamicznym i odnoszącym sukcesy SUV-em Mercedes-Benz. Nowa generacja będzie nadal umacniać tę pozycję dzięki w 100% hybrydowemu napędowi, doskonałym funkcjom na drogach i w terenie, w pełni zdigitalizowanemu kokpitowi i bogatemu wyposażeniu standardowemu, w tym linii AVANTGARDE.

 

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz zmiennej przestrzeni i wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi dzięki seryjnemu napędowi na wszystkie koła 4MATIC i specjalnym programom jazdy. Hybrydy plug-in o zasięgu elektrycznym przekraczającym 100 kilometrów pozwalają również na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację.

 

Cyfrowa premiera światowa oparta jest na zupełnie nowej koncepcji filmowej. Zapewnia zabawny widok za kulisy wprowadzania produktów cyfrowych. Widz doświadcza najważniejszych wydarzeń nowego GLC jako obserwator przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i inteligentnym kierowcą Formuły 1.

 

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego GLC w środę, 1 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00. McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu
Super Cars | 04.08.21

McLaren Speedtail zwany Albert, hołd dla pierwszego prototypu

McLaren Special Operations przedstawia dziś model Speedtail Albert, wykonanego na zamówienie przez sprzedawcę McLarena z Beverly Hills.

Zobacz oficjalną reklamę GM podczas Super Bowl  LV
Wiadomości | 06.02.21

Zobacz oficjalną reklamę GM podczas Super Bowl LV

General Motors zatrudnił aktora Willa Ferrella do swojej reklamy zatytułowanej "No Way, Norway".

GR Corolla Circuit Edition
Wiadomości | 23.02.23

GR Corolla Circuit Edition

Ze względu na duże zainteresowanie, Toyota Motor North America zapowiada, że model Corolla w wersji GR Circuit Edition będzie w tym roku nadal produkowany.