Wiadomości | 18.05.22

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

Wkrótce światowa premiera nowej generacja modelu GLC w 100% zelektryfikowanego. Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem.


Mercedes-Benz zaprezentuje nowego dynamicznego SUV-a GLC

GLC jest światowym liderem w swoim segmencie oraz najbardziej dynamicznym i odnoszącym sukcesy SUV-em Mercedes-Benz. Nowa generacja będzie nadal umacniać tę pozycję dzięki w 100% hybrydowemu napędowi, doskonałym funkcjom na drogach i w terenie, w pełni zdigitalizowanemu kokpitowi i bogatemu wyposażeniu standardowemu, w tym linii AVANTGARDE.

 

Nowy GLC łączy wyrazisty, sportowy design z luksusowym wnętrzem. Oprócz zmiennej przestrzeni i wszechstronnego systemu informacyjno-rozrywkowego MBUX charakteryzuje się doskonałymi właściwościami terenowymi dzięki seryjnemu napędowi na wszystkie koła 4MATIC i specjalnym programom jazdy. Hybrydy plug-in o zasięgu elektrycznym przekraczającym 100 kilometrów pozwalają również na praktycznie bezemisyjną codzienną eksploatację.

 

Cyfrowa premiera światowa oparta jest na zupełnie nowej koncepcji filmowej. Zapewnia zabawny widok za kulisy wprowadzania produktów cyfrowych. Widz doświadcza najważniejszych wydarzeń nowego GLC jako obserwator przygotowań do zdjęć na planie filmowym – z pełnym pasji, ale nieco zdezorientowanym reżyserem, nadgorliwym zespołem i inteligentnym kierowcą Formuły 1.

 

Mercedes-Benz zaprezentuje nowego GLC w środę, 1 czerwca 2022 r. o godzinie 17:00. Formuła 1 Grand Prix Francji
MotorSport | 17.06.21

Formuła 1 Grand Prix Francji

Mistrzostwa Świata Formuły 1 wracają w ten weekend na torze Paul Ricard w Le Castellet w formie siódmej rundy sezonu.

Nowa Toyota C-HR podczas pokazów w salonach w całej Polsce
Wiadomości | 19.09.23

Nowa Toyota C-HR podczas pokazów w salonach w całej Polsce

Ruszyły pokazy przedpremierowe nowej Toyoty C-HR. W salonach marki w całej Polsce można obejrzeć najnowszego crossovera.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?