Wiadomości | 20.06.24

Mercedes-Benz G63 AMG G-Falcon

Dzieło sztuki za 10 milionów złotych stworzone z pasji przez Carlex Design z Bielska-Białej. Podstawowy model G63 w najwyższym doposażeniu, teraz, uszlachetniony i jedyny taki na świecie.

G-FALCON - Mercedes G63 AMG to prawdziwe dzieło sztuki na kołach, uszlachetnione przez renomowaną na całym świecie firmę Carlex Design z Bielska-Białej. Ten luksusowy SUV, znany ze swojej niepowtarzalnej stylistyki i wyjątkowej mocy, został przekształcony w wyjątkowy model G-Falcon, którego wyróżniającą cechą jest misternie wykonany ręcznie dach z reliefem sokoła oraz złożonymi wzorami dekoracyjnymi, podkreślonymi delikatnymi złotymi akcentami na polerowanym metalu. Ten niezwykły wzór pochodzi z rysunków Konrada Łabędzia, czołowego grafika i ilustratora zespołu, który najpierw tworzył projekty tradycyjnie na papierze. Zapraszamy do posłuchania rozmowy z pomysłodawcą projektu i jednocześnie właścicielem firmy Carlex Design, Adrianem Skotnickim.

 

2024. Produkcja oryginalna Auto Show Media,

wideo i zdjecia: Piotr Dąmbrowski @piotr.dambrowski,

wywiad i montaż: Łukasz WieraPorsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne
Premiery | 18.04.23

Porsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne

Wprowadzając kompleksowe zmiany w układzie napędowym, podwoziu, konstrukcji i wyposażeniu. Zwiększyło to nie tylko osiągi na drodze i w terenie, ale także luksusowy komfort na co dzień.

Premiera CUPRY Born
Premiery | 25.05.21

Premiera CUPRY Born

Miejski model zapewni ok. 540 km zasięgu, moc nawet 231 KM, a naładowanie akumulatorów do poziomu umożliwiającego przejazd 100 km zajmie jedynie 7 minut.

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 28.09.20

Infiniti przedstawia model QX60 Monograph projekt 3-rzędowego SUV-a nowej generacji

Pokazany INFINITI QX60 Monograph jest zapowiedzią bardziej ekskluzywnego i imponującego projektu popularnego, rodzinnego SUV-a tej luksusowej marki. QX60 nowej generacji ma zostać zaprezentowany w 2021 roku.