Premiery | 10.09.20

Maserati MC20 nowy supersportowy samochód marki

Początek nowej ery. Nowy supersportowy samochód Maserati jest godnym następcą MC12. Samochód z wyścigowym DNA. 100% Made in Modena i 100% Made in Italy.

Maserati wkracza w nową erę z MC20, nowym supersportowym samochodem, który łączy w sobie osiągi, sportowy charakter i luksus w wyjątkowym stylu Maserati. MC20 zostało zaprezentowane światu w Modenie 9 września podczas wydarzenia „MMXX: Time to be audacious”.

 

Nowy MC20 (MC dla Maserati Corse i 20 na rok 2020, rok jego światowej premiery i początek nowej ery marki) to Maserati, na które wszyscy czekali. To samochód o niesamowitej wydajności aerodynamicznej, która skrywa sportową duszę, z nowym silnikiem Nettuno, 630-konnym V6 z momentem obrotowym 730 Nm, który zapewnia przyspieszenie 0-100 km / hw mniej niż 2,9 sekundy i prędkość maksymalną ponad 325 km na godzinę. Silnik, który sygnalizuje powrót Maserati do produkcji własnych jednostek napędowych po przerwie trwającej ponad 20 lat.

 

MC20 to niezwykle lekki samochód o masie poniżej 1500 kg (masa własna), a dzięki swojej mocy 630 KM osiąga najlepszy w swojej klasie stosunek masy do mocy, przy zaledwie 2,33 kg / KM. Ten rekord został osiągnięty dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości, wykorzystujących cały potencjał włókna węglowego bez żadnych strat w zakresie komfortu.

 

Nettuno, pierwszy silnik w tym nowym rozdziale historii Trident, to silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem MC20, technologiczny klejnot, któremu przyznano już międzynarodowy patent, który stawia technologię MTC (Maserati Twin Combustion), przełomowy system spalania opracowany w dom, na drogi świata.Premiera zupełnie nowego Lexusa LX
Premiery | 14.10.21

Premiera zupełnie nowego Lexusa LX

Flagowy SUV Lexusa LX 600, drugi model marki nowej generacji po modelu NX. Wyposażony w nowy 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem.

Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback
Elektryczne | 09.06.20

Limitowana seria Fiata 500 La Prima w wersji hatchback

Po ogromnym sukcesie limitowanej edycji nowej 500 ?la Prima? w wersji cabrio, która została zaprezentowana w marcu br. w Mediolanie, gama nowej 500 powiększa się o drugą ?Launch Edition? - nową 500 ?la Prima? w wersji hatchback. To umiejętne połączenie nowego ?elektrycznego i zrównoważonego ducha? trzeciej generacji 500 z niepowtarzalnym designem i dbałością o szczegóły charakterystycznymi dla kultowego modelu Fiata i wyróżniającymi najlepsze produkty ?Made in Italy?.

Aston Martin Valhalla
Premiery | 15.07.21

Aston Martin Valhalla

Valhalla będzie rewolucyjnym hipersamochodem z silnikiem umieszczonym centralnie, zawierającym koncepcje i technologie zaczerpnięte bezpośrednio z F1.