Premiery | 10.09.20

Maserati MC20 nowy supersportowy samochód marki

Początek nowej ery. Nowy supersportowy samochód Maserati jest godnym następcą MC12. Samochód z wyścigowym DNA. 100% Made in Modena i 100% Made in Italy.

Maserati wkracza w nową erę z MC20, nowym supersportowym samochodem, który łączy w sobie osiągi, sportowy charakter i luksus w wyjątkowym stylu Maserati. MC20 zostało zaprezentowane światu w Modenie 9 września podczas wydarzenia „MMXX: Time to be audacious”.

 

Nowy MC20 (MC dla Maserati Corse i 20 na rok 2020, rok jego światowej premiery i początek nowej ery marki) to Maserati, na które wszyscy czekali. To samochód o niesamowitej wydajności aerodynamicznej, która skrywa sportową duszę, z nowym silnikiem Nettuno, 630-konnym V6 z momentem obrotowym 730 Nm, który zapewnia przyspieszenie 0-100 km / hw mniej niż 2,9 sekundy i prędkość maksymalną ponad 325 km na godzinę. Silnik, który sygnalizuje powrót Maserati do produkcji własnych jednostek napędowych po przerwie trwającej ponad 20 lat.

 

MC20 to niezwykle lekki samochód o masie poniżej 1500 kg (masa własna), a dzięki swojej mocy 630 KM osiąga najlepszy w swojej klasie stosunek masy do mocy, przy zaledwie 2,33 kg / KM. Ten rekord został osiągnięty dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości, wykorzystujących cały potencjał włókna węglowego bez żadnych strat w zakresie komfortu.

 

Nettuno, pierwszy silnik w tym nowym rozdziale historii Trident, to silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem MC20, technologiczny klejnot, któremu przyznano już międzynarodowy patent, który stawia technologię MTC (Maserati Twin Combustion), przełomowy system spalania opracowany w dom, na drogi świata.CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor
Wiadomości | 05.03.20

CUPRA odsłania seryjną wersję modelu Formentor

CUPRA Formentor samochód, który łączy w sobie sportowe osiągi z wygodą SUV-a. Pierwszy model hiszpańskiego producenta, przeznaczony wyłącznie dla marki CUPRA, trafi do sprzedaży w czwartym kwartale 2020 roku.

Światowa premiera Genesis G70 Shooting Brake
Premiery | 09.07.21

Światowa premiera Genesis G70 Shooting Brake

Podczas Goodwood Festival of Speed, międzynarodowy festiwal samochodowy, Genesis pokaże premierę swojego strategicznego modelu na rynek europejski.

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan
Wiadomości | 30.06.20

Już jutro kolejna wirtualna premiera tym razem nowy Tiguan

Tiguan stał się najbardziej udanym modelem w Grupie Volkswagen i najlepiej sprzedającym się SUV-em w Europie. Już jutro dowiemy się więcej na temat nowego Tiguana. Odliczanie trwa ...