Premiery | 10.09.20

Maserati MC20 nowy supersportowy samochód marki

Początek nowej ery. Nowy supersportowy samochód Maserati jest godnym następcą MC12. Samochód z wyścigowym DNA. 100% Made in Modena i 100% Made in Italy.

Maserati wkracza w nową erę z MC20, nowym supersportowym samochodem, który łączy w sobie osiągi, sportowy charakter i luksus w wyjątkowym stylu Maserati. MC20 zostało zaprezentowane światu w Modenie 9 września podczas wydarzenia „MMXX: Time to be audacious”.

 

Nowy MC20 (MC dla Maserati Corse i 20 na rok 2020, rok jego światowej premiery i początek nowej ery marki) to Maserati, na które wszyscy czekali. To samochód o niesamowitej wydajności aerodynamicznej, która skrywa sportową duszę, z nowym silnikiem Nettuno, 630-konnym V6 z momentem obrotowym 730 Nm, który zapewnia przyspieszenie 0-100 km / hw mniej niż 2,9 sekundy i prędkość maksymalną ponad 325 km na godzinę. Silnik, który sygnalizuje powrót Maserati do produkcji własnych jednostek napędowych po przerwie trwającej ponad 20 lat.

 

MC20 to niezwykle lekki samochód o masie poniżej 1500 kg (masa własna), a dzięki swojej mocy 630 KM osiąga najlepszy w swojej klasie stosunek masy do mocy, przy zaledwie 2,33 kg / KM. Ten rekord został osiągnięty dzięki zastosowaniu materiałów o najwyższej jakości, wykorzystujących cały potencjał włókna węglowego bez żadnych strat w zakresie komfortu.

 

Nettuno, pierwszy silnik w tym nowym rozdziale historii Trident, to silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem MC20, technologiczny klejnot, któremu przyznano już międzynarodowy patent, który stawia technologię MTC (Maserati Twin Combustion), przełomowy system spalania opracowany w dom, na drogi świata.Światowa premiera nowego Volkswagena Polo
Premiery | 22.04.21

Światowa premiera nowego Volkswagena Polo

Ewolucja na kolejny poziom: Nowe Polo jako jedno z pierwszych w swojej klasie oferuje częściowo zautomatyzowaną jazdę.

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju
Wiadomości | 03.12.21

Polestar przedstawia kolejne zdjęcie modelu Polestar 3 i potwierdza plany rozwoju

Polestar 3, który zostanie wprowadzony na rynek w 2022 r. na nowo zdefiniuje SUV-y w erze elektrycznej i będzie produkowany w USA.

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia
Wiadomości | 15.10.20

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Zamówienia można składać w 53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.