Premiery | 10.09.20

Lucid Motors przedstawia Lucid Air, najpotężniejszy i najbardziej wydajny luksusowy sedan elektryczny na świecie

Lucid Air oferuje nowe standardy w zakresie innowacji, osiągów, luksusu i zrównoważonego rozwoju pojazdów elektrycznych z pełną gamą modeli zaczynających się poniżej 80 000 USD

Lucid Motors, który stara się ustanowić nowe standardy dla zrównoważonego transportu dzięki swoim zaawansowanym luksusowym pojazdom elektrycznym, ujawnił dziś szczegóły produkcji długo oczekiwanego Lucid Air w globalnej transmisji internetowej z siedziby w Dolinie Krzemowej. Po ustanowieniu nowych wzorców branżowych w segmentach pojazdów elektrycznych i luksusowych w kluczowych obszarach związanych z osiągami, wydajnością i designem, dostawy tego nowego, czysto elektrycznego, luksusowego sedana rozpoczną się wiosną 2021 roku.

 

„Lucid Motors dąży do ulepszania samochodów elektrycznych, a tym samym pomaga całej branży w szybszym wdrażaniu zrównoważonej mobilności. Celem tego nieustępliwego podejścia do rozwoju najbardziej zaawansowanego pojazdu elektrycznego na świecie jest przyniesienie korzyści całej ludzkości dzięki zrównoważonemu, bezemisyjnemu transportowi, a także przyciągnięcie nowych klientów do świata pojazdów elektrycznych ”- powiedział Peter Rawlinson, CEO i CTO w Lucid Motors. „Dzięki Lucid Air stworzyliśmy samochód halo dla całej branży, który pokazuje postęp, jaki jest możliwy, przesuwając granice technologii i osiągów pojazdów elektrycznych na nowy poziom”.

 Premiera Nissana Patrol NISMO
Premiery | 01.04.21

Premiera Nissana Patrol NISMO

Odważna konstrukcja, sprawdzona w wyścigach inżynieria i na nowo zdefiniowanej aerodynamice zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Audi prezentuje bolid e-tron FE07
MotorSport | 29.11.20

Audi prezentuje bolid e-tron FE07

Od zera do setki w zaledwie 2,8 sekundy, ponad 95 procent więcej wydajności całego samochodu i gotowość każdego podzespołu na nawet najbardziej nieprzewidziane wydarzenia. Tak w skrócie można opisać bolid, który wystartuje w Mistrzostwach Świata FIA Formuła E.

OLI, laboratorium pomysłów dla przyszłych pojazdów elektrycznych marki Citroen
Concept Cars | 29.09.22

OLI, laboratorium pomysłów dla przyszłych pojazdów elektrycznych marki Citroen

Citroen wierzy, że nadszedł właściwy czas, aby powiedzieć „dość” trendowi przerostów i kosztów i zamiast tego skupić się na tworzeniu czystych, uczciwych pojazdów.