Premiery | 10.09.20

Lucid Motors przedstawia Lucid Air, najpotężniejszy i najbardziej wydajny luksusowy sedan elektryczny na świecie

Lucid Air oferuje nowe standardy w zakresie innowacji, osiągów, luksusu i zrównoważonego rozwoju pojazdów elektrycznych z pełną gamą modeli zaczynających się poniżej 80 000 USD

Lucid Motors, który stara się ustanowić nowe standardy dla zrównoważonego transportu dzięki swoim zaawansowanym luksusowym pojazdom elektrycznym, ujawnił dziś szczegóły produkcji długo oczekiwanego Lucid Air w globalnej transmisji internetowej z siedziby w Dolinie Krzemowej. Po ustanowieniu nowych wzorców branżowych w segmentach pojazdów elektrycznych i luksusowych w kluczowych obszarach związanych z osiągami, wydajnością i designem, dostawy tego nowego, czysto elektrycznego, luksusowego sedana rozpoczną się wiosną 2021 roku.

 

„Lucid Motors dąży do ulepszania samochodów elektrycznych, a tym samym pomaga całej branży w szybszym wdrażaniu zrównoważonej mobilności. Celem tego nieustępliwego podejścia do rozwoju najbardziej zaawansowanego pojazdu elektrycznego na świecie jest przyniesienie korzyści całej ludzkości dzięki zrównoważonemu, bezemisyjnemu transportowi, a także przyciągnięcie nowych klientów do świata pojazdów elektrycznych ”- powiedział Peter Rawlinson, CEO i CTO w Lucid Motors. „Dzięki Lucid Air stworzyliśmy samochód halo dla całej branży, który pokazuje postęp, jaki jest możliwy, przesuwając granice technologii i osiągów pojazdów elektrycznych na nowy poziom”.

 Rozpoczęło się odliczanie do finału World Car Awards 2023
Wiadomości | 08.02.23

Rozpoczęło się odliczanie do finału World Car Awards 2023

100 wybitnych dziennikarzy motoryzacyjnych z 32 krajów wybrało finalistów tegorocznej edycji, której finał odbędzie się 5 kwietnia podczas New York Auto Show 2023.

Nowy Mercedes-AMG ONE czyli technologia Formuły 1 na drodze
Super Cars | 01.06.22

Nowy Mercedes-AMG ONE czyli technologia Formuły 1 na drodze

Wyjątkowo ekskluzywny hipersamochód z napędem hybrydowym E PERFORMANCE i wydajnością systemu przekraczającą 1000 KM doczekał się premiery ostatecznej wersji produkcyjnej.

Kimera EVO37
Super Cars | 09.05.21

Kimera EVO37

Producent samochodów z północnych Włoch, przygotowuje się do zaprezentowania EVO37, nowoczesnego hołdu dla Lancii 037. Wideo.