Premiery | 10.09.20

Lucid Motors przedstawia Lucid Air, najpotężniejszy i najbardziej wydajny luksusowy sedan elektryczny na świecie

Lucid Air oferuje nowe standardy w zakresie innowacji, osiągów, luksusu i zrównoważonego rozwoju pojazdów elektrycznych z pełną gamą modeli zaczynających się poniżej 80 000 USD

Lucid Motors, który stara się ustanowić nowe standardy dla zrównoważonego transportu dzięki swoim zaawansowanym luksusowym pojazdom elektrycznym, ujawnił dziś szczegóły produkcji długo oczekiwanego Lucid Air w globalnej transmisji internetowej z siedziby w Dolinie Krzemowej. Po ustanowieniu nowych wzorców branżowych w segmentach pojazdów elektrycznych i luksusowych w kluczowych obszarach związanych z osiągami, wydajnością i designem, dostawy tego nowego, czysto elektrycznego, luksusowego sedana rozpoczną się wiosną 2021 roku.

 

„Lucid Motors dąży do ulepszania samochodów elektrycznych, a tym samym pomaga całej branży w szybszym wdrażaniu zrównoważonej mobilności. Celem tego nieustępliwego podejścia do rozwoju najbardziej zaawansowanego pojazdu elektrycznego na świecie jest przyniesienie korzyści całej ludzkości dzięki zrównoważonemu, bezemisyjnemu transportowi, a także przyciągnięcie nowych klientów do świata pojazdów elektrycznych ”- powiedział Peter Rawlinson, CEO i CTO w Lucid Motors. „Dzięki Lucid Air stworzyliśmy samochód halo dla całej branży, który pokazuje postęp, jaki jest możliwy, przesuwając granice technologii i osiągów pojazdów elektrycznych na nowy poziom”.

 Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii
Wiadomości | 15.07.20

Cztery rodzaje napędów do wyboru w nowej Skodzie Octavii

Nowa ŠKODA OCTAVIA dostępna będzie na rynku polskim z aż czterema różnymi rodzajami napędów.

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe
Wiadomości | 27.02.23

BMW wprowadza na drogi samochody wodorowe

Po czterech latach prac rozwojowych projekt rozwojowy BMW iX5 Hydrogen wchodzi w kolejną kluczową fazę.

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe
Elektryczne | 13.05.21

GMC HUMMER EV Pickup przechodzi rygorystyczne testy terenowe

Pierwsza na świecie w pełni elektryczna superciężarówka na trudnych trasach w pobliżu Moab w stanie Utah.