Premiery | 10.09.20

Lucid Motors przedstawia Lucid Air, najpotężniejszy i najbardziej wydajny luksusowy sedan elektryczny na świecie

Lucid Air oferuje nowe standardy w zakresie innowacji, osiągów, luksusu i zrównoważonego rozwoju pojazdów elektrycznych z pełną gamą modeli zaczynających się poniżej 80 000 USD

Lucid Motors, który stara się ustanowić nowe standardy dla zrównoważonego transportu dzięki swoim zaawansowanym luksusowym pojazdom elektrycznym, ujawnił dziś szczegóły produkcji długo oczekiwanego Lucid Air w globalnej transmisji internetowej z siedziby w Dolinie Krzemowej. Po ustanowieniu nowych wzorców branżowych w segmentach pojazdów elektrycznych i luksusowych w kluczowych obszarach związanych z osiągami, wydajnością i designem, dostawy tego nowego, czysto elektrycznego, luksusowego sedana rozpoczną się wiosną 2021 roku.

 

„Lucid Motors dąży do ulepszania samochodów elektrycznych, a tym samym pomaga całej branży w szybszym wdrażaniu zrównoważonej mobilności. Celem tego nieustępliwego podejścia do rozwoju najbardziej zaawansowanego pojazdu elektrycznego na świecie jest przyniesienie korzyści całej ludzkości dzięki zrównoważonemu, bezemisyjnemu transportowi, a także przyciągnięcie nowych klientów do świata pojazdów elektrycznych ”- powiedział Peter Rawlinson, CEO i CTO w Lucid Motors. „Dzięki Lucid Air stworzyliśmy samochód halo dla całej branży, który pokazuje postęp, jaki jest możliwy, przesuwając granice technologii i osiągów pojazdów elektrycznych na nowy poziom”.

 Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga
Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante
Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante

SUV Maserati, który już zapisał się w historii marki, teraz wkracza w przyszłość, w której wszystkie nowe modele z Trident będą zelektryfikowane.

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki
Wiadomości | 22.10.21

Nowy GMC Sierra najbardziej luksusowy i zaawansowany pickup marki

GMC przedstawia całkowicie nowe technologie, stylizację wnętrza oraz odświeżony wygląd zewnętrzny swojej najbardziej luksusowej serii modelowej w historii.