Tuning | 12.01.22

Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował nowy, spersonalizowany model LX w wersji mocno terenowej.


Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Samochód, który powstał we współpracy z JAOS Corporation, która od momentu powstania w 1985 roku, rozwija i oferuje części do modeli 4WD i SUV, aby zaprosić jak najwięcej gości do „Doświadczenia nowej przygody”, zgodnie z ich mottem korporacyjnym.

 

Nowy LX, który trafił dziś do sprzedaży w Japonii, oferuje wyższy poziom wyrafinowania, zachowując jednocześnie sprawdzoną niezawodność, trwałość i osiągi podczas jazdy w terenie, aby podczas jazdy zapewnić satysfakcjonujące doznania stylu życia, niezależnie od tego, czy jest to jazda w mieście czy w terenie.

 

Ta współpraca jest wynikiem pragnienia obu firm, aby zapewnić klientom zupełnie nowe doświadczenia. LX 600 „OFFROAD” w wersji JAOS, oparty na modelu LX 600 „OFFROAD”, łączy w sobie ekskluzywną stylistykę zewnętrzną wersji „OFFROAD”, która zapewnia doskonałe osiągi w terenie, z charakterystyczną, solidną personalizacją JAOS i z pewnością wzbudzi poczucie przygoda dla kierowcy i pasażerów. Na zewnątrz zastosowano lekkie, formowane wtryskowo części CFRP o wysokiej sztywności na przednie i tylne osłony zderzaka, a także na błotniki. Samochód posiada również specjalnie opracowane 20-calowe felgi ENKEI wykute przez „TEAM JAOS” poprzez ich udział w światowych rajdach. Lekkość i wytrzymałość na poziomie konkurencji podkreślają wysoki poziom osiągów modelu LX 600 „OFFROAD”.Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy
Wiadomości | 08.10.20

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV PEUGEOT 3008 jest liderem na rynku kompaktowych SUV-ów.

Kei-car kategoria pojazdów, która praktycznie nie istnieje w Europie
Wiadomości | 09.04.23

Kei-car kategoria pojazdów, która praktycznie nie istnieje w Europie

Przyjazny, mocny wygląd SUV-a z przestronnym, wygodnym wnętrzem. Mitsubishi Delica Mini należy do kategorii pojazdów, która określa mikrosamochody.

Najpotężniejszy produkcyjny Aston Martin w historii DBS 770 Ultimate
Premiery | 18.01.23

Najpotężniejszy produkcyjny Aston Martin w historii DBS 770 Ultimate

Limitowana edycja DBS 770 Ultimate do 499 egzemplarzy oznacza koniec obecnej produkcji flagowego modelu DBS, kultowego Super GT Astona Martina.