Tuning | 12.01.22

Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował nowy, spersonalizowany model LX w wersji mocno terenowej.


Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Samochód, który powstał we współpracy z JAOS Corporation, która od momentu powstania w 1985 roku, rozwija i oferuje części do modeli 4WD i SUV, aby zaprosić jak najwięcej gości do „Doświadczenia nowej przygody”, zgodnie z ich mottem korporacyjnym.

 

Nowy LX, który trafił dziś do sprzedaży w Japonii, oferuje wyższy poziom wyrafinowania, zachowując jednocześnie sprawdzoną niezawodność, trwałość i osiągi podczas jazdy w terenie, aby podczas jazdy zapewnić satysfakcjonujące doznania stylu życia, niezależnie od tego, czy jest to jazda w mieście czy w terenie.

 

Ta współpraca jest wynikiem pragnienia obu firm, aby zapewnić klientom zupełnie nowe doświadczenia. LX 600 „OFFROAD” w wersji JAOS, oparty na modelu LX 600 „OFFROAD”, łączy w sobie ekskluzywną stylistykę zewnętrzną wersji „OFFROAD”, która zapewnia doskonałe osiągi w terenie, z charakterystyczną, solidną personalizacją JAOS i z pewnością wzbudzi poczucie przygoda dla kierowcy i pasażerów. Na zewnątrz zastosowano lekkie, formowane wtryskowo części CFRP o wysokiej sztywności na przednie i tylne osłony zderzaka, a także na błotniki. Samochód posiada również specjalnie opracowane 20-calowe felgi ENKEI wykute przez „TEAM JAOS” poprzez ich udział w światowych rajdach. Lekkość i wytrzymałość na poziomie konkurencji podkreślają wysoki poziom osiągów modelu LX 600 „OFFROAD”.Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy
Wiadomości | 20.07.21

Lamborghini Urus ustanawia nowy rekord produkcji w historii firmy

Trzy lata po wprowadzeniu do sprzedaży Lamborghini Urus osiągnął niezwykły próg 15 000 wyprodukowanych samochodów.

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy SUV Ford EVOS

Ford EVOS zadebiutował dzisiaj na targach Auto Shanghai 2021 jako pierwszy pojazd opracowany zgodnie z planem Forda China 2.0.