Tuning | 12.01.22

Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował nowy, spersonalizowany model LX w wersji mocno terenowej.


Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Samochód, który powstał we współpracy z JAOS Corporation, która od momentu powstania w 1985 roku, rozwija i oferuje części do modeli 4WD i SUV, aby zaprosić jak najwięcej gości do „Doświadczenia nowej przygody”, zgodnie z ich mottem korporacyjnym.

 

Nowy LX, który trafił dziś do sprzedaży w Japonii, oferuje wyższy poziom wyrafinowania, zachowując jednocześnie sprawdzoną niezawodność, trwałość i osiągi podczas jazdy w terenie, aby podczas jazdy zapewnić satysfakcjonujące doznania stylu życia, niezależnie od tego, czy jest to jazda w mieście czy w terenie.

 

Ta współpraca jest wynikiem pragnienia obu firm, aby zapewnić klientom zupełnie nowe doświadczenia. LX 600 „OFFROAD” w wersji JAOS, oparty na modelu LX 600 „OFFROAD”, łączy w sobie ekskluzywną stylistykę zewnętrzną wersji „OFFROAD”, która zapewnia doskonałe osiągi w terenie, z charakterystyczną, solidną personalizacją JAOS i z pewnością wzbudzi poczucie przygoda dla kierowcy i pasażerów. Na zewnątrz zastosowano lekkie, formowane wtryskowo części CFRP o wysokiej sztywności na przednie i tylne osłony zderzaka, a także na błotniki. Samochód posiada również specjalnie opracowane 20-calowe felgi ENKEI wykute przez „TEAM JAOS” poprzez ich udział w światowych rajdach. Lekkość i wytrzymałość na poziomie konkurencji podkreślają wysoki poziom osiągów modelu LX 600 „OFFROAD”.Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55
Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.

W 2023 roku Automobili Lamborghini świętuje swoje 60 - lecie
Wiadomości | 15.02.23

W 2023 roku Automobili Lamborghini świętuje swoje 60 - lecie

Sześćdziesiąt lat temu na terenie, który wówczas był terenem wiejskim, rozpoczęto budowę fabryki Automobili Lamborghini.

Tegoroczny debiutant Oscar Piastri ledwie pokonany przez mistrza formuły 1!
MotorSport | 04.08.23

Tegoroczny debiutant Oscar Piastri ledwie pokonany przez mistrza formuły 1!

28 lipca 2023 roku odbyły się treningi oraz kwalifikacje do wyścigu na torze Spa-Francorchamps, jednak pogoda nie dopisywała kierowcą.