Tuning | 12.01.22

Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Podczas Tokyo Auto Salon 2022 Lexus zaprezentował nowy, spersonalizowany model LX w wersji mocno terenowej.


Lexus przedstawia podrasowany model LX 600 OFFROAD

Samochód, który powstał we współpracy z JAOS Corporation, która od momentu powstania w 1985 roku, rozwija i oferuje części do modeli 4WD i SUV, aby zaprosić jak najwięcej gości do „Doświadczenia nowej przygody”, zgodnie z ich mottem korporacyjnym.

 

Nowy LX, który trafił dziś do sprzedaży w Japonii, oferuje wyższy poziom wyrafinowania, zachowując jednocześnie sprawdzoną niezawodność, trwałość i osiągi podczas jazdy w terenie, aby podczas jazdy zapewnić satysfakcjonujące doznania stylu życia, niezależnie od tego, czy jest to jazda w mieście czy w terenie.

 

Ta współpraca jest wynikiem pragnienia obu firm, aby zapewnić klientom zupełnie nowe doświadczenia. LX 600 „OFFROAD” w wersji JAOS, oparty na modelu LX 600 „OFFROAD”, łączy w sobie ekskluzywną stylistykę zewnętrzną wersji „OFFROAD”, która zapewnia doskonałe osiągi w terenie, z charakterystyczną, solidną personalizacją JAOS i z pewnością wzbudzi poczucie przygoda dla kierowcy i pasażerów. Na zewnątrz zastosowano lekkie, formowane wtryskowo części CFRP o wysokiej sztywności na przednie i tylne osłony zderzaka, a także na błotniki. Samochód posiada również specjalnie opracowane 20-calowe felgi ENKEI wykute przez „TEAM JAOS” poprzez ich udział w światowych rajdach. Lekkość i wytrzymałość na poziomie konkurencji podkreślają wysoki poziom osiągów modelu LX 600 „OFFROAD”.Alfa Romeo 12C Prototipo. Przywracanie historii do życia
Tuning | 23.07.21

Alfa Romeo 12C Prototipo. Przywracanie historii do życia

Mimo upływu 80 lat czas nie zdołał stłumić pięknego dźwięku silnika, modelu, który był jednym z najbardziej wpływowych samochodów w historii sportów motorowych.

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival
Premiery | 24.06.20

KIA Motors pokazała pierwsze zdjęcia czwartej generacji KIA Carnival

Pierwsze zdjęcia nowego ?Grand Utility Vehicle? Kii pokazują jego mocniejszą stylistykę i styl SUV-a. W sprzedaży w Korei w trzecim kwartale 2020 r

GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości
Wiadomości | 09.10.23

GIMS Qatar 2023, Największy Festiwal Motoryzacyjnej Doskonałości

Czekanie dobiegło końca. Geneva International Motor Show (GIMS) Qatar 2023, gorąco oczekiwane wydarzenie motoryzacyjne roku, otworzyło swoje drzwi dla publiczności.