Wiadomości | 06.02.24

Lamborghini Urus Performante wchodzi do służby w policji w Dubaju

Dealer Lamborghini Dubaj kontynuuje udaną współpracę z policją w Dubaju, dostarczając Urus Performante przed końcem 2023 r., czyli rokiem, w którym przypada 60. rocznica jego powstania.


Lamborghini Urus Performante wchodzi do służby w policji w Dubaju

Podczas specjalnej ceremonii, która odbyła się podczas Dubai Airshow 2023, Paolo Sartori, dyrektor regionalny Automobili Lamborghini na Bliski Wschód i Afrykę, przekazał kluczyki do super SUV-a tej marki generałowi dywizji Ahmedowi Mohammedowi bin Thani, pełniącemu obowiązki dowódcy naczelnego policji w Dubaju.

 

Wyposażony w silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, zapewniający moc 666 KM i moment obrotowy 850 Nm przy prędkościach obrotowych silnika od 2300 do 4500 obr./min, Urus Performante gwarantuje przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,3 sekundy i maksymalne prędkość 306 km/h (ok. 190 mph).

 

Dostosowany do potrzeb policji Urus Performante wszedł do służby w dubajskiej policji po okresie przygotowań i modyfikacji samochodu w celu dostosowania go do wymogów pracy policji.

Malowanie łączy klasyczny kolor zielony z białym, z detalami na masce i bocznych drzwiach z logo policji. Tylny spojler jest wyposażony w niebieski pasek świetlny LED 360° połączony z elektryczną syreną. Z kolei kabina pasażerska została dostosowana do potrzeb policji w Dubaju, włączając w to opancerzoną skrzynkę na broń, składany wyświetlacz komunikatów, specjalny schowek w bagażniku do przechowywania sprzętu serwisowego oraz defibrylator do udzielania pierwszej pomocy .Nowa generacja Audi S3 Sportback i Audi S3 Limousine
Wiadomości | 12.08.20

Nowa generacja Audi S3 Sportback i Audi S3 Limousine

Dziś cztery pierścienie prezentują nową generację Audi S3 Sportback i Audi S3 Limousine.

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem
Wiadomości | 10.06.20

Ekscytująca cyber pomarańcza. Mustang MACH-E GT z nowym kolorem

Kolor lakieru to ważna rzecz dla klientów, którzy kupują Mustanga. Ford wprowadza Mustanga Mach-E GT w kolorze Cyber Orange Metallic - odważny, przyciągający wzrok kolor nadwozia klasy premium zaprojektowany przez ekspertów od kolorów i materiałów firmy dla tych, którzy chcą zwrócić uwagę dwa razy.

Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308
Wiadomości | 22.03.21

Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308

Wciągająca kontrola i holograficzny wyświetlacz w nowej wersji i-Cockpit z wbudowanym intuicyjnym systemem multimedialnym oraz z dostępem do internetu.