Concept Cars | 24.10.20

KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car

GTX & GT2 concept to pierwsze samochody wyścigowe GT, w których połączono homologowaną kabinę typu monocoque z homologowaną klatką bezpieczeństwa GT i fotelem wyścigowym z włókna węglowego. Wideo

Oprócz doskonałej technologii, nowe modele w oczywisty sposób podkreślają niezwykły design. Na tej podstawie modele KTM X-BOW GTX i GT2 CONCEPT są w stanie konkurować z wysokoprofilowymi supersportowymi samochodami pod względem stosunku mocy do masy, prędkości na zakrętach, drogi hamowania, prędkości maksymalnej i, co nie mniej ważne, okrążeniana torze, podczas profesjonalnych wyścigów, czy podczas dni na torze. Oczywiście oba modele pozostają absolutnie wierne DNA oryginalnego KTM X-BOW: radykalny, purystyczny, precyzyjny, napędzany wydajnością.Podrasuj swoje REVERO GT. KARMA Automotive udostępnia nowe pakiety sportowe
Tuning | 05.06.20

Podrasuj swoje REVERO GT. KARMA Automotive udostępnia nowe pakiety sportowe

Pakiety Revero GT Sports i Performance mają szereg ulepszeń wizualnych dla entuzjastów jazdy oraz zwiększają prędkość od 0 do 100 km/h do 3,9 sekundy.

Premiera nowej Mazdy CX-90 Crossover SUV
Premiery | 01.02.23

Premiera nowej Mazdy CX-90 Crossover SUV

Mazda North American Operations przedstawiła dziś pierwszą Mazdę CX-90. Całkowicie nowy trzyrzędowy crossover to flagowy pojazd Mazdy o szerszych, dłuższych i bardziej agresywnych proporcjach.

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53
Premiery | 27.11.21

Polska premiera Mercedes-AMG EQS 53

Po raz pierwszy w Polsce można było zobaczyć nowy model: EQS-a 53 4MATIC+. Pierwsza sportowa maszyna z Affalterbach w 100% na prąd.