Concept Cars | 24.10.20

KTM X-BOW Odkryj zupełnie nowy concept car

GTX & GT2 concept to pierwsze samochody wyścigowe GT, w których połączono homologowaną kabinę typu monocoque z homologowaną klatką bezpieczeństwa GT i fotelem wyścigowym z włókna węglowego. Wideo

Oprócz doskonałej technologii, nowe modele w oczywisty sposób podkreślają niezwykły design. Na tej podstawie modele KTM X-BOW GTX i GT2 CONCEPT są w stanie konkurować z wysokoprofilowymi supersportowymi samochodami pod względem stosunku mocy do masy, prędkości na zakrętach, drogi hamowania, prędkości maksymalnej i, co nie mniej ważne, okrążeniana torze, podczas profesjonalnych wyścigów, czy podczas dni na torze. Oczywiście oba modele pozostają absolutnie wierne DNA oryginalnego KTM X-BOW: radykalny, purystyczny, precyzyjny, napędzany wydajnością.Mitsubishi pokazało pierwszy szkic nowego Eclipse Cross
Wiadomości | 17.09.20

Mitsubishi pokazało pierwszy szkic nowego Eclipse Cross

Firma MITSUBISHI MOTORS CORPORATION przedstawiła dzisiaj pierwsze spojrzenie na przeprojektowany model Mitsubishi Eclipse Cross.

Audi Online TV
Wiadomości | 04.05.20

Audi Online TV

Audi udostępniło specjalny dodatek do konfiguratora pokazujący w przystępny sposób techniczne szczegóły wybranych modeli Audi. Klienci przed skonfigurowaniem wybranego modelu mogą obejrzeć film na jego temat. Na chwilę obecną mamy do dyspozycji filmy do dwóch modeli, Q7 oraz Q5. Sukcesywnie ilość dostępnych filmów będzie się zwiększać.

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!
Wiadomości | 07.12.22

Gymkhana na wakacjach, co za jazda!

Subaru wypuściło dzisiaj drugi film Travisa Pastrany Gymkhana, Vacation Shred. Travis ściga się na Florydzie w najlepszym pojeździe, Subaru Family Huckster.