Super Cars | 18.02.21

Kosmiczny prototyp Hyperion XP-1

Zauważony jeszcze w kamuflażu podczas testów na ulicach Los Angeles.

Kiedy Hyperion zaprezentował zeszłego lata prototyp XP-1, wiedzieliśmy, że to kosmiczny model samochodu, a teraz mamy okazję zobaczyć go na jazdach testowych po ulicach Los Angeles.

 

Zakamuflowany prototyp z łatwością wyróżnia się pośród innych samochodów. W porównaniu z tym samochodem inne supersamochody również wydaje się nudne.

 

 

O samochodzie Hyperion XP-1

 

Szalony projekt nowego samochodu elektrycznego napędzanego wodorem z zasięgem 1000 mil, oraz możliwością ładowania w 5 minut. Opracowany we współpracy z byłymi inżynierami NASA i obecnymi technologiami kosmicznymi. XP-1 oferuje również niesamowity sprint poniżej 3 sekund do 100 km na godzinę.Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe
Super Cars | 09.01.23

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe

Kosztujący od 2,7 miliona dolarów, różni się wszechstronnie przeprojektowaną aerodynamiką, zawieszeniem, chłodzeniem silnika i cyfrową telemetrią.

Automobili Pininfarina Battista Hyper GT
Super Cars | 21.07.21

Automobili Pininfarina Battista Hyper GT

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi personalizacji każdy pojazd będzie naprawdę szyty na miarę. Łącznie 128 milionów kombinacji.

Pokaz możliwości samochodu Lamborghini w specjalnej opcji „rajdowej”
Wiadomości | 20.02.23

Pokaz możliwości samochodu Lamborghini w specjalnej opcji „rajdowej”

Huracan Sterrato przybył do ekskluzywnego ośrodka narciarskiego we włoskich Alpach, udowadniając swoją sprawność na śniegu i lodzie.