Super Cars | 18.02.21

Kosmiczny prototyp Hyperion XP-1

Zauważony jeszcze w kamuflażu podczas testów na ulicach Los Angeles.

Kiedy Hyperion zaprezentował zeszłego lata prototyp XP-1, wiedzieliśmy, że to kosmiczny model samochodu, a teraz mamy okazję zobaczyć go na jazdach testowych po ulicach Los Angeles.

 

Zakamuflowany prototyp z łatwością wyróżnia się pośród innych samochodów. W porównaniu z tym samochodem inne supersamochody również wydaje się nudne.

 

 

O samochodzie Hyperion XP-1

 

Szalony projekt nowego samochodu elektrycznego napędzanego wodorem z zasięgem 1000 mil, oraz możliwością ładowania w 5 minut. Opracowany we współpracy z byłymi inżynierami NASA i obecnymi technologiami kosmicznymi. XP-1 oferuje również niesamowity sprint poniżej 3 sekund do 100 km na godzinę.Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa
Premiery | 23.04.20

Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa

Nowego SUV-a Toyoty na bazie Yarisa mieliśmy zobaczyć podczas targów w Genewie. Niestety po anulowaniu imprezy, Toyota ogłosiła zawieszenie premiery aż do dziś. I oto mamy premierę, oczywiście online. Poznaliśmy nowy model SUV-a Toyoty. Toyota

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records
Elektryczne | 10.02.21

Porsche Taycan zdobywa nowy tytuł Guinness World Records

Zobacz do jakiej prędkości przyspieszył pojazd w zamkniętym budynku.

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE
Premiery | 01.09.21

Mercedes-AMG GT 63 S E PERFORMANCE

Światowa premiera pierwszej hybrydy Mercedes-AMG o wysokich osiągach, która wchodzi do produkcji seryjnej i czerpie z techniki Formuły 1. Wideo.