Wiadomości | 16.11.23

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej sprzedaje 52 samochody klasyczne, entuzjastyczne, muskularne i sportowe.


Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

Kolekcja George'a Foremana obejmująca ponad 50 samochodów kolekcjonerskich, pochodzących z każdej dekady produkcji od lat 30. XX wieku do chwili obecnej, jest teraz dostępna na aukcji internetowej za pośrednictwem Hagerty Marketplace, zaufanej, łatwej w użyciu platformy do kupna i sprzedaży samochodów.

 

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej, jest najbardziej znany ze swojej sprawności na ringu bokserskim, gdzie odniósł 76 zwycięstw w 81 walkach, z czego 68 przez nokaut. Dziś Hall of Famer nadal jest twarzą jego tytułowej serii, George Foreman Grill, która sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie. Niedawno tego lata pan Foreman miał premierę swojego dużego filmu biograficznego Big George Foreman.

 

George Foreman, także zapalony kolekcjoner samochodów, powiedział: „Przez większość mojego życia byłem kolekcjonerem i entuzjastą samochodów, ale nadszedł czas, aby podzielić się swoimi samochodami z innymi entuzjastami o podobnych poglądach. Możliwość zaoferowania ich ponad milionowej publiczności w Hagerty to najlepszy sposób, aby zapewnić im uwagę, na jaką zasługują”.

 

Pojazdy z kolekcji George'a Foremana były długoterminowo przechowywane w statycznym stanie i przed jazdą zostaną poddane dodatkowej konserwacji mechanicznej. Kolekcja jest z pewnością wyjątkowa i różnorodna, a najwcześniejszym przykładem jest Ford Model A Cabriolet A400 z 1931 r., a jednym z najnowszych jest Ford z 2005 r. GT. Ponad 50 oferowanych samochodów jest wyróżnionych mnóstwem marek, w tym Chevrolet, Chrysler, Ferrari, Dodge, Plymouth, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Bentley i Volkswagen.Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji
Tuning | 08.08.23

Hennessey wydało pakiet ulepszeń dla Forda Mustanga Dark Horse S650 siódmej generacji

Kompleksowy pakiet „pod klucz” radykalnie zwiększa moc silnika i poprawia wygląd najnowszej wersji kultowego amerykańskiego samochodu.

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami
Tuning | 04.01.22

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami

Legenda oraz zwycięzca najtrudniejszej imprezy motorsportowej świata, Rajdu Dakar, teraz w nowej, najwyższej wersji tego modelu. Przedstawiamy Hiluxa GR Sport.

Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023
Wiadomości | 11.04.23

Jakie nowości motoryzacyjne zobaczymy podczas Auto Shanghai 2023

Auto Shanghai są uznawane za wiodące targi motoryzacyjne dla całego regionu azjatyckiego i według organizatorów trzecią co do wielkości imprezą branżową na świecie.