Wiadomości | 16.11.23

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej sprzedaje 52 samochody klasyczne, entuzjastyczne, muskularne i sportowe.


Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

Kolekcja George'a Foremana obejmująca ponad 50 samochodów kolekcjonerskich, pochodzących z każdej dekady produkcji od lat 30. XX wieku do chwili obecnej, jest teraz dostępna na aukcji internetowej za pośrednictwem Hagerty Marketplace, zaufanej, łatwej w użyciu platformy do kupna i sprzedaży samochodów.

 

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej, jest najbardziej znany ze swojej sprawności na ringu bokserskim, gdzie odniósł 76 zwycięstw w 81 walkach, z czego 68 przez nokaut. Dziś Hall of Famer nadal jest twarzą jego tytułowej serii, George Foreman Grill, która sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy na całym świecie. Niedawno tego lata pan Foreman miał premierę swojego dużego filmu biograficznego Big George Foreman.

 

George Foreman, także zapalony kolekcjoner samochodów, powiedział: „Przez większość mojego życia byłem kolekcjonerem i entuzjastą samochodów, ale nadszedł czas, aby podzielić się swoimi samochodami z innymi entuzjastami o podobnych poglądach. Możliwość zaoferowania ich ponad milionowej publiczności w Hagerty to najlepszy sposób, aby zapewnić im uwagę, na jaką zasługują”.

 

Pojazdy z kolekcji George'a Foremana były długoterminowo przechowywane w statycznym stanie i przed jazdą zostaną poddane dodatkowej konserwacji mechanicznej. Kolekcja jest z pewnością wyjątkowa i różnorodna, a najwcześniejszym przykładem jest Ford Model A Cabriolet A400 z 1931 r., a jednym z najnowszych jest Ford z 2005 r. GT. Ponad 50 oferowanych samochodów jest wyróżnionych mnóstwem marek, w tym Chevrolet, Chrysler, Ferrari, Dodge, Plymouth, BMW, Porsche, Rolls-Royce, Bentley i Volkswagen.Hyundai IONIQ 5 zapowiedź w pełni elektrycznego modelu
Wiadomości | 13.01.21

Hyundai IONIQ 5 zapowiedź w pełni elektrycznego modelu

Hyundai ujawnił pierwsze zdjęcia wyczekiwanego SUV-a IONIQ 5, pierwszego modelu dedykowanej dla modeli elektrycznych submarki IONIQ.

Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1
Premiery | 09.04.22

Światową premierą zupełnie nowego kompaktowego SUV-a smarta #1

Nowy design, nowa technologia i nowe podejście do stworzenia miejskiego towarzysza kształtują formę smarta #1.

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.