Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.


Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia zadebiutuje w Ameryce Północnej 27 października.

 

W sprzedaży na początku przyszłego roku, z różnymi mocnymi i wydajnymi silnikami, dostępnymi z napędem na przód i tył, ten całkowicie nowy SUV pojawi się z wiele standardowych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i zaawansowanych technologicznie opcji informacyjno-rozrywkowych. Miłośnicy przygód odnajdą nowy poziom możliwości terenowych dzięki modelowi zaprojektowanemu specjalnie do zjeżdżania z utartych szlaków dzięki zwiększonemu prześwitowi, wielu trybom terenowym do wyboru przez kierowcę i oponom terenowym, które dobrze chwytają brud.Szkoła jazdy BMW Driving Experience
Wiadomości | 30.11.21

Szkoła jazdy BMW Driving Experience

Udział w akademii BMW Driving Experience to idealny pomysł dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności za kierownicą i przetestować najnowsze modele bawarskiej marki.

8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S
Wiadomości | 06.07.20

8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S

Zbliża się oficjalna prezentacja nowej generacji Mercedesa S-Class, w związku z tym niemiecka marka przekazuje więcej informacji na ten temat. Prawdopodobnie samochód zostanie zaprezentowany w nadchodzących miesiącach, Mercedes pokaże krok po kroku kluczowe szczegóły pojazdu. 8 lipca dowiemy się więcej na temat systemu informacyjno-rozrywkowego nowej Klasy S.

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a
Wiadomości | 14.03.23

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a

Porsche, najcenniejsza luksusowa marka na świecie osiąga rekordowe wyniki w historii i jednocześnie chce kontynuować swoją ambitną strategię elektryfikacji.