Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.


Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia zadebiutuje w Ameryce Północnej 27 października.

 

W sprzedaży na początku przyszłego roku, z różnymi mocnymi i wydajnymi silnikami, dostępnymi z napędem na przód i tył, ten całkowicie nowy SUV pojawi się z wiele standardowych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i zaawansowanych technologicznie opcji informacyjno-rozrywkowych. Miłośnicy przygód odnajdą nowy poziom możliwości terenowych dzięki modelowi zaprojektowanemu specjalnie do zjeżdżania z utartych szlaków dzięki zwiększonemu prześwitowi, wielu trybom terenowym do wyboru przez kierowcę i oponom terenowym, które dobrze chwytają brud.Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man
Wiadomości | 21.07.22

Audi i Netflix współpracują przy filmie The Grey Man

Jako oficjalna marka motoryzacyjna filmu, zaprezentowane zostaną cztery pojazdy Audi, całkowicie elektryczne Audi RS e-tron GT i Audi Q4 Sportback e-tron, a także Audi RS 7 Sportback i Audi R8 Coupe.

Światowa premiera nowego Lexusa ES
Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego Lexusa ES

Całkowicie nowy Lexus ES siódmej generacji na nowo zdefiniował swój status wśród luksusowych sedanów klasy podstawowej.

ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy
Tuning | 18.07.20

ARES DESIGN oraz LALIQUE zapowiedź ciekawej współpracy

Luksusowy włoski producent nadwozi ARES Design i światowej sławy francuski producent kryształów Lalique ogłaszają współpracę w celu wyprodukowania niestandardowego samochodu z limitowanej edycji, który ma zostać pokazany jeszcze w tym roku.