Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.


Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia zadebiutuje w Ameryce Północnej 27 października.

 

W sprzedaży na początku przyszłego roku, z różnymi mocnymi i wydajnymi silnikami, dostępnymi z napędem na przód i tył, ten całkowicie nowy SUV pojawi się z wiele standardowych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i zaawansowanych technologicznie opcji informacyjno-rozrywkowych. Miłośnicy przygód odnajdą nowy poziom możliwości terenowych dzięki modelowi zaprojektowanemu specjalnie do zjeżdżania z utartych szlaków dzięki zwiększonemu prześwitowi, wielu trybom terenowym do wyboru przez kierowcę i oponom terenowym, które dobrze chwytają brud.XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji
Concept Cars | 26.10.21

XPeng przedstawia projekt latającego samochodu nowej generacji

Do tej pory nowy model wykonał ponad 15 000 bezpiecznych lotów a masowa produkcja rozpocznie się w 2024 roku w przedziale cenowym nie wyższym niż 156 600 USD.

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe
Wiadomości | 17.05.21

Ostatnie testy nowego BMW serii 2 Coupe

Nowa edycja flagowego samochodu sportowego w segmencie kompaktowym premium przechodzi testy dynamiki jazdy i finalne strojenie.

SKODA pokazała pierwsze szkice modelu FABIA nowej generacji
Wiadomości | 22.04.21

SKODA pokazała pierwsze szkice modelu FABIA nowej generacji

Na kilkanaście dni przed światową premierą nowej SKODY FABIA marka publikuje pierwsze szkice nadwozia modelu.