Wiadomości | 20.10.21

Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia wkrótce zadebiutuje w Ameryce Północnej podczas światowej premiery. Sprawdź szczegóły.


Kia America zapowiada zupełnie nowego SUV-a

Całkowicie nowy, odważnie zaprojektowany i niezwykle sprawny SUV Kia zadebiutuje w Ameryce Północnej 27 października.

 

W sprzedaży na początku przyszłego roku, z różnymi mocnymi i wydajnymi silnikami, dostępnymi z napędem na przód i tył, ten całkowicie nowy SUV pojawi się z wiele standardowych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy i zaawansowanych technologicznie opcji informacyjno-rozrywkowych. Miłośnicy przygód odnajdą nowy poziom możliwości terenowych dzięki modelowi zaprojektowanemu specjalnie do zjeżdżania z utartych szlaków dzięki zwiększonemu prześwitowi, wielu trybom terenowym do wyboru przez kierowcę i oponom terenowym, które dobrze chwytają brud.Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N
Wiadomości | 12.01.21

Nowa Kona N będzie kolejnym modelem w gamie N

Będzie to pierwszy SUV w sportowej submarce Hyundaia z ośmiobiegową skrzynią N DCT oraz 2-litrowym turbodoładowanym silnikiem.

Mustang Mach-E wyzwanie przyjęte
Wiadomości | 11.02.21

Mustang Mach-E wyzwanie przyjęte

Zobacz serię pięciu wyzwań, które zaakceptował nowy model Forda.

SKODA ENYAQ iV coupe
Premiery | 31.01.22

SKODA ENYAQ iV coupe

Po udanej premierze ENYAQ iV, Skoda dodaje teraz do swojej oferty eleganckie coupe i pierwszy w historii w pełni elektryczny wariant RS.