Wiadomości | 02.07.20

Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Nowe Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe dostępne do zamówienia we Włoszech i we Francji. Oba modele 4xe będą dostępne do zamówienia na innych głównych rynkach europejskich w najbliższych tygodniach.


Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Salony Jeep we Włoszech i Francji przyjmują zamówienia na nowego Jeepa Renegade 4xe i Compassa 4xe - pierwszy najlepiej sprzedający się SUV marki na rynku europejskim wyposażony w technologię hybrydową typu plug-in.

Elektryfikacja jest podstawowym krokiem w rozwoju marki Jeep i stanowi wyraz jej zaangażowania w bycie liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii przyjaznych dla środowiska, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych wartości przygody, autentyczności, wolności i pasji. Dzięki technologii hybrydowej plug-in nowe modele 4xe oferują najlepsze osiągi i dynamikę jazdy w każdym SUV-ie Jeepa. Są dosłownie w stanie „chodzić gdziekolwiek i robić wszystko”, aby zacytować znane hasło marki („Idź gdziekolwiek, rób wszystko”). Jednocześnie są idealnymi samochodami do codziennej jazdy po mieście, dzięki technologii hybrydowej typu plug-in, która pozwala klientom podróżować z zerową emisją i zasięgiem 50 km w trybie w pełni elektrycznym . Za kierownicą Jeep Renegade i Jeep Compass 4xe zabawa staje się efektywna, a legendarne możliwości terenowe Jeepa wyrażają równowagę między przyjemnością z jazdy a szacunkiem dla środowiska.Ducati Diavel 1260 Lamborghini inspirowany Siánem FKP 37
Wiadomości | 26.11.20

Ducati Diavel 1260 Lamborghini inspirowany Siánem FKP 37

Wyjątkowy motocykl zrodzony ze współpracy dwóch prestiżowych marek, jest produkowany w limitowanej i numerowanej edycji 630 sztuk, celebrując współpracę między dwiema organizacjami i przyciągając zarówno motocyklistów, jak i kolekcjonerów ze wszystkich na całym świecie.

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online
Elektryczne | 26.08.20

Prezentacja nowej SKODY ENYAQ iV odbędzie się 1 września zarówno na żywo w Pradze, jak i w formule online

Wydarzenie po raz pierwszy będzie transmitowane przy wykorzystaniu indywidualnie sterowanych kamer 360 stopni, które zagwarantują widzom poczucie fizycznego przebywania w obiekcie.

Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok
MotorSport | 14.02.21

Nissan i NISMO przedstawia program sportów motorowych na 2021 rok

Formuła E i Super GT nadal będą najważniejszymi wyścigami w nadchodzącym roku.