Wiadomości | 02.07.20

Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Nowe Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe dostępne do zamówienia we Włoszech i we Francji. Oba modele 4xe będą dostępne do zamówienia na innych głównych rynkach europejskich w najbliższych tygodniach.


Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Salony Jeep we Włoszech i Francji przyjmują zamówienia na nowego Jeepa Renegade 4xe i Compassa 4xe - pierwszy najlepiej sprzedający się SUV marki na rynku europejskim wyposażony w technologię hybrydową typu plug-in.

Elektryfikacja jest podstawowym krokiem w rozwoju marki Jeep i stanowi wyraz jej zaangażowania w bycie liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii przyjaznych dla środowiska, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych wartości przygody, autentyczności, wolności i pasji. Dzięki technologii hybrydowej plug-in nowe modele 4xe oferują najlepsze osiągi i dynamikę jazdy w każdym SUV-ie Jeepa. Są dosłownie w stanie „chodzić gdziekolwiek i robić wszystko”, aby zacytować znane hasło marki („Idź gdziekolwiek, rób wszystko”). Jednocześnie są idealnymi samochodami do codziennej jazdy po mieście, dzięki technologii hybrydowej typu plug-in, która pozwala klientom podróżować z zerową emisją i zasięgiem 50 km w trybie w pełni elektrycznym . Za kierownicą Jeep Renegade i Jeep Compass 4xe zabawa staje się efektywna, a legendarne możliwości terenowe Jeepa wyrażają równowagę między przyjemnością z jazdy a szacunkiem dla środowiska.Światowa premiera nowego Audi RS 3 LMS
Premiery | 05.02.21

Światowa premiera nowego Audi RS 3 LMS

Druga generacja podstawowego modelu Audi Sport customer racing.

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati
Wiadomości | 12.04.21

David Beckham jako nowy globalny ambasador Maserati

Globalna ikona sportu, filantrop, biznesmen i pionier stylu: David Beckham jest idealnym partnerem do towarzyszenia Maserati w kolejnym etapie jego podróży.

Hyundai RN22e, wizja sportowego samochodu elektrycznego marki N ujrzała światło dzienne
MotorSport | 07.10.22

Hyundai RN22e, wizja sportowego samochodu elektrycznego marki N ujrzała światło dzienne

RN22e, oparty na modelu IONIQ 6 to więcej niż laboratorium na kołach to esencja doświadczeń sportów motorowych submarki N od Hyundaia.