Wiadomości | 02.07.20

Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Nowe Jeep Renegade 4xe i Jeep Compass 4xe dostępne do zamówienia we Włoszech i we Francji. Oba modele 4xe będą dostępne do zamówienia na innych głównych rynkach europejskich w najbliższych tygodniach.


Jeep Renegade oraz Compass w wersji plug-in hybrid dostępne do zamówienia

Salony Jeep we Włoszech i Francji przyjmują zamówienia na nowego Jeepa Renegade 4xe i Compassa 4xe - pierwszy najlepiej sprzedający się SUV marki na rynku europejskim wyposażony w technologię hybrydową typu plug-in.

Elektryfikacja jest podstawowym krokiem w rozwoju marki Jeep i stanowi wyraz jej zaangażowania w bycie liderem w dziedzinie zaawansowanych technologii przyjaznych dla środowiska, przy jednoczesnym zachowaniu podstawowych wartości przygody, autentyczności, wolności i pasji. Dzięki technologii hybrydowej plug-in nowe modele 4xe oferują najlepsze osiągi i dynamikę jazdy w każdym SUV-ie Jeepa. Są dosłownie w stanie „chodzić gdziekolwiek i robić wszystko”, aby zacytować znane hasło marki („Idź gdziekolwiek, rób wszystko”). Jednocześnie są idealnymi samochodami do codziennej jazdy po mieście, dzięki technologii hybrydowej typu plug-in, która pozwala klientom podróżować z zerową emisją i zasięgiem 50 km w trybie w pełni elektrycznym . Za kierownicą Jeep Renegade i Jeep Compass 4xe zabawa staje się efektywna, a legendarne możliwości terenowe Jeepa wyrażają równowagę między przyjemnością z jazdy a szacunkiem dla środowiska.Poznaj nową SKODĘ SLAVIA
Premiery | 18.11.21

Poznaj nową SKODĘ SLAVIA

Tradycyjnemu sedanowi nadano dynamiczny design i szereg nowoczesnych rozwiązań. Jest drugim samochodem opracowanym z myślą o spełnieniu specyficznych wymagań indyjskich klientów.

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41
Premiery | 22.02.21

Premiera Alfa Romeo Racing ORLEN C41

Wszystko co musisz wiedzieć na temat zespołu Roberta Kubicy.

Toyota C+pod, poznaj bardzo, bardzo mały samochód dostępny w Japonii
Elektryczne | 23.12.21

Toyota C+pod, poznaj bardzo, bardzo mały samochód dostępny w Japonii

C+pod to przyjazny dla środowiska dwumiejscowy ultrakompaktowy pojazd elektryczny, który został zaprojektowany do podróży na krótkich dystansach.