Elektryczne | 21.04.21

Jeden z najmniejszych samochodów na świecie

Hong Guang MINI EV Cabrio bo o nim mowa został zaprezentowany podczas targów Auto Szanghaj 2021.

Chiński producent samochodów Wuling należący do grupy General Motors zaprezentował samochód pokazowy Hong Guang MINI EV Cabrio na swoim stoisku podczas Auto Shanghai 2021.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio łączy w sobie wszystko, co sprawiło, że Hong Guang MINI EV jest wyjątkowy, i dodaje składany miękki dach. Kabriolet będzie kontynuacją sukcesu jednego z najpopularniejszych pojazdów elektrycznych na świecie, który trafi do produkcji w 2022 roku.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio ma elegancki wygląd zewnętrzny, ze stylową dwukolorową kolorystyką, z nadwoziem w kolorze Island Blue i górą w kolorze Sunset Red. Dodatek sześcioramiennych kół będzie odpowiadał preferencjom młodszego pokolenia.

 

Wnętrze ma zawijaną konstrukcję, utrzymaną w świeżej szaro-białej kolorystyce. Dekoracyjne akcenty kolorystyczne na kierownicy dodają prostego, ale luksusowego charakteru. Rozmiar ekranu wyświetlacza został podwojony do 10 cali. Połączy użytkowników z otaczającym ich światemMarka Jeep stawia na hybrydy plug-in, oto Renegade 4xe i Compass 4xe
Premiery | 20.07.20

Marka Jeep stawia na hybrydy plug-in, oto Renegade 4xe i Compass 4xe

Nowa gama modeli Jeepa z napędem hybrydowym plug-in to będą najbardziej oszczędne pod względem zużycia paliwa SUV-y Jeepa, nowa technologia 4xe będzie oferować zerową emisję zanieczyszczeń oraz duży zasięg w trybie elektrycznym i łatwość ładowania.

Williams Racing prezentuje FW43B
MotorSport | 05.03.21

Williams Racing prezentuje FW43B

Nowy wygląd zespołu oddaje ducha przeszłości zespołu.

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki
Premiery | 17.04.23

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki

Bazując na technologii SUV-a EQS firmy Mercedes-EQ, łączy techniczną perfekcję z ekskluzywnością Maybacha, zgodnie z zasadą Wilhelma Maybacha: „To, co dobre, musi być również piękne”.