Elektryczne | 21.04.21

Jeden z najmniejszych samochodów na świecie

Hong Guang MINI EV Cabrio bo o nim mowa został zaprezentowany podczas targów Auto Szanghaj 2021.

Chiński producent samochodów Wuling należący do grupy General Motors zaprezentował samochód pokazowy Hong Guang MINI EV Cabrio na swoim stoisku podczas Auto Shanghai 2021.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio łączy w sobie wszystko, co sprawiło, że Hong Guang MINI EV jest wyjątkowy, i dodaje składany miękki dach. Kabriolet będzie kontynuacją sukcesu jednego z najpopularniejszych pojazdów elektrycznych na świecie, który trafi do produkcji w 2022 roku.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio ma elegancki wygląd zewnętrzny, ze stylową dwukolorową kolorystyką, z nadwoziem w kolorze Island Blue i górą w kolorze Sunset Red. Dodatek sześcioramiennych kół będzie odpowiadał preferencjom młodszego pokolenia.

 

Wnętrze ma zawijaną konstrukcję, utrzymaną w świeżej szaro-białej kolorystyce. Dekoracyjne akcenty kolorystyczne na kierownicy dodają prostego, ale luksusowego charakteru. Rozmiar ekranu wyświetlacza został podwojony do 10 cali. Połączy użytkowników z otaczającym ich światemElon Musk zaprezentował Model S Plaid zdolny do prędkości 0-100 km/h w mniej niż 2 sekundy
Elektryczne | 11.06.21

Elon Musk zaprezentował Model S Plaid zdolny do prędkości 0-100 km/h w mniej niż 2 sekundy

Rozpoczęto dostawy najszybszego i najmocniejszego samochodu produkcyjnego Tesli.

Ile kosztowało utrzymanie dróg krajowych podczas sezonu zimowego 2022/2023?
Wiadomości | 20.04.23

Ile kosztowało utrzymanie dróg krajowych podczas sezonu zimowego 2022/2023?

Działania związane z odśnieżaniem czy usuwaniem śliskości przekładają się bezpośrednio nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo kierowców.

CUPRA Simracing Series wyścigi online
Wiadomości | 21.05.20

CUPRA Simracing Series wyścigi online

CUPRA wprowadza na rynek własną serię wyścigów motorowych online - Simracing Series. W serii 13 wyścigów online może wystartować każdy zainteresowany. Zmagania będą relacjonowane na żywo na kanale marki CUPRA w serwisie Youtube.