Elektryczne | 21.04.21

Jeden z najmniejszych samochodów na świecie

Hong Guang MINI EV Cabrio bo o nim mowa został zaprezentowany podczas targów Auto Szanghaj 2021.

Chiński producent samochodów Wuling należący do grupy General Motors zaprezentował samochód pokazowy Hong Guang MINI EV Cabrio na swoim stoisku podczas Auto Shanghai 2021.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio łączy w sobie wszystko, co sprawiło, że Hong Guang MINI EV jest wyjątkowy, i dodaje składany miękki dach. Kabriolet będzie kontynuacją sukcesu jednego z najpopularniejszych pojazdów elektrycznych na świecie, który trafi do produkcji w 2022 roku.

 

Hong Guang MINI EV Cabrio ma elegancki wygląd zewnętrzny, ze stylową dwukolorową kolorystyką, z nadwoziem w kolorze Island Blue i górą w kolorze Sunset Red. Dodatek sześcioramiennych kół będzie odpowiadał preferencjom młodszego pokolenia.

 

Wnętrze ma zawijaną konstrukcję, utrzymaną w świeżej szaro-białej kolorystyce. Dekoracyjne akcenty kolorystyczne na kierownicy dodają prostego, ale luksusowego charakteru. Rozmiar ekranu wyświetlacza został podwojony do 10 cali. Połączy użytkowników z otaczającym ich światemNowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2
Tuning | 26.05.21

Nowe Lamborghini Huracan Super Trofeo EVO2

Lamborghini Squadra Corse prezentuje najbardziej wydajną wersję samochodu, która będzie ścigała się w Super Trofeo od 2022 roku. Wideo premiera.

Nowe Porsche 911 Turbo S
Wiadomości | 05.03.20

Nowe Porsche 911 Turbo S

Porsche prezentuje nową generację 911 Turbo S ? samochód o bezprecedensowym poziomie mocy, dynamiki jazdy i komfortu. Nowy topowy wariant 911 trafia na rynek jako Coupé i Cabriolet.

NIO ogłasza strategię dla Norwegii
Elektryczne | 08.05.21

NIO ogłasza strategię dla Norwegii

NIO firma samochodowa nowej generacji oficjalnie ogłosiła wejście na rynek norweski z modelem ES8, flagowy inteligentny elektryczny SUV.