MotorSport | 22.02.21

Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E

Jaguar Racing powraca do elektrycznych wyścigów ulicznych w piątym sezonie Mistrzostw Świata Formuły E. ABB FIA

Całkowicie nowy samochód wyścigowy Jaguara, Jaguar I-TYPE 5, będzie pilotowany przez ekscytującą parę kierowców - wielokrotnego zwycięzcę Jaguara Mitcha Evansa i dziewięciokrotnego zwycięzcę wyścigu Formuły E Sama Bird, który dołączy do brytyjskiego zespołu w tym sezonie.

 

Brytyjski zespół wyścigowy Jaguar Racing mocno skupił się na Mistrzostwach Świata Formuły E ABB FIA, a otwarcie sezonu zostało już za cztery dni. Siódmy sezon elektrycznej serii wyścigów ulicznych rozpocznie się dwudniowymi wyścigami w Diriyah w Arabii Saudyjskiej. Pierwszy 26 lutego 2021 r. O godzinie 20:00 (AST), a drugi zaledwie 24 godziny później.

 

Z jednym z najsilniejszych par na starcie Formuły E, Sam Bird i Mitch Evans będą jeździć nowym samochodem wyścigowym, Jaguarem I-TYPE 5. To piąty sezon Nowozelandczyka Evansa w Jaguar Racing, podczas gdy Brytyjczyk Sam Bird, który wygrał wyścigów w każdym sezonie Formuły E, jest nowością w brytyjskim zespole w tym sezonie. Obaj kierowcy mają poprzednią formę na torze ulicznym w Arabii Saudyjskiej - Evans zdobył punkty w zeszłym roku, a Bird zwyciężył w otwierającym sezon 2019 w Diriyah.

Od ostatniego wyścigu w sierpniu 2020 roku, rozwój samochodu wyścigowego sezonu siódmego, Jaguara I-TYPE 5, skupiał się na całkowicie nowym wewnętrznym układzie napędowym, zawieszeniu i najnowocześniejszym inwertorze, wykonanym z 24-karatowego złota.Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67
Elektryczne | 01.10.22

Charge Cars zadebiutuje w Los Angeles z zupełnie nowym modelem EV Charge ’67

Charge ’67 jest produkowany z zupełnie nowych części, ma klasyczny wygląd, karoserię z włókna węglowego, 536 koni mechanicznych i nie tylko.

Największy w Europie salon dealerski BMW Group otwarty w Katowicach
Wiadomości | 27.06.23

Największy w Europie salon dealerski BMW Group otwarty w Katowicach

Salon został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami BMW Group, co czyni go jednym z pierwszych na świecie obiektów stworzonych w oparciu o koncepcję Retail.Next.

Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport
Wiadomości | 05.07.21

Genesis pokazał pierwsze zdjęcia atletycznie ulepszonego modelu G80 Sport

Kolejna ewolucja w linii G80, która dodaje dynamiczne elementy designu do już popularnego luksusowego sedana średniej wielkości.