Tuning | 26.04.21

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu

Wideo pokazuje mocno zmodyfikowane INFINITI Q60, sprowadzone z Ameryki, aby konkurować na najważniejszych mistrzostwach DRIFTU w Japonii.

Spersonalizowana maszyna do driftu INFINITI Q60 z ręcznie zbudowanym silnikiem, INFINITI Q60 Tatsuhiro Shibaty bierze udział w krajowych mistrzostwach w drifcie na najwyższym poziomie w Japonii, mimo że ten model nie jest sprzedawany w Japonii.


Shibata mówi, że zdecydował się konkurować z INFINITI Q60, szukając „najlepiej wyglądającego” samochodu wyścigowego z całego świata.
Doświadczony kierowca Koudai Sobagiri prezentuje swój talent na specjalnie przygotowanym torze w pobliżu globalnej siedziby INFINITI w Jokohamie.

 


Film, w którym występuje uznany specjalista ds. Renowacji, Tatsuhiro Shibata i jego kierowca, Koudai Sobagiri, to wyjątkowe umiejętności jazdy i zapierająca dech w piersiach akcja.

 

„W moich oczach Q60 wyglądał najlepiej (w ofercie INFINITI), ale nie sprzedawali żadnego w Japonii. Musieliśmy więc jechać do Stanów Zjednoczonych, żeby go znaleźć” - mówi Shibata. „To proste; chciałem tylko dobrze wyglądającego samochodu wyścigowego”.

 

Shibata importuje pojazdy INFINITI do Japonii do użytku osobistego od około 10 lat. Zbudował swój samochód do driftu Q60 jako wyraz swojej pasji do marki. Shibata nie jest bezpośrednio powiązana z INFINITI.Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077
Wiadomości | 10.12.20

Pojazdy w świecie Cyberpunka 2077

Samochody i motocykle. CD Projekt Red przedstawia różnorodne pojazdy, którymi gracze będą mogli korzystać podczas eksploracji Night City w Cyberpunk 2077.

Autostrada A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem zostanie rozbudowana
Wiadomości | 09.10.23

Autostrada A4 pomiędzy Katowicami a Krakowem zostanie rozbudowana

W 2027 roku kończy się koncesja spółki Stalexport Autostrada Małopolska na eksploatację i utrzymanie odcinka autostrady A4 pomiędzy węzłami Katowice Murckowska i Balice.

Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie
Super Cars | 31.05.23

Samochód dostępny tylko dla wybranych klientów na zamówienie na zaproszenie

Nowy Range Rover Sport SV EDITION ONE, napędzany wyłącznie nowym 4,4-litrowym silnikiem benzynowym Twin-Turbo MHEV V8 o mocy 635 KM.