Wiadomości | 27.02.23

Hyundai zaprezentował odświeżony design modelu i10 oraz i10 N Line

Firma dodała również zaawansowane funkcje łączności, elementy zapewniające komfort i technologie, które zwykle są widoczne tylko w wyższych segmentach.


Hyundai zaprezentował odświeżony design modelu i10 oraz i10 N Line

Nowy i10 został ulepszony zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i zewnętrznym w porównaniu z oryginałem, który pojawił się na rynku w 2019 roku. Model ma teraz bardziej sportową sylwetkę i sprawia wrażenie odważniejszego dzięki niskiemu dachowi i dużemu rozstawowi osi.

 

Wewnątrz model jest wyposażony w niebieskie nastrojowe lampki na przednich siedzeniach. Nowy pakiet kolorystyczny, Purpurowy Pakiet, wprowadza poczucie zabawy do sportowego wyglądu zewnętrznego samochodu.

Oferuje siedzenia z tkaniny w szkocką kratę z pionowymi fioletowymi liniami, a także fioletowe akcenty na szwach i otworach wentylacyjnych. Szare punkty styku z fioletowym połyskiem, widoczne na desce rozdzielczej i dolnej konsoli środkowej, dodają dodatkowego stylu.

 

Model i10 N Line ma elementy stylistyczne inspirowane sportami motorowymi, w tym specjalnie zaprojektowane zderzaki, wstawki i czerwone akcenty. Oparcia siedzeń są obszyte tkaniną Triple Red Line, a model jest wyposażony w nowe 16-calowe felgi aluminiowe.

 

Bezproblemowe funkcje łączności nie tylko sprawiają, że nowy i10 jest bardziej zaawansowany technologicznie, ale także sprawiają, że podróż samochodem jest wygodniejsza. Nowe technologie zastosowane w modelu obejmują standardowy 4,2-calowy panel LCD, USB typu C z przodu iz tyłu, eCall drugiej generacji oparty na sieci 4G oraz aktualizacje map w trybie Over The Air (OTA). Jednak model pozostaje spójny z 8-calowym ekranem, nawigacją audio-wideo (AVN), bezprzewodowymi Apple CarPlay i Android Auto, bezprzewodową ładowarką oraz najnowszą aktualizacją telematyki Bluelink.

 


Rozpoczęcie produkcji nowego i10 planowane jest na kwiecień 2023 roku w zakładzie produkcyjnym Hyundaia w Izmit w Turcji. Pierwsze egzemplarze mają wyjechać na europejskie drogi w drugiej połowie roku.Pierwszy samochód na świecie, który osiągnął osiągi hipersamochodu o zerowej emisji
Super Cars | 15.03.23

Pierwszy samochód na świecie, który osiągnął osiągi hipersamochodu o zerowej emisji

Pininfarina Apricale. Radykalnie nowy projekt doskonale uzupełnia hiperwydajny układ napędowy uzyskany dzięki rewolucyjnej, wodorowej architekturze układu napędowego firmy Viritech.

ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru
Wiadomości | 07.11.20

ENYAQ iV opcje Design Selections do wyboru

Nowa koncepcja designu modelu ENYAQ iV łączy cechy przestronnego miejsca oraz strefy wypoczynkowej.

Rimac, chorwacki producent hipersamochodów przybywa do Katowic
Wiadomości | 19.09.23

Rimac, chorwacki producent hipersamochodów przybywa do Katowic

Rimac Katowice inauguruje w tym tygodniu serię prywatnych wydarzeń i jazd testowych zarówno w Katowicach, jak i w Warszawie.