Wiadomości | 27.02.23

Hyundai zaprezentował odświeżony design modelu i10 oraz i10 N Line

Firma dodała również zaawansowane funkcje łączności, elementy zapewniające komfort i technologie, które zwykle są widoczne tylko w wyższych segmentach.


Hyundai zaprezentował odświeżony design modelu i10 oraz i10 N Line

Nowy i10 został ulepszony zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i zewnętrznym w porównaniu z oryginałem, który pojawił się na rynku w 2019 roku. Model ma teraz bardziej sportową sylwetkę i sprawia wrażenie odważniejszego dzięki niskiemu dachowi i dużemu rozstawowi osi.

 

Wewnątrz model jest wyposażony w niebieskie nastrojowe lampki na przednich siedzeniach. Nowy pakiet kolorystyczny, Purpurowy Pakiet, wprowadza poczucie zabawy do sportowego wyglądu zewnętrznego samochodu.

Oferuje siedzenia z tkaniny w szkocką kratę z pionowymi fioletowymi liniami, a także fioletowe akcenty na szwach i otworach wentylacyjnych. Szare punkty styku z fioletowym połyskiem, widoczne na desce rozdzielczej i dolnej konsoli środkowej, dodają dodatkowego stylu.

 

Model i10 N Line ma elementy stylistyczne inspirowane sportami motorowymi, w tym specjalnie zaprojektowane zderzaki, wstawki i czerwone akcenty. Oparcia siedzeń są obszyte tkaniną Triple Red Line, a model jest wyposażony w nowe 16-calowe felgi aluminiowe.

 

Bezproblemowe funkcje łączności nie tylko sprawiają, że nowy i10 jest bardziej zaawansowany technologicznie, ale także sprawiają, że podróż samochodem jest wygodniejsza. Nowe technologie zastosowane w modelu obejmują standardowy 4,2-calowy panel LCD, USB typu C z przodu iz tyłu, eCall drugiej generacji oparty na sieci 4G oraz aktualizacje map w trybie Over The Air (OTA). Jednak model pozostaje spójny z 8-calowym ekranem, nawigacją audio-wideo (AVN), bezprzewodowymi Apple CarPlay i Android Auto, bezprzewodową ładowarką oraz najnowszą aktualizacją telematyki Bluelink.

 


Rozpoczęcie produkcji nowego i10 planowane jest na kwiecień 2023 roku w zakładzie produkcyjnym Hyundaia w Izmit w Turcji. Pierwsze egzemplarze mają wyjechać na europejskie drogi w drugiej połowie roku.Nowa KIA Sorento eliminuje martwe pole w lusterku
Wiadomości | 08.05.20

Nowa KIA Sorento eliminuje martwe pole w lusterku

Druga para oczu dla twojego bezpieczeństwa. Nowa KIA sorento została wyposażona w nowy wyświetlacz cyfrowy, który został połączony z kamerą w lusterku bocznym, powodując eliminację martwego pola.

Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV
Wiadomości | 07.03.23

Toyota wprowadza na rynek całkowicie nowego Priusa PHEV

Toyota Prius piątej generacji debiutuje w Europie wyłącznie z napędem plug-in hybrid, opartym na najnowszej technologii hybrydowej.

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series
Super Cars | 15.07.20

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, oto nowy Mercedes-AMG GT Black Series

Najmocniejszy seryjny silnik AMG V8 w historii, najbardziej wyrazisty design, najbardziej zaawansowana aerodynamika i najbardziej wyszukana mieszanka materiałów plus ?najostrzejsza? dynamika jazdy.