Wiadomości | 03.07.24

Hyundai INSTER

Hyundai przedstawia w pełni elektrycznego INSTERA, nowy subkompaktowy miejski pojazd elektryczny segmentu A z docelowym zasięgiem do 355 km według WLTP

Podczas Międzynarodowych Targów Mobilności w Busan 2024 Hyundai Motor Company zaprezentował dziś w pełni elektryczny INSTER, nowy subkompaktowy pojazd elektryczny segmentu A oferujący wyjątkową stylistykę, wiodący w segmencie zasięg i wszechstronność oraz zaawansowaną technologię.

 

Odważny design INSTER łączy w sobie futurystyczny, innowacyjny wizerunek z przestronnym wnętrzem w nadwoziu małego SUV-a. Dzięki zaawansowanemu pakietowi technologii, który pomaga zapewnić bezpieczną i wyrafinowaną jazdę, INSTER oferuje szybkie ładowanie i najlepszy w swoim segmencie zasięg w trybie całkowicie elektrycznym (AER), wynoszący do 355 km2.

 

INSTER zapewnia przyjazną dla środowiska elastyczność, a także zwinną dynamikę jazdy i płynną łączność. Kompaktowe umiejscowienie zapewnia większą wydajność w porównaniu z większymi modelami.Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit
Wiadomości | 03.06.20

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit

Nowa Mokka w pełni cyfrowa po raz pierwszy wprowadza przyszły kokpit zaprojektowany przez Opla. Fascynujące wnętrze charakteryzujące się nowym panelem Pure Panel z dużymi wyświetlaczami, dostarczają najważniejszych informacji o sytuacji na drodze.

Misha Charoudin Interview at Ultrace 2024
Wiadomości | 01.07.24

Misha Charoudin Interview at Ultrace 2024

Podczas wywiadu Misha poruszył wiele ciekawych tematów związanych ze swoją karierą, doświadczeniami na torze Nürburgring i przyszłością sportów motorowych.

ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych
MotorSport | 14.02.23

ABT Sportsline i Lamborghini, początek nowego partnerstwa w sportach motorowych

ABT powraca na Nordschleife i razem z Lamborghini (Huracán GT3 EVO2) podejmuje jedno z największych wyzwań sportów motorowych podczas legendarnego 24-godzinnego wyścigu.