Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.


Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Honda Motor uruchomiła dziś na swojej firmowej stronie internetowej zajawkę zawierającą wstępne informacje na temat zupełnie nowego modelu Civic Hatchback, który ma trafić do sprzedaży jesienią tego roku. Honda zapowiedziała światową premierę całkowicie nowego modelu na czwartek, 24 czerwca 2021 roku.

 

Jako jeden z globalnych modeli Hondy, skumulowana światowa sprzedaż serii Honda Civic od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy. Civic nieustannie ewoluował, wychwytując potrzeby klientów o krok przed czasem, a duża liczba klientów cieszy się z Civic jako modelu, który dostarcza miłych niespodzianek.Nissan Magnite zupełnie nowy SUV
Premiery | 21.10.20

Nissan Magnite zupełnie nowy SUV

Nissan zaprezentował dziś całkowicie nowy model Magnite SUV, łączący mocne osiągi, uderzający wygląd zewnętrzny i zaawansowane technologie. Model trafi do sprzedaży w Indiach na początku przyszłego roku.

Skoda Enyaq Sportline iV
Elektryczne | 16.02.21

Skoda Enyaq Sportline iV

SKODA dodaje wariant SPORTLINE do swojej nowej gamy całkowicie elektrycznych SUV-ów.

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii
Wiadomości | 16.03.21

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii

Projekt Fiat 363. Najbardziej oczekiwany SUV roku i jedna z najważniejszych premier Fiata w 2021 roku zaczyna nabierać kształtu.