Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.


Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Honda Motor uruchomiła dziś na swojej firmowej stronie internetowej zajawkę zawierającą wstępne informacje na temat zupełnie nowego modelu Civic Hatchback, który ma trafić do sprzedaży jesienią tego roku. Honda zapowiedziała światową premierę całkowicie nowego modelu na czwartek, 24 czerwca 2021 roku.

 

Jako jeden z globalnych modeli Hondy, skumulowana światowa sprzedaż serii Honda Civic od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy. Civic nieustannie ewoluował, wychwytując potrzeby klientów o krok przed czasem, a duża liczba klientów cieszy się z Civic jako modelu, który dostarcza miłych niespodzianek.Hyperion XP-1 wodorowy supersamochód zbudowany w technologii NASA już w sierpniu
Super Cars | 16.07.20

Hyperion XP-1 wodorowy supersamochód zbudowany w technologii NASA już w sierpniu

Amerykański start-up Hyperion zaprezentuje w przyszłym miesiącu swój napędzany wodorem XP-1, obiecując osiągi super samochodu dzięki technologii napędu Nasa.

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja
Wiadomości | 07.09.20

Nowe Dacia Sandero, Sandero Stepway i Logan całkowicie odnowione i zmodernizowane trzecia generacja

Dacia pokazała całkowicie nowe Sandero, Sandero Stepway i nowego Logana, modele trzeciej generacji z całkowicie nowymi, odkrytymi na nowo konstrukcjami. Te modele są odnowionymi inkarnacjami ducha starszych. Za bezkonkurencyjną cenę i kompaktowe wymiary zewnętrzne oferują więcej nowoczesności, wyposażenia i wszechstronności bez rezygnacji z podstaw prostoty i niezawodności.

Zupełnie nowy Ford F-150 Raptor
Wiadomości | 02.02.21

Zupełnie nowy Ford F-150 Raptor

Jutro premiera najbardziej wydajnego pickupa Forda.