Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.


Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Honda Motor uruchomiła dziś na swojej firmowej stronie internetowej zajawkę zawierającą wstępne informacje na temat zupełnie nowego modelu Civic Hatchback, który ma trafić do sprzedaży jesienią tego roku. Honda zapowiedziała światową premierę całkowicie nowego modelu na czwartek, 24 czerwca 2021 roku.

 

Jako jeden z globalnych modeli Hondy, skumulowana światowa sprzedaż serii Honda Civic od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy. Civic nieustannie ewoluował, wychwytując potrzeby klientów o krok przed czasem, a duża liczba klientów cieszy się z Civic jako modelu, który dostarcza miłych niespodzianek.Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji
Wiadomości | 05.04.22

Powrót do Europy pięciodrzwiowego hatchbacka Mitsubishi COLT nowej generacji

Mitsubishi poinformowało dziś o powrocie do europejskiego segmentu B, po prawie 10 latach nieobecności, modelu COLT, który wejdzie do sprzedaży jesienią 2023 roku.

Audi podało datę premiery Q4 e-tron
Wiadomości | 09.04.21

Audi podało datę premiery Q4 e-tron

To pierwszy w pełni elektryczny SUV marki w segmencie samochodów kompaktowych, łączący pionierski design, najnowocześniejsze technologie wyświetlania i wyjątkową przestronność.

Wodorowy Hyundai NEXO bije własny rekord
Wiadomości | 20.05.21

Wodorowy Hyundai NEXO bije własny rekord

Podróż o zerowej emisji zanieczyszczeń na dystansie 887,5 km z Melbourne do Broken Hill, pokonanym na jednym zbiorniku przez pojazd napędzany wodorem.