Wiadomości | 10.06.21

Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Globalny model Hondy, którego łączna światowa sprzedaż od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy.


Honda zapowiada premierę zupełnie nowej wersji Civic Hatchback

Honda Motor uruchomiła dziś na swojej firmowej stronie internetowej zajawkę zawierającą wstępne informacje na temat zupełnie nowego modelu Civic Hatchback, który ma trafić do sprzedaży jesienią tego roku. Honda zapowiedziała światową premierę całkowicie nowego modelu na czwartek, 24 czerwca 2021 roku.

 

Jako jeden z globalnych modeli Hondy, skumulowana światowa sprzedaż serii Honda Civic od momentu wprowadzenia na rynek w 1972 r. osiągnęła około 27 milionów egzemplarzy. Civic nieustannie ewoluował, wychwytując potrzeby klientów o krok przed czasem, a duża liczba klientów cieszy się z Civic jako modelu, który dostarcza miłych niespodzianek.Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia
Wiadomości | 15.10.20

Limitowana edycja Ford Mustang Mach 1 można składać zamówienia

Zamówienia można składać w 53 krajach na rynkach całego świata. Zupełnie nowy Mustang Mach 1 z limitowanej edycji 2021 pojawi się w salonach Forda w USA i Kanadzie wiosną 2021 roku.

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar
MotorSport | 24.02.21

Ferrari ogłosiło zamiar ścigania się Le Mans Hypercar

Ferrari ogłasza rozpoczęcie programu Le Mans Hypercar, w którym od 2023 roku zacznie rywalizację w World Endurance Championship.

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two
Elektryczne | 18.06.20

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two

Rimac Automobili pokazał kolejny etap rozwoju całkowicie elektrycznego hipersamochodu C_Two. Nową linie produkcyjną.