Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.


Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Stylistyka zewnętrzna e:N2 Concept charakteryzuje się ostrymi i dynamicznymi liniami nadwozia oraz wykończeniem powierzchni, które podkreślają metaliczny wygląd, aby zaprezentować nową stylistykę, która nie należy do żadnej istniejącej kategorii. Wnętrze zaprojektowano z myślą o uświadomieniu sobie wartości tego pojazdu elektrycznego jako „przestrzeni”, w której pasażerowie mogą cieszyć się „intelektualną radością”. W tym celu zastosowano czysty i uporządkowany cyfrowy kokpit, a pasażerom zaoferowano mądrą gościnność z najnowszymi funkcjami Honda CONNECT, a także efektywną prezentacją oświetlenia i zapachów.

 

Jeśli chodzi o osiągi jazdy, zbudowane na architekturze e:N Architecture F, dedykowanej architekturze opracowanej wyłącznie dla serii e:N, e:N2 Concept został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy, pozwalając kierowcy cieszyć się silnym „poczuciem jedności”. z pojazdem”. Zostało to zrealizowane w oparciu o dynamiczne technologie Hondy, w tym wyjątkową stabilność pojazdu i precyzyjne prowadzenie.Autorskie relacje podczas Tokyo Motor Show 2019
Wiadomości | 27.07.23

Autorskie relacje podczas Tokyo Motor Show 2019

Tokyo Motor Show to jedno z najciekawszych wydarzeń motoryzacyjnych w Azji. Podczas tygodniowego pobytu nagraliśmy sporo ciekawego materiału.

Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week
Premiery | 13.08.21

Acura NSX Type S debiutuje podczas Monterey Car Week

Aby uczcić ostatni rok produkcji modelu NSX, wyprodukowanych zostanie zaledwie 350 sztuk NSX Type S, z których 300 będzie przeznaczonych dla klientów z USA. Wideo.

Toyota GR Supra w limitowanej edycji Jarama Racetrack Edition
Tuning | 08.07.21

Toyota GR Supra w limitowanej edycji Jarama Racetrack Edition

GR Supra to samochód sportowy w najczystszej postaci z klasycznym układem, w którym silnik z przodu napędza tylne koła.