Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.


Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Stylistyka zewnętrzna e:N2 Concept charakteryzuje się ostrymi i dynamicznymi liniami nadwozia oraz wykończeniem powierzchni, które podkreślają metaliczny wygląd, aby zaprezentować nową stylistykę, która nie należy do żadnej istniejącej kategorii. Wnętrze zaprojektowano z myślą o uświadomieniu sobie wartości tego pojazdu elektrycznego jako „przestrzeni”, w której pasażerowie mogą cieszyć się „intelektualną radością”. W tym celu zastosowano czysty i uporządkowany cyfrowy kokpit, a pasażerom zaoferowano mądrą gościnność z najnowszymi funkcjami Honda CONNECT, a także efektywną prezentacją oświetlenia i zapachów.

 

Jeśli chodzi o osiągi jazdy, zbudowane na architekturze e:N Architecture F, dedykowanej architekturze opracowanej wyłącznie dla serii e:N, e:N2 Concept został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy, pozwalając kierowcy cieszyć się silnym „poczuciem jedności”. z pojazdem”. Zostało to zrealizowane w oparciu o dynamiczne technologie Hondy, w tym wyjątkową stabilność pojazdu i precyzyjne prowadzenie.Jak działa smart material system w Lamborghini Sian
Wiadomości | 17.07.20

Jak działa smart material system w Lamborghini Sian

Lamborghini Sián FKP 37 i Sián Roadster charakteryzują się prawdziwą magią materiału, znaną również jako Lamborghini Smart Material System. LSMS jest zainstalowany z tyłu, zdominowany przez niesamowite tylne skrzydło hybrydowego supersamochodu.

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora
Wiadomości | 25.01.21

Lotus potwierdza modele Elise, Exige oraz Evora

Nowa seria samochodów sportowych została potwierdzona, a prototypowa produkcja Lotus Type 131 ma się rozpocząć w tym roku w światowej klasy zakładzie produkcyjnym w Hethel w Norfolk.

Całkowicie nowy, flagowy SUV marki, Lexus RX piątej generacji
Premiery | 01.06.22

Całkowicie nowy, flagowy SUV marki, Lexus RX piątej generacji

Lexus był pionierem w segmencie luksusowych crossoverów, wprowadzając na rynek pierwszego RX ponad 20 lat temu. Dzisiaj zaprezentował światową premierę nowego RX.