Concept Cars | 05.11.22

Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Honda zaprezentowała dziś w Chinach światową premierę e:N2 Concept, modelu koncepcyjnego drugiego zestawu modeli z serii e:N, serii modeli EV marki Honda w Chinach.


Honda e:N2 Concept, całkowicie nowy model EV

Stylistyka zewnętrzna e:N2 Concept charakteryzuje się ostrymi i dynamicznymi liniami nadwozia oraz wykończeniem powierzchni, które podkreślają metaliczny wygląd, aby zaprezentować nową stylistykę, która nie należy do żadnej istniejącej kategorii. Wnętrze zaprojektowano z myślą o uświadomieniu sobie wartości tego pojazdu elektrycznego jako „przestrzeni”, w której pasażerowie mogą cieszyć się „intelektualną radością”. W tym celu zastosowano czysty i uporządkowany cyfrowy kokpit, a pasażerom zaoferowano mądrą gościnność z najnowszymi funkcjami Honda CONNECT, a także efektywną prezentacją oświetlenia i zapachów.

 

Jeśli chodzi o osiągi jazdy, zbudowane na architekturze e:N Architecture F, dedykowanej architekturze opracowanej wyłącznie dla serii e:N, e:N2 Concept został zaprojektowany tak, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy, pozwalając kierowcy cieszyć się silnym „poczuciem jedności”. z pojazdem”. Zostało to zrealizowane w oparciu o dynamiczne technologie Hondy, w tym wyjątkową stabilność pojazdu i precyzyjne prowadzenie.Astra Sports Tourer Electric pierwsze akumulatorowo-elektryczne kombi niemieckiego producenta
Elektryczne | 02.12.22

Astra Sports Tourer Electric pierwsze akumulatorowo-elektryczne kombi niemieckiego producenta

Producent samochodów z Rüsselsheim pokazał pierwsze zdjęcia na których imponują one nie tylko odważnym i przejrzystym designem, ale także osiągami.

Całkowicie nowa seria wyścigów stworzona wyłącznie dla Mustanga Dark Horse
MotorSport | 29.07.23

Całkowicie nowa seria wyścigów stworzona wyłącznie dla Mustanga Dark Horse

Seria Mustang Challenge rozpocznie się w 2024 roku, obejmując kalendarz od 10 do 12 wyścigów samochodów sportowych w Ameryce Północnej.

Czarna skrzynka obowiązkowa w nowych autach osobowych! Poznaj szczegóły ustawy EU
Wiadomości | 22.06.22

Czarna skrzynka obowiązkowa w nowych autach osobowych! Poznaj szczegóły ustawy EU

Czarna skrzynka w nowych autach od 6 lipca będzie obowiązkowa. Poznaj szczegóły nowej ustawy EU, która będzie obowiązywała na terenie krajów członkowskich.