MotorSport | 16.05.21

Hołd McLarena dla ponadczasowego projektu Gulf

Na cały weekend wyścigowy Grand Prix Monako zespół McLaren Racing będzie się prezentował w niebieskich barwach Gulf wraz z pomarańczowym paskiem.

McLaren Racing i partner strategiczny Gulf Oil International zaprezentowali dziś innowacyjną, specjalną barwę, upamiętniającą ich historyczne partnerstwo, jednorazowym kultowym projektem na Grand Prix Monako 2021 w dniach 20-23 maja. Ta sugestywna kolorystyka oznacza powrót sportu do jednego z najbardziej charakterystycznych Grand Prix Formuły 1 i przynosi fanom jedną z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych barw sportów motorowych wszechczasów.

 

McLaren ma głęboko zakorzenioną i odnoszącą sukcesy historię wyścigów z Gulf, a obie marki ożywiły swoje relacje w lipcu 2020 roku, kiedy zespół ogłosił powrót marki jako oficjalnego partnera strategicznego. Barwa retro będzie wyrazem hołdu McLarena dla ponadczasowego projektu Gulf, jednocześnie odzwierciedlając wyścigowe połączenie, które rozpoczęło się w czasach założyciela zespołu, Bruce'a McLarena.

 

Na cały weekend wyścigowy Grand Prix Monako zespół będzie nosił wyścigową niebieską kolorystykę Gulf wraz z pomarańczowym paskiem, ściśle nawiązującym do klasycznego projektu Gulf. Motyw będzie obecny na samochodach wyścigowych MCL35M, kombinezonach Lando Norrisa i Daniela Ricciardo, zestawie wyścigowym oraz na wszystkich platformach mediów społecznościowych. Ponadto Lando i Daniel będą nosić kaski wyścigowe z wykonanymi na zamówienie projektami w stylu retro, stworzonymi specjalnie na tę imprezę.

 

Grand Prix Monako 2021 nie będzie pierwszym, w którym samochód wyścigowy McLarena będzie nosił kultowe barwy Gulf. McLaren F1 GTR Longtail # 41 zajął drugie miejsce w 24-godzinnym wyścigu Le Mans w 1997 roku, utrzymując wyścigową niebiesko-pomarańczową barwę Gulf.Jak bezpiecznie przewozić zwierzęta w samochodzie?
Wiadomości | 12.04.23

Jak bezpiecznie przewozić zwierzęta w samochodzie?

Niezależnie od tego, czy jedziemy na dłuższe wakacje czy do weterynarza, należy pamiętać, że przewożenie czworonożnych członków rodziny bez odpowiednich zabezpieczeń może być niebezpieczne.

Porsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne
Premiery | 18.04.23

Porsche gruntownie przebudowało trzecią generację Cayenne

Wprowadzając kompleksowe zmiany w układzie napędowym, podwoziu, konstrukcji i wyposażeniu. Zwiększyło to nie tylko osiągi na drodze i w terenie, ale także luksusowy komfort na co dzień.

Lewis Hamilton zajmuje po raz 100. pole position w karierze
Wiadomości | 09.05.21

Lewis Hamilton zajmuje po raz 100. pole position w karierze

Lewis Hamilton pokonał Maxa Verstappena zaledwie o 0,036 sekundy, aby przejść do historii jako pierwszy kierowca, który osiągnął 100 pole position.