Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji wyróżniają nową serię D8 GTO Individual spośród wszystkich innych Donkervoort.

 

Klienci otrzymają oszałamiająco szybką, mocną serię D8 GTO Individual i wolną rękę, aby dostosować ją tak, jak chcą, w dowolnym kierunku.

 

To Donkervoort demonstrujący szczyt swoich możliwości jako butikowy producent, zapewniający osiągi i personalizację hipersamochodu w cenie supersamochodu.

 

Donkervoorts zawsze należał do najłatwiejszych do personalizacji supersamochodów na świecie, ale seria D8 GTO Individual przenosi te pomysły do skrajności dzięki samochodom, które odzwierciedlają osobowość ich właścicieli i idealnie pasują do ich stylu życia.

 

Powstał następca wyprzedanego już modelu D8 GTO-JD70, seria D8 GTO Individual jako całkowicie konfigurowalny Donkervoort, nawet bardziej niż zachęca do tego długa lista opcji. Seria D8 GTO Individual jest dostarczana jako samochód z serii podstawowej z całkowitą swobodą tworzenia przez klienta, aby spełnić jego preferencje, niezależnie od tego, czy jego potrzeby skłaniają się w stronę toru, turystyki, designu czy luksusu. Donkervoort może nawet dostosowywać i tworzyć indywidualne elementy dla klientów, aby pomóc im w posiadaniu samochodu idealnie dopasowanego do własnej osobowości i preferencji. Klienci mogą nawet zlecić wykonanie indywidualnego bagażu do samochodu z wybraną przez nich odzieżą Donkervoort.Druga ewolucja Audi R8 LMS GT3
MotorSport | 21.07.21

Druga ewolucja Audi R8 LMS GT3

Z 83 tytułami dla kierowców i 106 zwycięstwami w mistrzostwach, Audi R8 LMS jest jednym z najbardziej udanych samochodów wyścigowych GT3.

Hyundai prezentuje charakterystyczny design nowego modelu Bayon
Wiadomości | 20.01.21

Hyundai prezentuje charakterystyczny design nowego modelu Bayon

Zupełnie nowy subkompaktowy crossover SUV, który będzie dostępny w Europie w połowie 2021 roku.

Premiera GMC HUMMER EV SUV
Premiery | 04.04.21

Premiera GMC HUMMER EV SUV

Nowy od dawna wyczekiwany supertruck Hummer poszerza gamę całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych GMC.