Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji wyróżniają nową serię D8 GTO Individual spośród wszystkich innych Donkervoort.

 

Klienci otrzymają oszałamiająco szybką, mocną serię D8 GTO Individual i wolną rękę, aby dostosować ją tak, jak chcą, w dowolnym kierunku.

 

To Donkervoort demonstrujący szczyt swoich możliwości jako butikowy producent, zapewniający osiągi i personalizację hipersamochodu w cenie supersamochodu.

 

Donkervoorts zawsze należał do najłatwiejszych do personalizacji supersamochodów na świecie, ale seria D8 GTO Individual przenosi te pomysły do skrajności dzięki samochodom, które odzwierciedlają osobowość ich właścicieli i idealnie pasują do ich stylu życia.

 

Powstał następca wyprzedanego już modelu D8 GTO-JD70, seria D8 GTO Individual jako całkowicie konfigurowalny Donkervoort, nawet bardziej niż zachęca do tego długa lista opcji. Seria D8 GTO Individual jest dostarczana jako samochód z serii podstawowej z całkowitą swobodą tworzenia przez klienta, aby spełnić jego preferencje, niezależnie od tego, czy jego potrzeby skłaniają się w stronę toru, turystyki, designu czy luksusu. Donkervoort może nawet dostosowywać i tworzyć indywidualne elementy dla klientów, aby pomóc im w posiadaniu samochodu idealnie dopasowanego do własnej osobowości i preferencji. Klienci mogą nawet zlecić wykonanie indywidualnego bagażu do samochodu z wybraną przez nich odzieżą Donkervoort.Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308
Wiadomości | 22.03.21

Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308

Wciągająca kontrola i holograficzny wyświetlacz w nowej wersji i-Cockpit z wbudowanym intuicyjnym systemem multimedialnym oraz z dostępem do internetu.

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance
Premiery | 26.06.20

Lordstown zaprezentował dziś nową całkowicie elektryczną furgonetkę Endurance

Według CEO firmy Steve'a Burnsa będzie on miał najlepszą przyczepność, oszczędność paliwa, bezpieczeństwo i obsługę ze wszystkich pickupów, jakie kiedykolwiek wykonano.

Nowy elektryczny Chevrolet Silverado z czterema skrętnymi kołami
Wiadomości | 11.08.21

Nowy elektryczny Chevrolet Silverado z czterema skrętnymi kołami

Dostępne cztery koła skrętne to funkcja podwozia, która pozwala pojazdowi kierować wszystkimi czterema kołami, zapewniając mniejszy promień skrętu. Wideo.