Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji wyróżniają nową serię D8 GTO Individual spośród wszystkich innych Donkervoort.

 

Klienci otrzymają oszałamiająco szybką, mocną serię D8 GTO Individual i wolną rękę, aby dostosować ją tak, jak chcą, w dowolnym kierunku.

 

To Donkervoort demonstrujący szczyt swoich możliwości jako butikowy producent, zapewniający osiągi i personalizację hipersamochodu w cenie supersamochodu.

 

Donkervoorts zawsze należał do najłatwiejszych do personalizacji supersamochodów na świecie, ale seria D8 GTO Individual przenosi te pomysły do skrajności dzięki samochodom, które odzwierciedlają osobowość ich właścicieli i idealnie pasują do ich stylu życia.

 

Powstał następca wyprzedanego już modelu D8 GTO-JD70, seria D8 GTO Individual jako całkowicie konfigurowalny Donkervoort, nawet bardziej niż zachęca do tego długa lista opcji. Seria D8 GTO Individual jest dostarczana jako samochód z serii podstawowej z całkowitą swobodą tworzenia przez klienta, aby spełnić jego preferencje, niezależnie od tego, czy jego potrzeby skłaniają się w stronę toru, turystyki, designu czy luksusu. Donkervoort może nawet dostosowywać i tworzyć indywidualne elementy dla klientów, aby pomóc im w posiadaniu samochodu idealnie dopasowanego do własnej osobowości i preferencji. Klienci mogą nawet zlecić wykonanie indywidualnego bagażu do samochodu z wybraną przez nich odzieżą Donkervoort.Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E
MotorSport | 22.02.21

Jaguar Racing gotowy na sezon siódmy Formuły E

Jaguar Racing powraca do elektrycznych wyścigów ulicznych w piątym sezonie Mistrzostw Świata Formuły E. ABB FIA

SKODA SLAVIA to siódmy studencki samochód koncepcyjny
Concept Cars | 21.07.20

SKODA SLAVIA to siódmy studencki samochód koncepcyjny

Siódmy studencki samochód studencki ŠKODA, zaprojektowany przez 31 uczniów renomowanej szkoły zawodowej ŠKODA, łączy przeszłość z teraźniejszością.

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die
Wiadomości | 31.08.21

Aston Martin rozpoczyna kampanię No Time To Die

Na miesiąc do premiery 25. filmu o Bondzie Aston Martin rozpoczął dziś kampanię No Time To Die z ekskluzywnym pokazem spotu telewizyjnego. Wideo.