Tuning | 10.09.21

Hipersamochód Donkervoort D8 GTO Individual

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji, to cechy nowego D8 serii GTO Individual.

Najmocniejszy silnik, jaki kiedykolwiek widziano w Donkervoort i radykalne podejście do personalizacji wyróżniają nową serię D8 GTO Individual spośród wszystkich innych Donkervoort.

 

Klienci otrzymają oszałamiająco szybką, mocną serię D8 GTO Individual i wolną rękę, aby dostosować ją tak, jak chcą, w dowolnym kierunku.

 

To Donkervoort demonstrujący szczyt swoich możliwości jako butikowy producent, zapewniający osiągi i personalizację hipersamochodu w cenie supersamochodu.

 

Donkervoorts zawsze należał do najłatwiejszych do personalizacji supersamochodów na świecie, ale seria D8 GTO Individual przenosi te pomysły do skrajności dzięki samochodom, które odzwierciedlają osobowość ich właścicieli i idealnie pasują do ich stylu życia.

 

Powstał następca wyprzedanego już modelu D8 GTO-JD70, seria D8 GTO Individual jako całkowicie konfigurowalny Donkervoort, nawet bardziej niż zachęca do tego długa lista opcji. Seria D8 GTO Individual jest dostarczana jako samochód z serii podstawowej z całkowitą swobodą tworzenia przez klienta, aby spełnić jego preferencje, niezależnie od tego, czy jego potrzeby skłaniają się w stronę toru, turystyki, designu czy luksusu. Donkervoort może nawet dostosowywać i tworzyć indywidualne elementy dla klientów, aby pomóc im w posiadaniu samochodu idealnie dopasowanego do własnej osobowości i preferencji. Klienci mogą nawet zlecić wykonanie indywidualnego bagażu do samochodu z wybraną przez nich odzieżą Donkervoort.Lotus Eletre, pierwszy na świecie elektryczny hyper-SUV
Premiery | 30.03.22

Lotus Eletre, pierwszy na świecie elektryczny hyper-SUV

Pierwszy z trzech nowych, lifestylowych samochodów elektrycznych Lotus, którego stylistyka inspirowana jest pierwszym na świecie brytyjskim hipersamochodem elektrycznym, Lotusem Evija.

Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości
Super Cars | 26.02.21

Hispano Suiza od legendy do rzeczywistości

Poznaj hiszpańską markę luksusowych samochodów, która zbudowała ponad 12 000 hipersamochodów w latach 1904-1946. Obecnie odradza się wraz ze 100% elektrycznym modelem.

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko
Wiadomości | 17.05.20

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko

Zupełnie nowy hybrydowy Ford Explorer Plug-In - z wydajnym napędem elektrycznym, 7-osobowy, komfortowy podczas jazdy w terenie jest teraz dostarczany klientom w całej Europie.