Elektryczne | 15.12.21

GMC zapowiada nowego elektrycznego pickupa Sierra Denali

W pełni elektryczny pickup Sierra Denali będzie trzecim pojazdem elektrycznym w przyszłym portfolio marki GMC. Zobacz pierwsze wideo.

GMC po raz pierwszy pokazało nadchodzący całkowicie elektryczny pickupy Sierra Denali, zapowiadając wyjątkową sekwencję oświetlenia zewnętrznego ciężarówki.

Elektryczna Sierra, która pojawi się tylko w popularnej wersji Denali, będzie trzecim całkowicie elektrycznym pojazdem w portfolio GMC po GMC HUMMER EV Pickup i GMC HUMMER EV SUV.

 

„Sierra Denali posiada ogromny kapitał dla GMC i naszych klientów”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes GMC. „Mamy teraz możliwość rozwinięcia możliwości i technologii Sierra, co daje przejście na całkowicie elektryczny napęd, jednocześnie podnosząc luksusowy design i komfort związany z Denali”.

 

Podobnie jak GMC HUMMER EV, elektryczna Sierra zostanie celowo zbudowana na platformie Ultium z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i możliwości, których klienci oczekują od ciężarówek GMC.

Ciężarówka zostanie zaprezentowana w przyszłym roku i zostanie zmontowana w fabryce General Motors ZERO Assembly Plant w Detroit i Hamtramck w stanie Michigan.SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji
Wiadomości | 27.07.21

SsangYong opublikował projekt swojego SUV-a nowej generacji

Pod nazwą kodową X200, nowy samochód niesie ze sobą nowo stworzoną wizję i filozofię projektową marki, prezentując wartość i przyszły kierunek nowych produktów.

Nissan Note Aura premiera nowego modelu
Premiery | 15.06.21

Nissan Note Aura premiera nowego modelu

Nissan zaprezentował dziś w Japonii całkowicie nowy kompaktowy samochód klasy premium Note Aura, którego sprzedaż zaplanowana jest na jesień.

Zobacz jak działa napęd w hipersamochodzie LMH
Wiadomości | 14.12.20

Zobacz jak działa napęd w hipersamochodzie LMH

PEUGEOT i TOTAL współpracują od 25 lat. Dziś przedstawiają dane techniczne układu napędowego, w który wyposażony jest ich Hypercar LMH.