Elektryczne | 15.12.21

GMC zapowiada nowego elektrycznego pickupa Sierra Denali

W pełni elektryczny pickup Sierra Denali będzie trzecim pojazdem elektrycznym w przyszłym portfolio marki GMC. Zobacz pierwsze wideo.

GMC po raz pierwszy pokazało nadchodzący całkowicie elektryczny pickupy Sierra Denali, zapowiadając wyjątkową sekwencję oświetlenia zewnętrznego ciężarówki.

Elektryczna Sierra, która pojawi się tylko w popularnej wersji Denali, będzie trzecim całkowicie elektrycznym pojazdem w portfolio GMC po GMC HUMMER EV Pickup i GMC HUMMER EV SUV.

 

„Sierra Denali posiada ogromny kapitał dla GMC i naszych klientów”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes GMC. „Mamy teraz możliwość rozwinięcia możliwości i technologii Sierra, co daje przejście na całkowicie elektryczny napęd, jednocześnie podnosząc luksusowy design i komfort związany z Denali”.

 

Podobnie jak GMC HUMMER EV, elektryczna Sierra zostanie celowo zbudowana na platformie Ultium z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i możliwości, których klienci oczekują od ciężarówek GMC.

Ciężarówka zostanie zaprezentowana w przyszłym roku i zostanie zmontowana w fabryce General Motors ZERO Assembly Plant w Detroit i Hamtramck w stanie Michigan.Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost
Premiery | 01.09.20

Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost

Odzwierciedlając minimalistyczną filozofię, która leży u podstaw nowego Ghosta, najważniejsze elementy tego transformacyjnego samochodu są wymienione w krótkiej formie

Limitowana edycja Audi R8 GT to najmocniejsze Audi RWD w historii
Tuning | 02.12.22

Limitowana edycja Audi R8 GT to najmocniejsze Audi RWD w historii

R8 GT będzie limitowany do zaledwie 333 egzemplarzy na całym świecie, z czego 150 trafi na rynek amerykański.

Porsche prezentuje pierwszego Macana T
Wiadomości | 18.02.22

Porsche prezentuje pierwszego Macana T

Macan T został dodany do popularnej gamy modeli Porsche. To pierwszy czterodrzwiowy samochód sportowy, który będzie nosił specjalne oznaczenie, które wcześniej było zarezerwowane dla modeli 911 i 718.