Elektryczne | 15.12.21

GMC zapowiada nowego elektrycznego pickupa Sierra Denali

W pełni elektryczny pickup Sierra Denali będzie trzecim pojazdem elektrycznym w przyszłym portfolio marki GMC. Zobacz pierwsze wideo.

GMC po raz pierwszy pokazało nadchodzący całkowicie elektryczny pickupy Sierra Denali, zapowiadając wyjątkową sekwencję oświetlenia zewnętrznego ciężarówki.

Elektryczna Sierra, która pojawi się tylko w popularnej wersji Denali, będzie trzecim całkowicie elektrycznym pojazdem w portfolio GMC po GMC HUMMER EV Pickup i GMC HUMMER EV SUV.

 

„Sierra Denali posiada ogromny kapitał dla GMC i naszych klientów”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes GMC. „Mamy teraz możliwość rozwinięcia możliwości i technologii Sierra, co daje przejście na całkowicie elektryczny napęd, jednocześnie podnosząc luksusowy design i komfort związany z Denali”.

 

Podobnie jak GMC HUMMER EV, elektryczna Sierra zostanie celowo zbudowana na platformie Ultium z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i możliwości, których klienci oczekują od ciężarówek GMC.

Ciężarówka zostanie zaprezentowana w przyszłym roku i zostanie zmontowana w fabryce General Motors ZERO Assembly Plant w Detroit i Hamtramck w stanie Michigan.McLaren Artura światowa premiera
Premiery | 17.02.21

McLaren Artura światowa premiera

McLaren przedstawia zupełnie nowy supersamochód hybrydowy nowej generacji o wysokich osiągach.

Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two
Premiery | 01.06.21

Premiera Rimac Nevera czyli długo oczekiwana wersja produkcyjna C_Two

Rimac Automobili pokazał dziś swój pierwszy w pełni elektryczny hipersamochód , który zostanie wyprodukowany tylko w 150 egzemplarzach.

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO
Wiadomości | 09.03.21

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Czwarta generacja modelu w specjalnej w wersji chińskiej, gdzie rozstaw osi został zwiększony w porównaniu do wersji europejskiej.