Elektryczne | 15.12.21

GMC zapowiada nowego elektrycznego pickupa Sierra Denali

W pełni elektryczny pickup Sierra Denali będzie trzecim pojazdem elektrycznym w przyszłym portfolio marki GMC. Zobacz pierwsze wideo.

GMC po raz pierwszy pokazało nadchodzący całkowicie elektryczny pickupy Sierra Denali, zapowiadając wyjątkową sekwencję oświetlenia zewnętrznego ciężarówki.

Elektryczna Sierra, która pojawi się tylko w popularnej wersji Denali, będzie trzecim całkowicie elektrycznym pojazdem w portfolio GMC po GMC HUMMER EV Pickup i GMC HUMMER EV SUV.

 

„Sierra Denali posiada ogromny kapitał dla GMC i naszych klientów”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes GMC. „Mamy teraz możliwość rozwinięcia możliwości i technologii Sierra, co daje przejście na całkowicie elektryczny napęd, jednocześnie podnosząc luksusowy design i komfort związany z Denali”.

 

Podobnie jak GMC HUMMER EV, elektryczna Sierra zostanie celowo zbudowana na platformie Ultium z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i możliwości, których klienci oczekują od ciężarówek GMC.

Ciężarówka zostanie zaprezentowana w przyszłym roku i zostanie zmontowana w fabryce General Motors ZERO Assembly Plant w Detroit i Hamtramck w stanie Michigan.Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii
Wiadomości | 16.03.21

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii

Projekt Fiat 363. Najbardziej oczekiwany SUV roku i jedna z najważniejszych premier Fiata w 2021 roku zaczyna nabierać kształtu.

Nissan przedstawia nowy model Townstar
Premiery | 28.09.21

Nissan przedstawia nowy model Townstar

Nowy model stanowi kompleksową i konkurencyjną ofertę w segmencie lekkich samochodów dostawczych wyposażonych w silniki benzynowe oraz elektryczne.

Skoda pokazuje sylwetki nowych modeli Superb i Kodiaq
Wiadomości | 27.04.23

Skoda pokazuje sylwetki nowych modeli Superb i Kodiaq

Skoda uchyla rąbka tajemnicy prezentując zarysy następców swojego flagowego modelu Superb (wersje liftback i kombi) oraz topowego SUV-a Kodiaq.