Tuning | 29.08.23

GMC HUMMER EV Pickup z dodatkiem firmy EarthCruiser

Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, może pochwalić się innowacjami technologicznymi i projektowymi, które pomagają zapewnić konsumentom najwyższą jakość i wygodę podczas podróży.

Firma EarthCruiser (firma złożona z projektantów, inżynierów, techników, a przede wszystkim poszukiwaczy przygód, którzy przebyli miliony mil wspólnego doświadczenia lądowego w prawdziwym świecie. Projektuje i produkuje najlepsze, znane na całym świecie, samodzielne pojazdy terenowe 4x4 w Bend w stanie Oregon.) ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek długo oczekiwanego, w pełni elektrycznego pojazdu GMC HUMMER EV EarthCruiser – będącego rozwiązaniem do modernizacji lądowej firmy EarthCruiser. To ulepszenie EarthCruisera ustanawia nowy standard w zakresie możliwości podróżowania przy zerowej emisji spalin poprzez pełną integrację z podwoziem HUMMER EV Pickup, aby zaoferować poszukiwaczom przygód idealne połączenie najnowocześniejszej technologii, innowacji i komfortu podczas eksploracji zarówno na drodze, jak i w terenie.

 

W pełni funkcjonalna wersja EarthCruisera GMC HUMMER EV zadebiutuje publicznie na Overland Expo Mountain West w Loveland w Kolorado i będzie prezentowana w dniach 25–27 sierpnia.

 

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z GMC nad projektem i produkcją tak wyjątkowego produktu. Wydaje się to właściwe, czujemy, że do niego należy” – powiedział dyrektor generalny i założyciel EarthCruiser, Lance Gillies. „Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie pojazdów lądowych, upewniliśmy się, że w tym pojeździe nic nie jest nie na miejscu, niepotrzebne ani niepotrzebne. Współpraca z zespołem GMC zapewniła doskonałą okazję do zademonstrowania możliwości zerowej emisji spalin dla osób podróżujących pojazdami lądowymi i rekreacyjnymi. Stworzyliśmy wygodny, wydajny produkt, zbudowany z myślą o wysokim poziomie doskonałości – taki, z którego nasi klienci mogą być dumni”.

 

Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, GMC HUMMER EV EarthCruiser doposażony przez EarthCruiser może pochwalić się innowacjami technologicznymi i projektowymi, które pomagają zapewnić konsumentom najwyższą jakość, w tym:

Obudowa EarthCruisera z włókna węglowego w pełni zintegrowana z podwoziem GMC HUMMER EV Pickup.
Pokładowa energia słoneczna o mocy 605 W wraz z innowacyjnym systemem 6 kilowatogodzin baterii litowej 12 V, która zapewnia szacunkowo siedem dni zasilania poza siecią, na przykład możliwość zasilania urządzeń takich jak lodówka/zamrażarka przez około tydzień.
Swoboda eksploracji o każdej porze roku dzięki izolowanemu, trójwarstwowemu, podnoszonemu dachowi EarthCruisera.
Uosobienie inteligentnego projektu z wyjątkowym wnętrzem EarthCruisera, stworzonym z myślą o wszechstronności i optymalizacji przechowywania. Najnowocześniejsza jakość wykonania EarthCruisera umożliwi użytkownikom wyruszenie w podróż łączącą funkcjonalność i wygodę.
Udogodnienia obejmują wyselekcjonowany wybór urządzeń, prysznic wewnątrz i na zewnątrz, gniazdka 120 V i 12 V, specjalnie zaprojektowane miejsce do przechowywania oraz płaską toaletę.
Pełnowymiarowe łóżko do przyczepy kempingowej zapewniające komfortowy sen w każdym terenie.
Intuicyjny panel sterowania z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi.
Ładujesz pojazd lądowy GMC HUMMER EV EarthCruiser? Bez problemu. Odpocznij w swoim stroju, aż będziesz gotowy do ponownego wyruszenia w drogę.
Oczekuje się, że ulepszona wersja GMC HUMMER EV EarthCruiser będzie dostępna dla właścicieli GMC HUMMER EV Pickup w 2024 r. za pośrednictwem EarthCruiser. Dodatkowe szczegóły dotyczące dostępności produktów zostaną opublikowane jeszcze w tym roku. Wersja EarthCruiser nie jest objęta ograniczoną gwarancją GM na nowy pojazd i firma GM nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez niezależnego dostawcę.Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych
Wiadomości | 10.03.22

Volvo Cars testuje bezprzewodowe ładowanie aut elektrycznych

Rozpoczęły się praktyczne testy technologii ładowania aut elektrycznych w środowisku miejskim by ocenić potencjał nowego rozwiązania.

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.

Volvo EM90, pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium od Volvo
Wiadomości | 28.08.23

Volvo EM90, pierwszy w pełni elektryczny minivan klasy premium od Volvo

Wyobraź sobie poruszającą się przestrzeń, w której możesz być po prostu sobą. Miejsce, w którym możesz połączyć się z bliskimi, tworzyć, odpoczywać, pracować lub po prostu myśleć.