Tuning | 29.08.23

GMC HUMMER EV Pickup z dodatkiem firmy EarthCruiser

Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, może pochwalić się innowacjami technologicznymi i projektowymi, które pomagają zapewnić konsumentom najwyższą jakość i wygodę podczas podróży.

Firma EarthCruiser (firma złożona z projektantów, inżynierów, techników, a przede wszystkim poszukiwaczy przygód, którzy przebyli miliony mil wspólnego doświadczenia lądowego w prawdziwym świecie. Projektuje i produkuje najlepsze, znane na całym świecie, samodzielne pojazdy terenowe 4x4 w Bend w stanie Oregon.) ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek długo oczekiwanego, w pełni elektrycznego pojazdu GMC HUMMER EV EarthCruiser – będącego rozwiązaniem do modernizacji lądowej firmy EarthCruiser. To ulepszenie EarthCruisera ustanawia nowy standard w zakresie możliwości podróżowania przy zerowej emisji spalin poprzez pełną integrację z podwoziem HUMMER EV Pickup, aby zaoferować poszukiwaczom przygód idealne połączenie najnowocześniejszej technologii, innowacji i komfortu podczas eksploracji zarówno na drodze, jak i w terenie.

 

W pełni funkcjonalna wersja EarthCruisera GMC HUMMER EV zadebiutuje publicznie na Overland Expo Mountain West w Loveland w Kolorado i będzie prezentowana w dniach 25–27 sierpnia.

 

„Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z GMC nad projektem i produkcją tak wyjątkowego produktu. Wydaje się to właściwe, czujemy, że do niego należy” – powiedział dyrektor generalny i założyciel EarthCruiser, Lance Gillies. „Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie pojazdów lądowych, upewniliśmy się, że w tym pojeździe nic nie jest nie na miejscu, niepotrzebne ani niepotrzebne. Współpraca z zespołem GMC zapewniła doskonałą okazję do zademonstrowania możliwości zerowej emisji spalin dla osób podróżujących pojazdami lądowymi i rekreacyjnymi. Stworzyliśmy wygodny, wydajny produkt, zbudowany z myślą o wysokim poziomie doskonałości – taki, z którego nasi klienci mogą być dumni”.

 

Wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, GMC HUMMER EV EarthCruiser doposażony przez EarthCruiser może pochwalić się innowacjami technologicznymi i projektowymi, które pomagają zapewnić konsumentom najwyższą jakość, w tym:

Obudowa EarthCruisera z włókna węglowego w pełni zintegrowana z podwoziem GMC HUMMER EV Pickup.
Pokładowa energia słoneczna o mocy 605 W wraz z innowacyjnym systemem 6 kilowatogodzin baterii litowej 12 V, która zapewnia szacunkowo siedem dni zasilania poza siecią, na przykład możliwość zasilania urządzeń takich jak lodówka/zamrażarka przez około tydzień.
Swoboda eksploracji o każdej porze roku dzięki izolowanemu, trójwarstwowemu, podnoszonemu dachowi EarthCruisera.
Uosobienie inteligentnego projektu z wyjątkowym wnętrzem EarthCruisera, stworzonym z myślą o wszechstronności i optymalizacji przechowywania. Najnowocześniejsza jakość wykonania EarthCruisera umożliwi użytkownikom wyruszenie w podróż łączącą funkcjonalność i wygodę.
Udogodnienia obejmują wyselekcjonowany wybór urządzeń, prysznic wewnątrz i na zewnątrz, gniazdka 120 V i 12 V, specjalnie zaprojektowane miejsce do przechowywania oraz płaską toaletę.
Pełnowymiarowe łóżko do przyczepy kempingowej zapewniające komfortowy sen w każdym terenie.
Intuicyjny panel sterowania z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali, zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi.
Ładujesz pojazd lądowy GMC HUMMER EV EarthCruiser? Bez problemu. Odpocznij w swoim stroju, aż będziesz gotowy do ponownego wyruszenia w drogę.
Oczekuje się, że ulepszona wersja GMC HUMMER EV EarthCruiser będzie dostępna dla właścicieli GMC HUMMER EV Pickup w 2024 r. za pośrednictwem EarthCruiser. Dodatkowe szczegóły dotyczące dostępności produktów zostaną opublikowane jeszcze w tym roku. Wersja EarthCruiser nie jest objęta ograniczoną gwarancją GM na nowy pojazd i firma GM nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane przez niezależnego dostawcę.Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe
Wiadomości | 06.10.20

Hydrogen to You (H2U) czyli Hyundai promuje technologie wodorowe

Hyundai wprowadził globalny program H2U promujący technologie wodorowe, który podkreśla zaangażowanie Hyundaia na rzecz zrównoważonej mobilności dostępnej dla każdego.

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo
Elektryczne | 25.07.20

Pierwszy polski samochód elektryczny, pierwszy zwiastun wideo

Premiera polskiej marki motoryzacyjnej samochodów elektrycznych już we wtorek 28 lipca o godz. 14. Jednak już teraz przedsmak tego, czego możemy spodziewać się we wtorek.

BRABUS 900 SUPERBLACK luksusowy supersamochód na bazie Mercedesa-AMG GLS 63 4MATIC+
Tuning | 26.04.23

BRABUS 900 SUPERBLACK luksusowy supersamochód na bazie Mercedesa-AMG GLS 63 4MATIC+

Sugerowana cena producenta tego modelu to w przybliżeniu 1.7 miliona złotych plus podatki. Nazwa mówi wszystko: wewnątrz i na zewnątrz rządzi kolor czarny.