Super Cars | 30.07.21

Faraday Future potrzebował zaledwie 48 godzin aby sprzedać 300 samochodów specjalnej edycji

Model FF 91 Futurist Alliance Edition jest wyposażony w ekskluzywne i unikalne funkcje i usługi zorientowane na użytkownika.

Faraday Future, kalifornijska firma zajmująca się globalnym wspólnym ekosystemem inteligentnej mobilności, ogłosiła, że przyjęła zamówienia przedpremierowe i depozyty na wszystkie 300 sztuk limitowanej edycji modelu FF 91 Futurist Alliance Edition. 300 zamówień przedpremierowych obejmowało 268 wcześniej otrzymanych zamówień przedpremierowych na edycję FF 91 Alliance, a saldo zamówień przedpremierowych uzyskano w ciągu 48 godzin po notowaniu akcji FF na Nasdaq 22 lipca 2021 r.

 

Nowa polityka zamówień przedpremierowych FF 91 Futurist Alliance Edition obejmowała oferty tylko na zaproszenie, wysyłane do użytkowników, którzy podzielają te same aspiracje i wizję przyszłego rozwoju, wartości i misji FF. Tylko ci, którzy otrzymali kod zaproszenia, mogli zamówić pojazd z limitowanej edycji. Realizacja księgi zamówień wszystkich 300 edycji FF 91 Future Alliance pokazuje, że inteligentne pozycjonowanie marki techluksus i super produktowa moc FF 91 Futurist Alliance Edition zyskała wyjątkową pozycję w świadomości użytkowników i została wysoko doceniona przez szczyt piramidy rynkowej.

 

Modele FF 91 Futurist Alliance Edition i FF 91 Futurist reprezentują nową generację inteligentnych internetowych pojazdów elektrycznych (EV). To nie tylko wysokowydajne pojazdy elektryczne, samochody o wszystkich możliwościach i najlepsze pojazdy zrobotyzowane, ale także pozwalają użytkownikom doświadczyć trzeciej przestrzeni życiowej w Internecie. Modele obejmują również ekstremalną technologię, najwyższą jakość obsługi i kompletny ekosystem.


Oba modele mają wiodącą w branży moc 1050 koni mechanicznych, akumulator o pojemności 130 kWh z wciągającą technologią chłodzenia cieczą i mogą osiągnąć prędkość 0-100 km/h w 2,4 sekundy. Ponadto oba modele zawierają trójsilnikowe wektorowanie momentu obrotowego wprowadzone po raz pierwszy na całym świecie w 2017 roku, a tylne koła są niezależnie napędzane i sterowane przez dwa tylne silniki. Oba modele są również wyposażone w jedyny w branży super AP do połączenia z Internetem z „szybką prędkością”, strumieniowe przesyłanie wideo na wyświetlaczu informacji pasażerskiej, inteligentny system internetowy z tyłu, samochodowy system wideokonferencji, inteligentne bezproblemowe wejście, rozpoznawanie twarzy FFID, multi- Bezdotykowe sterowanie i tylne siedzenia o zerowej grawitacji z największym w branży kątem siedzenia wynoszącym 150 stopni.



Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach
Wiadomości | 24.11.20

Technologia nowej Klasy S Mercedes-Maybach

Projekcja światła o wysokiej rozdzielczości z innowacyjnymi funkcjami pomocy.

XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR
Elektryczne | 14.04.21

XPeng debiutuje nowym inteligentnym pojazdem elektrycznym wyposażonym w LiDAR

P5 to pierwszy na świecie produkowany masowo samochód elektryczny wyposażony w tą technologię.

Volvo wprowadza nowy, całkowicie elektryczny model Volvo C40 Recharge
Premiery | 02.03.21

Volvo wprowadza nowy, całkowicie elektryczny model Volvo C40 Recharge

Pierwszy model Volvo sprzedawany wyłącznie online.