Tuning | 05.05.23

Ekskluzywna edycja specjalna GMC HUMMER EV Omega Edition 2024

SUV GMC HUMMER EV Omega Edition zostanie zaprezentowany podczas zbliżającej się premiery „HUMMER House” w Design District podczas weekendu F1 Grand Prix Miami.


Ekskluzywna edycja specjalna GMC HUMMER EV Omega Edition 2024

„HUMMER EV jest obecnie jednym z najgorętszych pojazdów na rynku, a wraz z efektowną i ściśle limitowaną edycją Omega stał się jeszcze bardziej pożądany” — powiedział Duncan Aldred, globalny wiceprezes Buick-GMC.

 

Pierwsza na świecie w pełni elektryczna superciężarówka wkrótce będzie zawierała ekskluzywną edycję specjalną. Dzisiaj GMC zaprezentowało model HUMMER EV Omega Edition 2024, limitowaną edycję pojazdu o międzygwiezdnym stylu. Wzbogacając ofertę HUMMER EV, przyciągająca wzrok edycja Omega zawiera limitowany kolor nadwozia Neptune Blue Matte, który stawia HUMMER-a EV wśród gwiazd.

 

Edycja Omega rozwija historię HUMMER EV i jej kosmiczną inspirację. Temat, który wpłynął na zespoły projektantów i inżynierów HUMMER EV od początku do produkcji, kiedy tworzyli ten „księżycowy” pojazd, z niekończącymi się przestrzeniami odzwierciedlającymi nieograniczoną inspirację dla tego, co było możliwe dzięki pierwszej na świecie elektrycznej superciężarówce. Teraz, w Omega Edition, projektanci czerpali inspirację z głębi Układu Słonecznego; Blue Planet, aby stworzyć oszałamiający i niepowtarzalny lakier Neptune Blue Matte, który wyróżnia ten najnowszy pojazd HUMMER EV.

 

Jeśli chodzi o sprzęt, pakiet Extreme Off-Road zarówno dla HUMMER EV Pickup, jak i SUV obejmuje UltraVision z podglądem z kamery podwozia, dodatkowe osłony podwozia i progi z wbudowanymi stopniami pomocniczymi, 18-calowe koła i 35-calowe opony Mud Terrain . SUV będzie oferowany ze standardowym 20-modułowym akumulatorem. Pickup będzie oferowany z opcją baterii 24-modułowej.

 

Ceny HUMMER EV Omega Edition Pickup zaczynają się od 149 995 USD za 24-modułowy akumulator. Ceny SUV-a z 20-modułowym akumulatorem będą zaczynać się od 139 995 USD. Dostawy do klientów mają rozpocząć się w pierwszej połowie 2024 r. Omega Edition będzie początkowo dostępna dla aktualnych posiadaczy rezerwacji HUMMER EV 3X Pickup i SUV.

 

Zaproszeni uczestnicy przeżyją sprinty od 0 do 100 km na godzinę w około 3,5 sekundy w SUV-ie na zamkniętym torze.Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante
Premiery | 19.04.21

Światowa premiera nowego hybrydowego Maserati Levante

SUV Maserati, który już zapisał się w historii marki, teraz wkracza w przyszłość, w której wszystkie nowe modele z Trident będą zelektryfikowane.

Nadchodzi premiera nowego Suzuki S-Cross
Wiadomości | 23.11.21

Nadchodzi premiera nowego Suzuki S-Cross

Nowy S-CROSS łączy w sobie największe osiągnięcia i doświadczenie japońskiej w segmencie SUV z ostatnich dekad.

Jaki jest najpopularniejszy SUV na świecie?
Wiadomości | 14.02.23

Jaki jest najpopularniejszy SUV na świecie?

Prawie 900 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w ponad 170 krajach na świecie. Pierwsze miejsce w klasie SUV - ów nieprzerwanie od 2017 roku.